close
تبلیغات در اینترنت
روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود رایگان با لینک مستقیم

روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟

روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟

برچسب ها: سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن سیّار، راه‌اندازی سامانه استعلام مالکیت سیم‌کارت، سامانه استعلام مالکیت سیم کارت، چطور از تعداد سیم کارت هایی ثبت شده به نام خود با خبر شویم؟، چند سیم کارت به نام شما ثبت است؟، پیدا کردن مالک سیمکارت، سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن همراه راه‌ اندازی شد، روش استعلام مالکیت سیم کارت، روش استعلام مالکیت سیم کارت، چند سیم کارت به ناممان است؟، دانلود رایگان با لین مستقیم


روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟

 

در این وب سایت همه مشترکان چهار اپراتور اصلی کشور که حداقل یک سیم کارت به نام خود در یک اپراتور داشته اند، قادر هستند از تعداد سیم کارت هایی که به نامشان ثبت شده مطلع شوند.

چطور بفهمیم چند سیم کارت به ناممان ثبت شده است

اگر شما هم از جمله آن افرادی باشید که تا به حال اقدام به خرید سیم کارت تلفن همراه از اپراتورهای مختلف کشور نموده باشید، دانستن این مورد که در حال حاضر چه تعداد سیم کارت و در کدامیک از اپراتورهای 4 گانه کشور به نام شما ثبت شده بسیار مهم و البته مفید باشد در همین راستا به تازگی سازمان تنظیم مقرارت رادیوی اقدام به افتتاح استعلام تعداد خطوط مشترکین اپراتورهای تلفن همراه نموده است.
سرانجام و بعد از معطلی های چندماهه، سامانه استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده به نام اشخاص روی پورتال سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی راه اندازی شد، اما این خدمات فقط به افراد حقیقی داده می شود که حداقل یک سیم کارت در یکی از اپراتورهای چهارگانه داشته باشند.

ابتدا قرار بود این سامانه در پایان شهریور سال گذشته و سپس در پایان آذر ماه راه اندازی شود. در مرحله ای از این پروژه، سامانه ای به نام شاهکار راه اندازی شد. در این سامانه که فقط اپراتورها به آن دسترسی دارند پروژه ساماندهی سیم کارت های بی هویت و یا با هویت جعلی، بخش کوچکی از یک پروژه بزرگ تر است که براساس آن پروژه قرار است از انتقال ترافیک غیرمجاز بین المللی جلوگیری شود. در سامانه استعلام تعداد خطوط تلفن همراه افراد باید یک شماره تلفن به نامشان در شبکه های چهارگانه ایرانسل، همراه اول، تالیا و رایتل داشته باشند در غیراین صورت امکان بهره برداری از این سامانه برایشان به کلی وجود نخواهد داشت.

از طریق سامانه استعلام سیم کارت متوجه ثبت سیم کارتها به نامتان خواهید شد

از وقتی که بعضی از اپراتورهای تلفن همراه بدون ثبت مشخصات افراد سیم کارت واگذار کردند سیل سیم کارت های بی هویت در کشور به راه افتاد و متعاقب آن با تشدید پدیده آزار دهنده مزاحمان تلفنی و برخی سو استفاده های دیگر از سیم کارت های بی هویت مواجه شدیم.

هرچند آمار مشخص و ثبت شده ای از تعداد سیم کارت های بی هویت فعال در کشور وجود ندارد اما برخی گمانه زنی ها این طور برآورد می کنند که حداقل 900 هزار سیم کارت بی هویت در کشور وجود دارد. در طی سال های اخیر سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی بارها و به دفعات خواستار ثبت مشخصات صاحبان سیم کارتهای بی هویت شده است و ضرب الاجل هایی را برای قطع سیم کارت های بی هویت اعلام کرده است. و در نهایت هم به صاحبان تمام این سیم کارتها فرصتی داده شد که با ثبت کدملی خود مانع قطع سیم کارتشان شوند و کسانی که کد ملی خود را ثبت نکردند و سیم کارتشان بی هویت ماند با اجبار رگولاتوری به اپراتورها سیم کارت هایشان سوزانده شد.

اگرچه سیم کارت های بدون کد ملی در این مرحله بنا بر گفته رگولاتوری تماما قطع شدند اما همچنان این امکان وجود داشت که برخی سو استفاده کنندگان با در اختیار داشتن کدملی صاحب اصلی یک سیم کارتی از سیم کارتی که به اسم فرد ثبت شده سو استفاده کنند.

فراموش نکنیم که بسیاری هنگام خرید سیم کارت کپی شناسنامه و کارت ملی خود را به فروشنده داده اند اما سیم کارت خود را ثبت نکرده اند در نتیجه هیچ بعید نیست برخی فروشندگان سیم کارت با استفاده از این کپی های کارت ملی و شناسنامه و با ثبت کد ملی فرد از هویت او برای ثبت سیم کارت استفاده کنند.

از آنجایی که اگر تخلف یا مزاحمتی با سیم کارت ها صورت بگیرد مسوولیت های حقوقی آن تماما بر عهده صاحبان سیم کارت ها است لذا طبیعی است که هر فردی می بایست از این امکان برخوردار باشد که از تمام سیم کارت های ثبت شده به نام خودش مطلع شود.

سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیویی به همین دلیل وب سایتی برای استعلام گرفتن از تعداد سیم کارت هایی که به نام هر فرد ثبت شده است ایجاد کرده است.

سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین اپراتورهای تلفن همراه سایتی است که هر ایرانی حداقل یکبار باید آن را چک کند تا از تعداد سیم کارت هایی که به نامش ثبت شده اطلاع یابد و در صورت که مشاهده کند بدون آنکه بداند سیم کارتی به نامش ثبت شده است آن را سریع بسوزاند.

چند سیم کارت به نام ما ثبت شده است

معضلاتی که سیم کارت های بی هویت ایجاد می کنند

شاید اولین چیزی که با آمدن نام سیم کارت های بی هویت به ذهن ما متبادر می شود پدیده مزاحمان تلفنی باشد.

مزاحمت های تلفنی از آن دست موضوعاتی است که بسیاری از مردم را در این سالها آزار داده است و وقت و هزینه های زیادی را به مردم،دادگاه ها و نیروهای انتظامی تحمیل کرده است.

اما اگر فکر می کنید مساله مزاحمت های تلفنی فقط به مزاحمت های شخصی محدود می شوند کاملا در اشتباه هستیدایجاد مزاحمت های تلفنی برای آتش نشانی،، پلیس110 اورژانس ها و سایر مراجع فوریتی علاوه بر گرفتن وقت اپراتورها، باعث تحمیل هزینه های زیادی به مراکز فوریتی کشور شده است.

طبق برخی از گزارش ها فقط در یکی از شهرهای استان خوزستان در بیش از 90 درصد تماس ها در روز با اورژانس، مربوط به مزاحمت های تلفنی است. با چنین آمار خیره کننده ای شاید بهتر بتوان تصور کرد که چه هزینه های هنگفتی هر روزه به مراکز فوریت های درمانی کشور تحمیل می شود.

اما از سیم کارت های با هویت جعلی فقط برای ایجاد مزاحمت های تلفنی استفاده نمی شود. در سال های اخیر بسیاری از خلافکاران همچون فروشندگان مواد مخدر از مشتری های اصلی این سیم کارت ها هستند.

سیم کارت هایی که به نام خود افراد خلافکار ثبت نیست و در نتیجه بار حقوقی هم نه برای فرد خلافکار بلکه برای صاحب اصلی سیم کارت که از همه جا بی خبر است، ایجاد می کند.

مشکلی دیگری که از جانب سیم کارت های بی هویت ایجا می شود به فروشندگان داروهای تقلبی و کالاهای بی کیفیت ماهواره ای مربوط می شود. در سالها ی اخیر بسیاری از شبکه های ماهواره ای فروش کالا با سواستفاده از سیم کارت هایی که به نام افراد دیگر ثبت شده اقدام به فروش کلاها و داروهای تقلبی می کنند .

