close
تبلیغات در اینترنت
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود رایگان با لینک مستقیم

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

 

سلام

شب زفاف؛

از منظر دینی شبی بسیار مهم هستش که احادیث زیادی درباره اون وجود داره . شبی هست که دختر اصطلاحا زن میشه و پسر هم مرد .

از زمان بچگی دخترها رو می ترسونند که پرده بکارت فلانه و بهمان ! پاره شدنش مکافاتیه برای خودش ، این قدر درد داره که بی هوش میشی ، این قدر مرد باید با آلتش به پرده بکارت ضربه بزنه تا بالاخره پاره بشه ! انگار می خواد یه دیوار بتنی سوراخ بشه !!!

البته علت اصلی ایجاد ترس در دختران این هست که آن ها  تن به رابطه ی جنسی خارج از عرف ندن ! و یا بهتر بگم  نمی تونن دلیل و برهانی مناسب و قابل فهم به دختران ارائه کنن که تن دادن به رابطه جنسی قبل از ازدواج به صلاح اونا نیست . ولی متاسفانه بعضی از بزرگترها فراموش می کنند که این مساله رو برای دخترانی که عقد کردند باز کنند و بهشون بگن که ما تو رو در بچگی از لولو!!! می ترسوندیم !

ترس شدید از شب زفاف

این ترس گاهی اوقات این قدر شدید میشه که دختر در شب زفاف پاهاش به هم قفل میشه یا ماهیچه های اطراف آلتش این قدر منقبض میشن که اجازه ی هر کاری رو از داماد می گیره . در بعضی مناطق هم که قوز بالا قوز  هست به طوری که داماد باید حتما پارچه خونی رو به بقیه نشون بده تا ثابت کنه که مرد هست !!! بنابراین داماد با زور بازو و شدت عمل کارش رو تموم می کنه تا انگ مرد نبودن رو بهش نزنن ! حالا چه بلایی سر عروس بیچاره میاد بماند .
بعد همین عروس بخت برگشته اگه ازش بپرسن که پاره شدن پرده بکارت درد داره یا نه ، چی میگه ؟!

مقدمه ای برای بحث ازاله بکارت

احتمالا شنیدید که برخی از پدران و مادران با سوارکاری دختران مخالفت می کنن و یا میگن از بلندی نپرید یا اونا رو از ورزش های رزمی منع می کنن ، میگن ممکنه به آلت ضربه وارد بشه و بلایی در پرده بکارت بیاد !

پرده بکارت انواع و اقسام مختلفی داره که همگی معمولا بسیار حساس هستند به طوری که حتی با فشار شدید آب هم آسیب می بینن !!! یا حتی با فرو کردن انگشت در واژن آسیب می بینه ! درد واقعی پاره شدن اون در حد یک نیشگون گرفتن معمولی یا در حد تزریق یه آمپول معمولی هست و فوری هم از بین میره . 

تا مدتی که زخم های اون ترمیم بشه ممکنه گاهی کمی خون جاری بشه در برخی موارد هم ممکنه همون شب اول همه چیز تموم بشه و عروس خانم بعد از اون شب هیچ خونی نبینه .

میرم سراغ اصل مطلب :

این مطلب مخصوص عروس خانم هاست پس فعلا کاری با آقا داماد ها نداریم . از این به بعد هر جا لفظ شما به کار رفته منظور عروس خانم ها هستند . در این مطلب فقط جنبه جنسی مطرح هست .

وقتی دختر و پسر با هم عقد می بندند و نامزد میشن هر دو طرف یه احساس خجالت رو در خودشون حس می کنن ولی معمولا این احساس در شما بیشتر هست .

شما یه عمر آبروداری کردی از آقایان نامحرم دوری کردی ، اجازه ندادی دست هیچ نامحرمی به شما بخوره ، همیشه جلوی اونا پوشش مناسب رو رعایت کردی و ...

پس طبیعی هست بعد از عقد اگه شوهرتون بخواد دست به شما بزنه 2 متر بپرید هوا ! و یا این که اگه شوهرتون از شما بخواد روسری تون رو براش درییارید رنگ به رنگ بشید . یا اگه بهتون بگه بیا با هم بریم بیرون عذر و بهانه بیارید .  یا این که بعضی از دختران تازه عقد کرده گله می کنن و میگن  چرا قلقلکی هستن ؟! و از این بابت ناراحتند .
نمی خوام بگم که اگه شما این طوری نیستید عیب و نقصی دارید . ولی اغلب دخترانی که ویژگی رفتاری اونا رو ذکر کردم این طوری هستند .