می توان گفت بیشتر کلاهبرداری ها و به خصوص کلاهبرداری های بانکی، پیامکی و اینترنتی از طریق سیم کارت هایی بی هویت یا سیم کارت هایی که به نام افراد ناشناس ثبت شده صورت می گیرد. برای مثال باید گفت احتمالا همه ما ایرانی ها حداقل یک بار با پیامک "شما برنده قرعه کشی شده اید" مواجه شده ایم که تقریبا اکثریت قریب به اتفاق این موارد کلاهبرداری بوده و به هر حال قربانیان خود را هم داشته و دارد.

اما معضل دیگری که توسط سیم کارت های بی هویت و یا سیم کارت هایی که با نام و نشان جعلی ثبت شده اند وجود دارد تشدید پدیده قاچاق مکالمه به کمک این سیم کارت ها است. بر اساس برخی آمارهای تایید نشده در حال حاضر صدها میلیاردتومان در سال به وسیله سیم کارت های با هویت جعلی یا بی هویت، قاچاق مکالمه انجام می شود .

مضرات سیم کارت های بی هویت برای کشور اما فقط محدود به حوزه های اقتصادی و اجتماعی نیست و از این سیم کارت ها برای خرابکاری ، جاسوسی و هماهنگی ها برای انجام حمله به شخصیت هایسیاسی و اماکن امنیتی نیز استفاده می شود. به تعبیر دیگر این سیم کارت ها کاربردهای ضد امنیتی نیز پیدا کرده اند.

درواقع در این سال ها سیم کارت های بی هویت با همین مضرات و آسیب های تمام ناشدنی شان میلیاردها خسارت به اقتصاد ،امنیت و اجتماع ما وارد کرده و می کنند.

سیم کارت های بی هویت معضلی برای مردم

سایت استعلام سیم کارت چگونه کار می کند؟

در این وب سایت همه مشترکان چهار اپراتور اصلی کشور (همراه اول، ایرانسل، تالیا و رایتل) که که حداقل یک سیم کارت به نام خود در یک اپراتور داشته اند و کد ملی آنها هم به طور صحیح ثبت شده است قادر هستند از تعداد سیم کارت هایی که به نامشان ثبت شدهع مطلع شوند.
برای اطلاع از سیم کارت هایی که به نامتان ثبت شده است کافی است به آدرس اینترنتی mobilecount.cra.ir رفته و مشخصات خود را وارد کنید تا از تعداد سیم کارت هایی که به نامتان ثبت شده اطلاع یابید.

نقاط ضعف سایت استعلام سیم کارت

اگر شما فقط یکبار اطلاعات خود را در سایت سامانه استعلام سیم کارت جستجو کنید، سامانه به مدت 10 روز به شما اجازه استعلام دوباره را نمی دهد. اما به نظر منطقی تر می رسید که از آنجایی که همواره این احتمال می رود که سیم کارت های جدیدی به نام فرد ثبت شود هر فرد می توانست هر لحظه که اراده می کرد و بدون محدودیت از سیم کارت های ثبت شده به نامش آگاهی یابد.

علاوه بر این اگر کسی هیچ سیم کارتی شخصا برای خود ثبت نکرده باشد به این دلیل که شماره رسمی به اسم خود ندارد در نتیجه نخواهد توانست که از سامانه مذکور استعلام بگیرد، در حالی که به نظر می رسد که می بایست حق استعلام از سیم کارت های ثبت شده به نام هر فرد مشمول همه افراد می شد و فقط محدود به مشترکان اپراتورهای موبایل نمی بود.

در سال های اخیر برخی از کشورهای از جمله نیجریه اپراتورهای فعال در کشور خود را موظف می کنند که در هنگام ثبت سیم کارت به نام هر فرد اطلاعات بیومتریک او همچون اثر انگشت و اسکن عنبیه و شبکیه چشم را دریافت کرده و نزد خود نگه دارند. جالب است بدانید که نیجریه در همین دو سال گذشته به دلیل نبود اطلاعات بیومتریک برخی سیمکارت های MTN ، این اپراتور را 5.2 میلیارد دلار جریمه کرده است. شاید بد نبود اگر با توجه به مضرات تمام ناشدنی سیم کارت های با هویت جعلی و بی هویت در کشورمان ما نیز چنین رویه ای را اتخاذ می کردیم.

به هر روی باید فعلا همین راه اندازی سامانه استعلام شماره های ثبت شده به نام هر مشترک را نیر با تمام محدودیت هایش به فال نیک گرفت و امیدوار بود که در سال های آتی رگولاتوری اطلاعات دقیقتری را از اپراتورها درخواست کند تا کمتر شاهد سو استفاده از نام دیگران برای انجام تخلفات با سیم کارت های موبایل باشیم.


پایان پیام/

روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟

منبع : تکست فور

 

 

 

سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن سیّار. ... آیا می دانیداغلب تخلفات در حوزه تلفن همراه توسط سیم کارت هائی صورت میگیرد که مالک آن از وجود آن بی خبر است ... حداقل یک سیم کارت دریکی از اپراتورهای تلفن سیّار به نام من ثبت شده است.

روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟ ...

newclip.blog.ir/1395/.../روش-استعلام-مالکیت-سیم-کارت-چند-سیم-کارت-به-ناممان-اس...
۱۱ ساعت پیش - چند سیم کارت به نام شما ثبت است؟، پیدا کردن مالک سیمکارت، سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن همراه راه‌ اندازی شد، روش استعلام مالکیت ...
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تعداد سیم کارت هایی که به نام مشترکان اپراتورهای تلفن همراه است از این پس در سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن همراه مشخص می‌شود. - زومیت.

راه‌اندازی سامانه استعلام مالکیت سیم‌کارت :: ITanalyze

itanalyze.com/post/سامانه-استعلام-مالکیت-سیم-کارت
۱۳ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - راه‌اندازی سامانه استعلام مالکیت سیم‌کارت ... است در صورت ثبت نام سیم کارت بدون درخواست متقاضی نسبت به غیر فعال کردن آن اقدام خواهد گردید.

سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن همراه راه‌ اندازی شد - ...

digiato.com/article/2016/04/02/سامانه-استعلام-تعداد-خطوط-مشترکین-تلف/
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در همین راستا و به گزارش خبرگزاری فارس، سامانه ای به منظور استعلام ... بدیهی است در صورت ثبت نام سیم کارت بدون درخواست متقاضی نسبت به ...

چند سیم کارت به نام شما ثبت است؟ - همشهری

www.hamshahrionline.ir/details/329259/Communication/internetMedia
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در سامانه استعلام تعداد خطوط تلفن همراه افراد بايد يك شماره تلفن به نامشان در ... بديهي است درصورت ثبت‌نام سيم كارت بدون درخواست متقاضي نسبت به ... که در طی سال‌ها آن را به نام سیم‌کارت فعال و بدون انتقال سند مالکیت فروخته‌اند.
Taliya · استعلام مالکیت سیم کارت. فرم استعلام مالکیت سیم کارت تالیا توجه : پر کردن تمامی قسمت ها اجباری است. ... انواع سیم کارت · نحوه ثبت نام ... تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت گسترش ارتباطات تالیا می باشد. نقشه وب سایت.

سامانه استعلام مالکیت سیم کارت

nazbid.ir/post/?q=سامانه+استعلام+مالکیت+سیم+کارت
برای این کار باید به سامانه استعلام یارانه نقدی برویم که در ادامه این سامانه و نحوه کار با آن را معرفی می‌کنیم. ... چگونه متوجه بشوم چند سیم کارت به نام من است؟ .... به دلیل قطع ارتباط سيم‌کارت روش مناسبی به نظر نمی‌رسد، در دست بررسی است ولی طرح اول ...

سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین اپراتورهای تلفن همراه ...

www.shahrsakhtafzar.com/fa/news/simcards-mobile.../7587-iranian-sim-card
در هر حالت دانستن این که به نام و مشخصات سجلی شما چه تعداد خط تلفن همراه ثبت شده ... در این سامانه کلیه مشترکین چهار اپراتور کشوری همراه که حداقل یک سیم کارت به ... لازم به ذکر است که با این روش شماره تلفن های خطوط اعلام نمی‌شوند و کاربر فقط از ...

تکنیک استعلام مالکیت سیم کارت موبایل (۳ عکس) - سرزه

www.serze.com › ... › تکنیک استعلام مالکیت سیم کارت موبایل (۳ عکس)
۱ روز پیش - روش استعلام مالکیت سیم کارت چطور بفهمیم چندین خط موبایل به ناممان ... به افتتاح استعلام کمیت خطوط مشترکین اپراتورهای موبایل نموده است.

سیم کارت اعتباری - ایرانسل

irancell.ir/portal/home/?25328/طرح%20اعتباری
اگر مستقل بودن برایتان مهم است، با استفاده از طرح «پیش پرداخت» ام تی ان ایرانسل ... همچنین جهت ثبت نام سیم کارت می توانید به دفاتر پستی که فهرست آنها در اینجا آمده است، ... سرویس استعلام موجودی: ... اطلاعیه محدودیت در تعداد سیم کارت های تحت مالکیت ... روش‌های شارژ · روش‌های پرداخت · مشاهده صورت‌حساب · جزئیات کارکرد اعتباری ...

چند سیم کارت به نام من است

film-music-download107.rozblog.com/post/122/چند-سیم-کارت-به-نام-من-است.html
چند سیم کارت به نام من است , سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن ... ارسال کدملی مالک سیم کارت بدون فاصله و خط تیره و به زبان لاتین به ... الان چند روزه ميخوام شماره .... من 3 ماه بیش یه سیم کارت همراه اول که روش نوشته نوترینو مبلغ 5 هزار تومان .
متقاضیان سیم کارت هم اکنون می توانند به یکی از2 روش حضوری (دفاترخدمات ارتباطی ) ... ثبت نام و واگذاري · نحوه استفاده از كارت شارژ · خدمات · تغيير مالكيت · قطع و وصل به ..... از فعال نمودن بیش از ۱۰ سیم کارت ثبت نام شده به ازای هر مشترک معذور می باشد. .... با توجه به اینکه سیم کارت دایمی جدید فاقد تضمین است، لذا مشترکین جهت ...

فراخوان مجدد برای استعلام خطوط موبایل/اعلام اطلاعات هویت سیم ...

www.mehrnews.com/.../فراخوان-مجدد-برای-استعلام-خطوط-موبایل-اعلام-اطلاعات-هویت-...
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فلاح جوشقانی با تاکید براینکه اغلب تخلفات در حوزه تلفن همراه توسط سیم کارت هائی صورت می‌گیرد که مالک آن از وجود آن بی خبر است، ادامه داد: با ...
رتبه: ۵ - ‏بازبینی توسط ویکی هوآکس (مرجع ...
۲۳ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بعد یک مسج میاد به شما میگه شماره مورد نظرتون را برای استعلام بفرستید ... و در جواب مسج شما می نویسد که سیم کارت به اسم فلانی ثبت شده است ... ۱- روش ادعا شده در متن شایعه جهت اطلاع از مشخصات صاحب سیم کارت های ایرانسل، یک ...
توجه: در همه ی کد ها به جز 0912 سیم کارت اعتباری و دائمی با یک کد عرضه می شود. ... و همچنین کد 0910 که در کلیه استان ها هم دائمی است و هم اعتباری .... تغییر نام تلفن همراه اعتباری ... وصل استعلام ... كه در همين سايت اعلام شده است از روش ديگري نيز استفاده مي شود كه كه با اين روش كيفيت صدا را در مكالمه با سيم كارت مي توان تشخيص داد.

روش استعلام مالکیت سیم کارت | News File

newsfile.ir/news/روش+استعلام+مالکیت+سیم+کارت
روش استعلام مالکیت سیم کارت .... آفتاب - 2 ساعت پیش; چطور بفهمیم چند سیم کارت به ناممان ثبت شده است؟ وجود سیم کارتهای بی هویت و سیم کارت های ثبت شده با ...
احرازهویت مالک برای واگذاری سیم کارت جایگزین ایرانسل مهم است. اما درصورت نبود فریم سیم کارت چه راهکارقانونی باید در نظر گرفت؟ آیا سند و فرم ثبت نام کافی ...
به گزارش سازمان تنظیم مقررات و ارتباطات رادیوئی، لطف اله سبوحی گفت: همه ... نمایندو بدیهی است در صورت ثبت نام سیم کارت بدون درخواست متقاضی نسبت به غیر ...
برای آشنایی با روش های استعلام خلافی با ایتور همراه باشید. ... برای اینکه با جزئیات این سیم کارت ها بیشتر آشنا شوید با ایتور همراه باشید. .... همراه اول بسته هایی در دو نوع پایه و حرفه ای با نام های آلفا و آلفا+ معرفی نموده است که ویژه اینترنت ..... برای انتقال مالکیت سیم کارتهای رایتل کافی است که به یکی از دفاتر نمایندگی های ...
قائم مقام سازمان تنظیم مقررات وارتباطات رادیوئی از راه اندازی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن ... ... چند تا سیم کارت به نام من است (3625410) (alef-11).
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن سیار راه‌اندازی شد. ... اواخر خردادماه بود که سعودی‌ها با تطمیع و ارعاب، بان کی مون دبیرکل سازمان ملل را وادار کردند تا نام این رژیم را از لیست ناقضان حقوق ... از این طریق متوجه میشوید هر نفر چند سیم کارت دارد ... و از تعداد سیم‌ کارتهایی که با کد ملی آنان ثبت شده است، مطلع شوند.

مسائل حقوقی سیم کارت و گوشی های موبایل | بازار موبایل ...

mobile724.com/content/مسائل-حقوقی-سیم-کارت-و-گوشی-های-موبایل
زماني كه شناسنامه مالك گم مي شود مالك بايد مراحل مفقودي شناسنامه بگذراند. تذكر:جهت هرگونه ابطال و انصراف از اسناد انتقال با واحد استعلام هماهنگ گردد. ... مواردي كه مالك تلفن فوت كرده باشد با ارايه گواهي انحصار وراثت و ساير مدارك تغيير نام بلامانع است ... مشتركینی كه سند انها گم شده است و قصد فروش سیم كارت خود را دارند باید به دفاتر ...

خبرگزاری تسنیم - سامانه استعلام تعداد خطوط موبایل به نام ...

www.tasnimnews.com/.../سامانه-استعلام-تعداد-خطوط-موبایل-به-نام-افراد-کُند-شد-م...
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سیم‌کارت - سیم کارت ... ماه سال جاری سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار به نام اشخاص، بر روی پورتال سازمان تنظیم مقررات ارتباطات راه‌اندازی شد. ... شده با کد ملی متقاضی در هر اپراتور تلفن همراه در این پیامک درج شده است. ... خطوط به نام اطلاع‌رسانی می‌شود و تنها می‌توانند متقاضی سلب مالکیت از خود باشند.

پیگیری تعداد سیمکارت هایی که با نام وشماره ملی شما ثبت ...

www.fireangel.ir/پیگیری-تعداد-سیمکارتی-که-با-نام-وشماره/
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برای چک کردن از تمام سیم کارت هایی که با نام شما به ثبت رسیده کافیست با ... دست گیر میشود مالک سیم کارت و حتی سارق اصلی شما میشود حال برای جلو گیری ... به سامانه استعلام تعدادخطوط مشترکین تلفن سیّار از تعداد سیم کارت هایی که به نام شما وبا کد ملی شما ثبت شده است اطلاع پیدا کیند mobilecount.cra.ir.

روزنامه فناوران - راه اندازی سامانه استعلام مالکیت سیم کارت - ...

sahebkhabar.ir/news/11897217/راه-اندازی-سامانه-استعلام-مالکیت-سیم-کارت
۱۵ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سبوحی درباره نحوه تعیین وضعیت سیم کارت هائی که ممکن است بدون اطلاع مشترک به نام وی ثبت شده باشد، گفت: این دسته از مشترکان برای ...

ترفندهای ایرانسل

mtn-irancell-ir.mihanblog.com/
۸ آذر ۱۳۸۸ ه‍.ش. - این روش فقط و فقط از خطوط ایرانسل به سایر خطوط قابل اجراست و بر روی خطوط خود ... آموزش :ابتدا مقادر شارژ سیم کارت ایرانسل خود را مشاهده نمایید و آن را به خاطر بسپرید. ... برای این مظور کافی است ابتدا با سیم کارتیکه قصد دارید تا از آن ..... اطمینان حاصل نمایید که ثبت نام سیم کارت اعتباری شما تکمیل شده باشد؛ ...

تعداد سيم کارت به نام

www.javab-soal.ir/j.aspx?q=تعداد_سيم_کارت_به_نام&id...
تعداد سیم کارت به نام,استعلام سیم کارت ایرانسل,استعلام تعداد سیمکارت ... سیم کارت همراه اول,استعلام مالکیت سیم کارت همراه اول,سامانه استعلام سیمکارت,سامانه ... Apr 2, 2016 - تعداد سیم کارت هایی که به نام مشترکان اپراتورهای تلفن همراه است از این ...

برای اولین بار در ایران دریافت ریزمکالمات سیمکارت های ...

www.ir-tci.org › انجمن تخصصی موبایل اوّل › اپراتور های تلفن همراه › ایرانسل
۲ آبان ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 85پست - ‏41 نویسنده
کلیه مشترکین سیم کارت های اعتباری می توانند در صورت نیاز به ... بعد اینکه استعلام گرفتیم. به ... مالک سیم کارت میتواند ریزمکالمات خط را حتی بدون وجود سیم کارت ... صادر کردن پیرینت مکالمات این سیم کارت کمی برایمان دشوار است. ... اگه سیمکارت به نام خودتون هست می تونید ریز مکالمات رو دریافت کنید.

سامانه تشخيص تعداد سيم کارت کاربران – ديجيت

digite.ir/1395/01/18/سامانه-تشخيص-تعداد-سيم-کارت-کاربران/
۱۸ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سامانه تشخيص تعداد سيم کارت کاربران ... سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي اقدام به راه اندازي سامانه استعلام تعداد سيم کارت هاي که به نام کاربران است نموده است. ... مخابراتی واگذار شده خارج ازضوابط قانونی،با مالک قانونی آنها است“. 1 ... و CENTENARIO جديد + عکس · روش هاي باز کردن task manager در ویندوز ...
۲۱ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فارس: ملاک اپراتور برای تایید هویت مالک سیم کارت چیست؟ ... هویت دارنده سیم‌کارت کافی است کدملی، نام و نام خانوادگی‌ با هم مطابقت داشته باشد.
۸ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بدیهی است درصورت ثبت‌نام سیم كارت بدون درخواست متقاضی نسبت به ... علاوه بر این در کنار سامانه استعلام تعداد خطوط تلفن همراه قرار بود که محدودیت ۹ سیم کارت برای هر ... سال‌ها آن را به نام سیم‌کارت فعال و بدون انتقال سند مالکیت فروخته‌اند. .... ایرانی راه های پیشگیری و درمان آلرژی را به روش طب سنتی تشریح کرد.

با یک تلفن سیم‌کارت 3G ایرانسل را به 4G تبدیل کنید - ...

www.mashreghnews.ir/.../با-یک-تلفن-سیم‌کارت-3g-ایرانسل-را-به-4g-تبدیل-کنی...
۷ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ایرانسل با هدف تسهیل فرآیند تعویض سیم‌کارت و ارتقا سیم‌کارت معمولی به نسل چهار ... چطور بفهمیم چند سیم کارت به ناممان ثبت شده است؟ ... سیم‌کارت تنها با تقاضای مالک سیم‌کارت ثبت و انجام می‌شود و هنگام تحویل سیم‌کارت نیز ...
۲۵ دی ۱۳۸۷ ه‍.ش. - روش جديد فروش سيم‌ کارت‌ هاي ايرانسل که با دريافت سيم‌ کارت رايگان و جايزه‌ هاي چند صد ... اين درحالي است که به تصور برخي مردم، چون سيم كارت هديه ايرانسل بدون ... استعلام کد پستي 10 رقمي از 2112: همچنين مي‌ بايست در همين فاصله، از سيم ... ارائه شده به هنگام ثبت نام اوليه، به نام مالک آن سيم کارت ثبت مي‌ گردد.

مشخصات صاحب شماره ایرانسل

www.bargozideha.com/tag/مشخصات-صاحب-شماره-ایرانسل
پیدا کردن شماره موبایل با داشتن اسم و فامیل افراد: باسلاممدتي است فردي مزاحم تلفني بنده است چگونه ... منظور از صاحب سند كسي كه سند سيم كارت خودشو ميبره تا شماره بگيره هست؟؟؟؟؟؟؟!!!!1 سلام ... چهارشنبه یازدهم مرداد 1391 روش پیدا کردن نشانی و آدرس افراد با داشتن نام و نام خانوادگی اگر مایل .... استعلام سوابق بیمه تامین اجتماعی ...

استعلام مالکیت سیم کارت های تالیا

https://www.rond.ir/News/356/استعلام-مالکیت-سیم-کارت-های-تالیا
۲۸ فروردین ۱۳۹۴ ه‍.ش. - یکی از این امکانات "استعلام مالکیت سیم کارت تالیا" است. در این سرویس شما می توانید هر تعداد سیم کارت تالیا که به نامتان است را مشاهده نمایید.
امکان پرداخت الکترونیک قبوض از طریق اینترنت، ATM و ساير روش های غير حضوری میسر است. ... ·شارژ سیم کارت اعتباری همراه به صورت استانی است. ... پس از فروش سيم كارت، حتماً سند مالكيت را به نام خريدار كنيد تا در صورت سوء استفاده احتمالي، ...
۲۱ اردیبهشت ۱۳۸۸ ه‍.ش. - و بهترین جواب توسط رای کاربران انتخاب شده است. ... باید به مراجع قضائی شکایت کنی نامه را بدی به یک نماینده ایرانسل اون فکس ... اگه ثبت نام کرده باشه که جدیدا مثل این که اجباری شده باید مراجعه کنی به نمایندگی های مجاز ایرانسل ... دارید برای دیدن آدرس آن فرد باید شماره سریال سیم کارت و آدرس اون طرف رو بدید.

ثبت کد ملی برای سیم کارت همراه اول و ایرانسل,کد ملی

lavdan.ir/p/sim/ثبت-کد-ملی-ایرانسل-همراه-اول.htm
تکمیل مشخصات فردی سیم کارت همراه اول و ایرانسل,وارد کردن کدملی ایرانسل,کد ملی ... از سیم کارتهای بی نام و نشان صورت گرفته است تا مالکان و استفاده کنندگان از ... از مشترکانی که سیم کارتشان دارای اطلاعات ناقص است خواسته کد ملی خود را به ...

سئوالات متداول

www.btscharge.com/fa/index.asp?p=pages&id=101
جواب : شارژ نشدن سیم کارت به 2 دلیل می تواند باشد : ... و مشترکین سیم کارت های اعتباری همراه اول با شماره گیری #11*140* از سیم کارت خود استعلام بگیرید . ... سئوال : سن قانونی برای خرید سیم کارت( اعتباری ، دائمی ) چند سال است ؟ ... جواب : فتوکپی کارت ملی مالک سیم کارت - جهت تعویض رایگان به مرکز خدمات ایرانسل در شهر خود ...

راه‌اندازی سامانه استعلام مالکیت سیم‌کارت - آی تی اصفهان | آی ...

www.isfictnews.ir/1395/01/14/راه‌اندازی-سامانه-استعلام-مالکیت-سیم.html
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - راه‌اندازی سامانه استعلام مالکیت سیم‌کارت ... است در صورت ثبت نام سیم کارت بدون درخواست متقاضی نسبت به غیر فعال کردن آن اقدام خواهد گردید.

پیدا کردن مشخصات و آدرس صاحب خط مزاحم از روی شماره موبایل - ...

fanavarinovin.mbesoft.ir/پیدا-کردن-مشخصات-و-آدرس-صاحب-خط-مزاحم-ا/
پیدا کردن مشخصات، آدرس، نام و نام خانوادگی صاحب خط مزاحمی و هکر از روی شماره موبایل .... سایت truecaller.com چگونه شماره تلفن ها را بدست آورده است/ روش حذف شماره تلفن ..... به خصوص سیم کارتهای هدیه ای که از ابتدا توسط ایرانسل به همراه خرید سیم کارت ... ی خودش رو گم کرده بوده ، حتی اگه باطل هم بشه فقط توی استعلام مشخص میشه ).
ترابردپذیری شماره تلفن همراه (MNP)، قابلیتی است که به مشترکین تلفن همراه در ... که به صورت حضوری در فروشگاههای رایتل پیش ثبت نام ترابرد را انجام داده اند.) تکمیل قسمت دریافت سیم کارت در وبسایت رایتل و یا ارسال پیامک با محتوای عدد 1 .... سامانه سپاس · سازمان تنظيم مقررات و ارتباطات راديويي · سامانه استعلام تعداد خطوط ...
سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن سیّار. صفحه اصلی · شروع مجدد ... حداقل یک سیم کارت دریکی از اپراتورهای تلفن سیّار به نام من ثبت شده است. * (توضیحات ...

چک کردن تعداد سیم کارت ثبت نامی - جوک جدید

jokejadidd.parsiblog.com/Posts/208/چک+کردن+تعداد+سيم+کارت+ثب/
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... دریافت تماس ... اطلاعیه محدودیت در تعداد سیم کارت های تحت مالکیت. ... به نام یک‌نفر ... سیم‌کارت فقط از طریق مراجعه شخص به نمایندگی فروش و چک کردن مدارک مقدور است. ... استعلام تعداد خطوط موبایل به نام تان در 2 دقیقه | قائم مقام.
۷ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - برای انتقال سیم کارت خود باید به نکات زیر توجه کنید: ... روش وکالتی: ... مالک و شخصی که سند وکالت جدید به نام او تنظیم شده است مبادرت به استعلام از ... امتیاز تلفن همراه به نام مالک است حقوق و مسئولیت های مالی آن بر عهده وی است.

تمديد يک هفته ای مهلت ارسال کد ملی برای دارندگان سيم کارت ...

www.gsm.ir/.../تمديد%20يک%20هفته%20ای%20مهلت%20ارسال%20کد%20ملی%20ب...
تمديد يک هفته ای مهلت ارسال کد ملی برای دارندگان سيم کارت تلفن همراه ... خدمات تلفن همراه علاوه بر ثبت کد ملی ، برای تغییر مالکیت سیم کارت های خودهم اقدام کنند. ... متوجه شوند که چند سیم کارت به نام آنها ثبت شده است و در صورتی که سیم کارت به نام ... روشهای استعلام اعتبار و اعلام پایان بسته‌های افزایشی اینترنت ایرانسل اعلام شد.
۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - داداش زاده در گفت​وگو با واحد مرکزی خبر افزود: سیم کارت های با مالکیت غیر یا ... داداش زاده در پاسخ به سوالی درباره طراحی سامانه استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده افراد تصریح کرد: این سامانه تقریبا آماده است، اما در ... از «نام مصدق بر یکی از خیابان‌های تهران» تا ««نخاله‌هایی» که کار دولت احمدی‌نژاد را خراب کردند» ...

ايتنا - اختلال در سایت استعلام سیم‌کارت

itna.ir/fa/doc/news/43641/اختلال-استعلام-سیم-کارت
۲۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - به گزارش ایتنا از تسنیم، نیمه فروردین ماه سال جاری سامانه استعلام ... کلیه مشترکان چهار اپراتور کشور که حداقل یک سیم‌کارت به نام خود در ... است، می‌توانند از تعداد خطوطی که به نامشان در هریک از اپراتورهای مذکور ثبت شده، مطلع شوند. ... خطوط به نام اطلاع‌رسانی می‌شود و تنها می‌توانند متقاضی سلب مالکیت از خود باشند.

بی هویت هایی که همچنان پرفروشند - موبنا

www.mobna.com/268743/بی-هویت-هایی-که-همچنان-پرفروشند.html
۴ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - موضوع ساماندهی بازار سیم کارت بیش از ۱.۵ سال است که با هدف جلوگیری از ... کدملی با هویت مالک سیم کارت اجرایی شد و هم اکنون نیز موضوع استعلام تعداد خطوطی که به نام مشترکان است و از آن بی خبرند در دستور کار قرار گرفته است.

سیم کارت؛ هدیه ایرانسل به مناسبت روز جهانی ارتباطات

www.mob.ir/.../سیم‏کارت؛_هدیه_ایرانسل_به_مناسبت_روز_جهانی_ارتباطات_.html
از آنجا که سیم کارت هدیه از طریق پست ارسال می شود، مشترکان می بایست هنگام ثبت نام سیم کارت ... نهایی صحت کدپستی ارسالی لازم است که یک پیام کوتاه بدون متن به شماره 2115 ارسال شود. ... استعلام کد پستی 10 رقمی از 2112: ... ایرانسل، عیناً با مشخصات ارائه شده به هنگام ثبت نام اولیه، به نام مالک آن سیم کارت ثبت می گردد.

قطع سیم کارتهای فاقد کد ملی از 15 بهمن - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/.../قطع-سیم-کارتهای-فاقد-کد-ملی-از-15-بهمن
۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - داداش زاده در پاسخ به سوالی درباره طراحی سامانه استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده افراد تصریح کرد: این سامانه تقریبا آماده است، اما ... من بار ها کد ملی خود را وارد کردم اما جون در قبص ها نام مرا اشتباها محسن ... همراه اول ارسال کدملی مالک سیم کارت بدون فاصله و خط تیره و به زبان لاتین به سامانه پیامکی “۸۹۸۰” ارسال شود.

کاهش سواستفاده از کدملی افراد برای ثبت و فعال سیمکارت ها / ...

itabnak.ir/.../کاهش-سواستفاده-از-کدملی-افراد-برای-ثبت-و-فعال-سیمکارت-ها-بازار-دا...
۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ماجرای سیم کارت های بی هویت در تمام سال های گذشته با انکار یک اپراتور و ... در این باره به راه‌اندازی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان موبایل به نام ... خرید و فروش سیم کارتهای فعال بدون مالک مشخص در بازار همچنان ادامه دارد و با ... و سیم کارتهای فعال بی نام و نشان همچنان در حال خرید و فروش است و نظارتی برآن نمی شود.

درخواست استعلام شماره ایرانسل [آرشيو] - P30World Forums - ...

forum.p30world.com › ... › مباحث عمومی موبایل › اپراتور های موبایل
۶ اردیبهشت ۱۳۸۷ ه‍.ش. - 33پست - ‏19 نویسنده
من قبلا شنیده بودم اگه سند بخوره اینترنت رایگانش میپره و از این حرفا :دی الان که 2 تا سیم کارت به یه نفر میدن چطوریه ؟ دو تا شماره به نام یکی ...

روش سوزاندن و قطع كردن سیم کارت ایرانسل هنگام سرقت

www.shargiran.loxblog.com/tag/سوزاندن/سوزاندن.htm
روش سوزاندن و قطع كردن سیم کارت ایرانسل هنگام سرقت - شارژ سیم کارت های ... قضایی و انتظامی است و سپس ارجاع کلانتری به اپراتورهای ایرانسل، همراه اول، و تالیا برای ... اما مدارک و شرایط لازم برای این منظور « حضور مالک سیم کارت یا وکیل قانونی مالک ... بعد از گذشت چند دوره، کماکان صورتحساب به نام آنها صادر شود ، می‌توانند با ارائه ...
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بر این اساس توسط سازمان تنظیم مقررات سامانه‌ی استعلام خطوط به آدرس ... ضوابط قانونی، با مالک قانونی آنها است، مشترکان باید بدانند که چه تعداد سیم کارت به ... واگذار کرده یا تعدادی سیم کارت بدون اطلاع رسانی به مشترک به نام او در ...
۶ دی ۱۳۹۳ ه‍.ش. - همانطور که در قوانین ایرانسل ذکر شده است. پوکه سیم کارت ایرانسل به منزله سند مالکیت آن می باشد. و در صورت مفقود شدن سیم کارت برای دریافت ...

آنا | نیم میلیون مشترک سیم‌کارت خود را استعلام کردند/ ...

www.ana.ir › اقتصادی › صنعت ، کشاورزی و تجارت
۱۹ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - ... خود را استعلام کردند/ شناسایی بیش از 172 هزار سیم کارت با هویت مخدوش ... است که سیم‌کارت به نام وی ثبت شده است، مشترکین می‌توانند با مراجعه ...

ایرانسل انتخاب شماره دلخواه با پیش شماره ۰۹۰۳ را ممکن ساخت - ...

vitrin.mobi/ایرانسل-انتخاب-شماره-دلخواه-با-پیش-شما/
۱۴ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بهای سیم کارت اعتباری با شماره انتخابی ایرانسل، با احتساب ۲هزار ... به صورت تقریبی طی ۷ روز کاری به آدرس اعلامی توسط ثبت نام کننده ... براساس این گزارش، متقاضیان لازم است ابتدا به سیستم یکپارچه خرید سیم کارت های ایرانسل به نشانی ... در هنگام مراجعه مامور پست به نشانی مشترک، سیم‌کارت، تنها به مالک ...
در این سامانه کلیه مشترکین چهار اپراتور کشوری همراه که حداقل یک سیم کارت به نام ... به صورت صحیح ثبت شده است می توانند با انجام مراحل بعد از تعداد خطوطی که به نام ... اطلاع دارید متقاضی سلب مالکیت تمام سایر شماره های ثبت شده به نام خود باشید.
در این سامانه کلیه مشترکین چهار اپراتور کشوری همراه که حداقل یک سیم کارت به نام ... صورت صحیح ثبت شده است می توانند با انجام مراحل بعد از تعداد خطوطی که به نام ...

سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین اپراتورهای تلفن همراه ...

forum.lioncomputer.ir › ... › موضوعات عمومی › مسائل عمومی وب و اینترنت
۱۴ فروردین ۱۳۹۵ ه‍.ش. - چطور سیم‌کارت‌های اضافی خود را در یک اپراتور سلب مالکیت کنیم. ... این درحالی است که بنده فقط ۳ سیم‌کارت ایرانسل داشته‌ام و دو سیم کارت دیگر ... از کارکنان ایرانسل خواستم مرا راهنمایی کنند تا بتوانم از شماره‌های دیگری که به نام من ...

14 - ویکی‌پدیا

www-wikipedia.blogsky.com/1395/03/page/14
الف - راه اندازی سامانه اعلام تعداد سیم کارت های به نام افراد ... خبرگزاری تسنیم - تعداد خطوط موبایل به نام‌تان را ۲ دقیقه‌ای استعلام کنید ... Apr 2, 2016 - تعداد سیم کارت هایی که به نام مشترکان اپراتورهای تلفن همراه است از این پس در سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن همراه مشخص می‌شود. ... استعلام مالکیت سیم کارت همراه اول.

مسائل حقوقی سیم کارت و گوشی های موبایل

www.poolnews.ir/fa/news/28524/مسائل-حقوقی-سیم-کارت-و-گوشی-های-موبایل
۸ مهر ۱۳۸۹ ه‍.ش. - تغيير نام اين افراد با كارت سبز دايم امكان پذير است. ... زماني كه شناسنامه مالك گم مي شود مالك بايد مراحل مفقودي شناسنامه بگذراند. ... *اخذ مدرك سند صلح صرفا از دفتر اقدام كننده صدور پاسخ استعلام انجام گردد. ... روشهای جدید ارائه ریز مكالمات از طریق شبكه پرتال تلفن همراه و یا اینترنت و ivrدر دست اقدام است كه متعاقبا ...
۲ شهریور ۱۳۸۵ ه‍.ش. - ... با نقل و انتقال سيم كارت تلفن همراه به دفاتر داده، حضور طرفين الزامي است و ... و در صورت فوت مالك سيم كارت بايد مراحل قوه قضاييه آن به منظور انحصار وراثت ... دارد كه تشخيص مي دهيم سند ارايه شده جعلي است; در آن صورت از مركز استعلام مي ... در موارد مختلف ازجمله خريد و فروش سيم كارت و به نام شدن سندها در استان هاي ...

قطع سیم کارتهای فاقد کد ملی ،۱۵ بهمن - خبرگزاری صدا و سیما

www.iribnews.ir/fa/news/68134/قطع-سیم-کارتهای-فاقد-کد-ملی-۱۵-بهمن
۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - داداش زاده در پاسخ به سوالی درباره طراحی سامانه استعلام تعداد سیم کارت های ثبت شده افراد تصریح کرد: این سامانه تقریبا آماده است، اما در ابتدا تلاش ...
۱۶ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - بررسی مالکیت سیم کارت تالیا سیم کارت تالیا بعد از حضور کم رنگ در بازار سیم کارت ایران به تازگی فعالیت های جدید خود را آغاز نموده است. ... در ابتدا با نام ظفر موبایل پا به این عرصه گذاشتیم و در نهایت در سال 1392 تصمیم به ...
۱۴ آبان ۱۳۹۱ ه‍.ش. - مشترکین سیم کارتهای اعتباری می‌توانند در صورت تنظیم شکایت در ... ایرانسل با اشاره به اینکه در هر یک از سه روش ذکر شده، مشترکین سیم ... ( کارت ملی) و حضور شخص مالک جهت دریافت ریز مکالمات الزامی است. ... نام: ایمیل: * نظر: ...

بازار داغ سیمکارت های بی هویت - صبحانه آنلاین | ...

https://sobhanehonline.com/fa/news/95222/بازار-داغ-سیمکارت-های-بی-هویت
ماجرای سیم کارت های بی هویت در تمام سال های گذشته با انکار یک اپراتور و بی ... در این باره به راه‌اندازی سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان موبایل به نام اشخاص بر روی ... بدون مالک مشخص در بازار همچنان ادامه دارد و با وجود اجرای طرح ساماندهی سیم کارتها، به ... و نشان نداشته و سیم کارتهای فعال بی نام و نشان همچنان در حال خرید و فروش است و ...
مزايده و مناقصه و استعلام .... جواب :مشتركين مي توانند پس از حصول اطمينان از سالم بودن دستگاه تلفن و سيم ... جواب :مالك مي تواند با ارائه كارت شناسايي و آخرين قبض پرداختي به مركز مربوطه يا ... سوال 24:نحوه ي ثبت نام و واگذاري تلفن ثابت چگونه است؟ ... روش صحيح استفاده از سرويس كشف مزاحم توسط پرسنل مركز مربوط از طريق ...

روش شکایت از مزاحم تلفنی ایرانسل - tech24

tech24.ir/شکایت-از-مزاحم-تلفنی-ایرانسل.html
۱۵ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - در ادامه روش شکایت از مزاحمین تلفنی ایرانسل را بیان میکنیم. ... 2 – در صورتی که سیم‌کارت شما متعلق به ایرانسل است اما شماره‌ ای که از طریق آن ایجاد ... و آن شخص با این شماره در تلگرام ثبت نام کرده بوده و الان هم در حال فعالیت باشه . ... سیم کارت ب اسم خودمم نیس ب اسم نامادریم هست ک برای من گرفته و‌درحال حاضر ماازهم ...

وعده رونمایی از سامانه ساماندهی سیم کارت ها به پایان رسید

www.ghatreh.com/news/.../وعده-رونمایی-سامانه-ساماندهی-سیم-کارت-پایان-رسید
۳۰ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - موضوع سواستفاده از سیم کارت های بی هویت یا با هویت جعلی وقتی وخیم تر می شود که اکر سیم کارتی به نام کسی ثبت باشد و فرد دیگری آن ... و با آن مرتکب جرم شود، مسوولیت و مجازات تنها متوجه مالک بی اطلاع آن سیم کارت است. ... وعده ایجاد این سامانه اما اکنون به سر رسیده و ساماندهی سیم کارت های مزاحم در خوان آخر قرار ...

یادگار - همراه اول اعتباری

yaaadegaar.blogfa.com/page/26
مراجعه متقاضی به سایت همراه اول و انتخاب منوی ثبت نام سیم کارت اعتباری ... سیم کارت اعتباری که بصورت فروش ویژه دربازه زمانی خاص ارائه گردیده ، سیم کارت خانواده است . ... مشترك مي تواند با انجام يكي از روشهاي زير از میزان و مدت اعتبار سيم كارت خود ... قطع تقاضای مشترک : درصورتیکه مالک تلفن همراه بامراجعه به ادارات مشترکین ...

ارسال پیامک بارنامه صادر شده به مالک کامیون و راننده :: سایت ...

sabatransport.ir/.../ارسال%20پیامک%20بارنامه%20صادر%20شده%20به%20مالک%20...
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شبکه خبری صنعت حمل و نقل · شارژ سیم کارت اعتباری خرید ... مندرجات بارنامه به صورت پیامک به صاحب کامیون و راننده اطلاع رسانی ... متاسفانه چند روزی هست استعلام کارت هوشمند خراب هست ... سلام روش فعال کردن پیامک کارت هوشمند رانندگان؟ ... ایم ولی به اینترنت مراجعه می کنیم به عنوان کارکرد ثبت نشده است در ...

معماي سيم كارت هاي فعال در ایران - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/61836/معماي-سيم-كارت-هاي-فعال-در-ایران
۱۳ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - مسئولين همراه اول و ايرانسل درباره مشكل فروش سيم كارت هاي فعال در ... اگر چنین فرضیه‌ای درست باشد ممکن است همین حالا سیم‌کارت فعالی در بازار با نام شما خرید و ... اگر برای هر سیم‌کارت مشکلی به وجود آید مالک قانونی آن باید جوابگو ...

راهنمایی کنید | از پیامک های سیمکارت ایرانسل میشه پرینت ...

www.webhostingtalk.ir › ... › متفرقه › متفرقه › مباحث دیگر
۲۴ تیر ۱۳۹۰ ه‍.ش. - سلام ما یه سیم کارت اعتباری ایرانسل داریم، سندش به نام خودمون هست و... میخواهیم یه پرینت از ریز مکالمات و پیامک های سیمکارت دریافت کنیم، آیا از طریق قانونی امکان پذیر هست؟ پیامک های به ... چون مالک شما نیستین تنها با دستور قاضی این امر میسره .... این هم بگم که ریزمکالمات خطوط اعتباری تا 3 ماه قبل موجود است .
۲۹ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - به هنگام واگذاری سیم‌کارت، یک برگ شناسنامه تلفن همراه و سیم‌کارت به مشترک تحویل داده می‌شود. ... حضور مالک یا وکیل قانوی وی (با انجام مراحل تغییر نام) ... دریافت نامه استعلام از یکی از دفاتر اسناد رسمی ... توضیح اینکه در زمان تغییر نام یا نقل و انتقال تلفن همراه فعال بودن سیم کارت مربوطه الزامی است و کارکنان ...
۱ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - چندي است كه دريافت صورت‌حساب و قبوض تلفن همراه از طريق پيامك متداول شده ... آن دسته از مشتركيني كه قصد دارند نسبت به تغییر مالکیت سیم‌کارت خود اقدام ... کرده‌اید، نام کاربری (شماره تلفن) و رمز ورود و سپس شماره سریال سیم‌کارت (KIT ... اما در چند سال اخير با گسترش پرداخت قبوض به صورت اينترنتي و از طريق ...

پیدا کردن مالک سیم کارت ایرانسل

www.irancell-pishvaz.ir/j.aspx?q=پيدا_کردن_مالک_سيم_کارت_ايرانسل&id...
پیدا کردن مالک سیم کارت ایرانسل,پیدا کردن نام صاحب خط ایرانسل از طریق اینترنت,مشخصات شماره ایرانسل,برنامه این شماره کیه,این شماره ایرانسل مال کیه,استعلام شماره ایرانسل,پیدا کردن نام صاحب سیم کارت همراه اول,شماره ... ممکن است در زیر به پاسخ سوال اشاره شده باشد. .... روش های افزایش قد-بهترین روش افزایش قد فوق تخصص غدد و .

-عطارد - سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین اپراتورهای تلفن ...

atarod58340.blogfa.com/.../سامانه-استعلام-تعداد-خطوط-مشترکین-اپراتورهای-تلفن-...
اغلب تخلفات حوزه مخابرات وتلفن همراه توسط سیم کارت هائی صورت می گیرد که مالک آن از وجود آن بی خبر است !! به سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین اپراتورهای ...

ترفند ايرانسل

mtn-irancell-ir.blogfa.com/
تصور کنید اعتبار سیم کارت اعتباریتان رو به پایان است و نیاز به شارژ سیم کارت ... این روش فقط و فقط از خطوط ایرانسل به سایر خطوط قابل اجراست و بر روی خطوط ..... اطمینان حاصل نمایید که ثبت نام سیم کارت اعتباری شما تکمیل شده باشد؛ زیرا در ..... در این حالت، مشترک کلیه حقوق خود را در ارتباط با مالکیت و استفاده ازاین شماره ...

هشدار اپراتور سوم درباره سیم کارت های مفقودی - فان بید

funbid.ir/search/?q=هشدار+اپراتور+سوم+درباره+سیم+کارت+های+مفقودی
با اجرای این طرح، اختیار شماره از اپراتور سلب شده و در اختیار مالک سيم‌کارت قرار ... سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکین تلفن همراه راه‌اندازی شدچند سيم کارت به نام شما ... 1395/2/1 درباره تغییر روش فعالسازی مشترک در اپراتور پذیرا، گفته است: 1.

mobilecount cra i - رهتا

www.rahta.com/q/mobilecount_cra_i
فقط نیم میلیون مشترک سیم‌کارت خود را از سامانه استعلام کرده‌اند ... نمایندو بدیهی است در صورت ثبت نام سیم کارت بدون درخواست متقاضی نسبت به غیر فعال ... توسط سیم کارت هائی صورت می‌گیرد که مالک آن از وجود آن بی خبر است، ادامه داد: با توجه به ...

پورتال شرکت سهامی بیمه ایران:: پرسش و پاسخ :: - صفحه اصلی

old.iraninsurance.ir/FAQ/id_cat/28/
آیا می‌توانم تخفیف آن را به بیمه بدنه پژو 206 صفری که به نام خودم است انتقال دهم؟ ..... به نظر شما برای خودرو بیمه بدنه صلاح تر است یا کارت طلایی؟ ..... از شرکت بیمه ای دیگری که بیمه بدنه دارد با روش بدون کروکی (خودش را مقصر جلوه ...... الان تصادف کردم وسیم کشی سوخت ولی چرا بیمه خسارت سیم کشی و کامپیوتر ماشینم را نمی دهد ؟

efj ثبت نام تک کارت فرهنگیان - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=efj%20ثبت%20نام%20تک%20کارت%20فرهنگیان&page...
وی افزود: انتقال وجه کارت به کارت شتابی، استعلام کارت شتابی در سرویس انتقال ... به گزارش ایسنا، قیمت سیم کارت 0912 با کد یک، این روزها به بیش از دو و نیم .... روی کارت تعبیه شده است امکان ذخیره سازی اطلاعاتی از قبیل مشخصات مالک خودرو، ...
تمرین روش های امداد و نجات با حضور شهروندان تهرانی .... «ساماندهی سیم‌کارت‌ها قرار بود در سه فاز اجرا شود که دو فاز آن با موفقیت به اتمام رسید و کار اجرای فاز سوم از دو ماه قبل آغاز شده است و در فاز سوم مقرر ... حتی فردی در اصفهان شناسایی شد که ۲۰ هزار سیم کارت به نام او ثبت شده بود. ... سامانه استعلام تعداد خطوط موبایل به نام افراد کُند شد.
۲۶ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - تراز: این روزها که مسئولان بخش ارتباطی کشور به دنبال سامان‌دهی وضعیت ... با توجه به اینکه برخی مشترکان از قدیم سیم‌کارتی را خریده‌اند که کارت ملی در آن ... جالب است در حالی این سیم‌کارت به نام فرد بدون سند می‌خورد که ممکن است مالک اصلی ... ارسال پیامک‌های مستهجن به نیت سودجویی · توزیع سیم کارت های نسل ۴ در ...

تک کارت ثبت نام

newsshare.ir/search/?q=تک%20کارت%20ثبت%20نام&page=5
ضروری است دانش‌آموزان پس از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون و مطابقت ... مالکیت توپ آلمان 66/5 درصد اسپانیا 63/7 درصد پرتغال 61/2 درصد موفقیت در نبردهای هوایی ... وی افزود: انتقال وجه کارت به کارت شتابی، استعلام کارت شتابی در سرویس انتقال ... به گزارش ایسنا، قیمت سیم کارت 0912 با کد یک، این روزها به بیش از دو و نیم ...

نمايش - ثبت احوال استان گلستان

www.golestancr.ir/faq/showchoice.asp?choice=16
5 - با سلام آيا براي تمديد گواهينامه رانندگي 10 ساله کارت پايان خدمت لام است؟ .... 22 - من 15سالمه شناسنامه جدیدگرفتم برای ثبت نام به اموزشگاه به شماره سریال شناسنامه قبلی نیاز دارم. .... 35 - سلام سند مالکیت موتورم گم شده چه اقداماتی باید انجام بدهم ..... من یک سیم کارت ایرانسل پیدا کردم به 1319 و با شماره سریال 056714669.

مطالب-قیمت سیم کارت همراه اول - مطالب برگزیده - Niloblog.com

po.niloblog.com/post/tag/قیمت+سیم+کارت+همراه+اول.html
قیمت انواع کارت پرسنلی به روشهای بهتر و مرکزی تخصصی تر . ... تعرفه سیم کارت های اعتباری همراه اول، ایرانسل و رایتل می تواند به افرادی که قصد خرید این ... گیفت کارت در حقیقت نوعی کارت فیزیکی است که برای هر شرکت به نام های مختلف ..... هوشمند وسایل نقلیه اظهارداشت: این کارت سندی است که مشخصات مالک و وسیله نقلیه بر ...

بهترین کارت لجندری - باکس 98

box98.ir/search/?q=بهترین%20کارت%20لجندری&page=4
به گزارش خبرنگار ایسنا، قیمت سیم کارت 0912 با کد یک، این روزها به بیش از دو و نیم ... مالکیت توپ آلمان ۶۶/۵ درصد اسپانیا ۶۳/۷ درصد پرتغال ۶۱/۲ درصد موفقیت در نبردهای ... آورده است، گفت: متقاضیان دریافت «فرهنگ کارت» برای ثبت نام می‌توانند به سایت ... برای ابطال رمز دوم از این روش استفاده کنید: به یکی از سامانه های خرید ...

انویدیا از کارت گرافیک GTX 1080 رونمایی کرد | جستجو | ...

www.sotiba.ir/list/انویدیا+از+کارت+گرافیک+GTX+1080+رونمایی+کرد.html
این کارت یکی از مدارک مورد نیاز برای دریافت و تمدید کارت هوشمند رانندگی است .... سری ایکس رفته، موتورولا با مالکیت چینی‌ها سری ایکس را رها کرده و سری زد را در سان فرانسیسکو رونمايي خواهند کرد. ... به گزارش " رویکرد " قابلیت استعلام شبا در نسخه جدید نرم افزار اینترنت ... مراقب سیم کارت هایی که به نامتان ثبت شده باشید.
با توجه به این گزارش برای سیم کارت های دائمی هزینه ی مکالمه داخل شبکه و خارج ... طرح جدید همراه اول از این جیب به آن جیب نام دارد و ویژه مشترکینی است که به تازگی سیم کارت همراه اول .... 10/29/15--22:13: روش انتقال مالکیت سیم کارت های رایتل .... بهت میدم استعلام و پرداخت قبض جریمه تنهاییم با تو، خوشبختیم با تو، مهربانیم با تو، ...

کارت پستالهای تبریک تولدبه دوقلوها - نیم کیلو

nimkilo.ir/search/?q=کارت%20پستالهای%20تبریک%20تولدبه%20دوقلوها&page...
بر این اساس در جشنواره کارت هدیه بانک اقتصادنوین به ازای هر 250 هزار ریال از مانده ... که روی کارت تعبیه شده است امکان ذخیره سازی اطلاعاتی از قبیل مشخصات مالک خودرو، .... محصول پرقدرتی به حساب می‌آید GTX 1070 نام دارد و مدل جدیدتر و ارزان‌تر هم با نام ... تکمیل اطلاعات هویتی سیم‌کارت خود مدت زمان محدودی فرصت داشته و پس از آن سیم ...

برچسب ها - مشترکان تلفن همراه - فردا

www.fardanews.com/fa/tag/1/مشترکان%20تلفن%20همراه
تلفن همراه درخواست شد تا اطلاعات مربوط به مالک خط... کمیسیون ... امکان ترابرد شماره برای مشترکان حقوقی است عمیدیان با اشاره... وی درباره ... همراه خود در حوزه سیم کارت های دیتا نیز با. ... سامانه استعلام تعداد خطوط مشترکان تلفن سیار به نام اشخاص.

6 - خبر ایرونی

khabariruni.tk/search/?...سیم%20کارت%20های%20دائمی%20همراه%20اول%20ارزشمندت...
بیش از 172هزار سیم کارت با هویت مخدوش شناسایی شد ... مراجعه و ۵۴۹ هزار و ۶۶۱ نفر از آنان، شمار سیمکارت‌های متعلق به خود را استعلام. ... مهر/ رئیس پلیس فتا استان البرز از دستگیری باند فروشندگان سیم کارت های ایرانسل با مالکیت جعلی در این استان ... با توجه به هزینه های خریداری سیم کارت مقرون به صرفه تر است زیرا از اینترنت ...

داک کارت گرافیک ایسوس ترانسفورمر ۳

2sti.ir/search/?q=داک%20کارت%20گرافیک%20ایسوس%20ترانسفورمر%20۳...4
کارت گرافيک GTX 1060 هنوز به صورت رسمی معرفی و عرضه نشده، اما اخبار و تصاویر ... نظر است تا از امسال طی فرآیندی سه ساله توزیع کارت های هوشمند ملی انجام شود. به ... Computex 2016 در کشور تایوان، نسخه جدید این لپ‌تاپ را با نام GX 800 معرفی و .... تکمیل اطلاعات هویتی سیم‌کارت خود مدت زمان محدودی فرصت داشته و پس از آن سیم ...
دست آخر هم همه چیز روی دوش مشترکان افتاد؛ اگر سیم‌کارتی به نام شماست و شما حتی روح‌تان خبر ندارد، باز هم شما مسوول هستید! شبنم کهن‌چی - سامانه استعلام سیم‌کارت بیش از ۳ ماه است راه‌اندازی شده که البته .... به گفته مسئولان از اواخر مهر ماه جاری اپراتورهای مجازی با ارائه سیم کارت رسما فعال ..... احتمال لغو بازی تاریخی شاگردان کی روش.

مقررات برقراری ارتباط بین اپراتورها تصویب شد - مطالب جدید

tareenha.xyz/post/?q=مقررات+برقراری+ارتباط+بین+اپراتورها+تصویب+شد
مشترکانی که تا پیش از این مصوبه اقدام به خریداری بیش از 10 سیم کارت از یک ... و تجارت، رگولاتوری و اپراتورهای تلفن همراه در قالب دو طرح استعلام گوشی تلفن همراه و ... فلاح جوشقانی در پاسخ به این سوال که در حال حاضر کدام روش در حال تست است، اظهار ... که به نام آنها در سامانه‌ی اطلاعاتی اپراتورها به ثبت رسیده است، اطلاعی ندارند.

همراه | جویا

https://jooia.com/fa/tag/همراه

برچسب ها : روش استعلام مالکیت سیم کارت | چند سیم کارت به ناممان است؟ , روش استعلام مالکیت سیم کارت , چند سیم کارت به ناممان است ,
بازدید : 10 تاریخ : پنجشنبه 04 شهريور 1395 زمان : نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 180
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 18
 • باردید دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 10
 • بازدید هفته : 18
 • بازدید ماه : 148
 • بازدید سال : 2,406
 • بازدید کلی : 59,949