مبارزه با خجالت های اوایل دوران عقد

حالا دیگه باید سعی کنید خودتون رو تغییر بدید . کم کم باید در مقابل خواسته های شوهرتون مقاومت نکنید . این خجالت کشیدن ها قبل از عقد و اوایل بعد از عقد طبیعی هست . هر چه زمان رو به جلو بره شما باید بتونید این خجالت ها رو از خودتون دور کنید .

معمولا پسرها چون کمتر خجالتی هستند خیلی زود اون رو کنار میذارن و چیزهایی از شما می خوان که شاید از خجالت آب بشید ! اگه نتونستید پا به پای اون پیش برید بهش بگید که بهتون فرصت بده با بتونید خودتون رو در شرایط جدید پیدا کنید .

تو با من به خاطر رابطه جنسی ازدواج کردی !

واقعیت اینه که پسر و دختر دو موجود متفاوت از هم هستند و خواسته ها و ویژگی های متفاوتی دارند . برای شما معمولا بحث عاطفه مهم تره و برای پسرها بحث رابطه جنسی .

اگه نامزد شما سریع تر از حد انتظار شما رفت سراغ مسائل جنسی نباید ناراحت بشید . همون طوری که شما بعد از عقد دوست دارید سریعا بوسه ها و در آغوش گرفتن ها شروع بشه ، نامزد تون هم معمولا برای پرداختن به مسائل جنسی ممکنه عجله داشته باشه .

در اهمیت این موضوع برای شما سخته ، همون طور که درک اهمیت در آغوش گرفتن و روابط عاطفی ممکنه برای نامزدتون سخت باشه  .

یادتون باشه شما با یه دختر ازدواج نکردید که خواسته های اون شبیه خواسته های شما باشه . گاهی اوقات خواسته های شما و نامزدتون ممکنه 180 درجه با هم فرق داشته باشه .

پس در مسائل جنسی از دید خودتون ، نامزدتون رو قضاوت نکنید . همین اول کار با این موضوع کنار بیاید که رابطه جنسی برای نامزدتون مهمه . خیلی هم مهمه !

روبرو شدن با صحنه های عجیب و غریب !

یه چیزی میخوام بگم که عمومیت داره ولی استثناء های زیادی هم ممکنه داشته ! ببینید برخی از مردان در ابتدای عقد چون آموزش ندید و کسی بهشون نگفته ، نمی تونن روابط عاطفی و جنسی رو از هم تفکیک کنن .

مثلا همدیگه رو در آغوش گرفتید و شما با آرامش کامل توی فضا دارید سیر می کنید ولی یه دفعه متوجه میشید که جلوی شوهرتون باد کرده !

خرده نگیرید ! دست خودش نیست . نباید ناراحت بشید . به مرور زمان این چیزها رو یاد میگیره  !

رفتار جنسی خارج از تصور شوهر شما در زمانی که شما در فاز عاطفی هستید !

امان از این آموزش ندیدن ! ممکنه در حین این که مثلا شما سرتون رو روی زانو یا شونه ی شوهرتون گذاشتید و دارید از لحاظ عاطفی ارضا میشید . یه دفعه حس می کنید فلان جای شما داره لمس میشه !

اینم دست خودش نیست ! ممکنه کنترل خودش رو از دست داده باشه ! شاید شما بیش از حد به خودتون توجه کردید و همش در فضای عاطفی سیر کردید . غافل از این که کمی هم باید به شوهرتون برسید ! همش که نمیشه سرتون رو بذارید روی سینه ش و لذت ببرید !

اگه چنین اتفاقی افتاد جای نگرانی نیست ! می تونید با یه نگاه شیطنت آمیز ازش استقبال کنید و باهاش همراهی کنید .

جدا کردن فضای جنسی از عاطفی

برای این که شما ضد حال نخورید و هی از فضای عاطفی بیرون کشیده نشید با صحبت و توافق می تونید این دو فضا رو از هم جدا کنید . به مرور زمان هر دوی شما یاد میگیرید که چه زمانی باید ابراز محبت کنید و چه زمانی باید وارد فاز جنسی بشید .

خلوت با نامزد با هدف شناخت جنسی

کمی که گذشت و شما هم تونستید خجالت کشیدن های اولیه رو کنار بذارید موقع این میرسه که با هم خلوت کنید ! و اطلاعات تون رو در زمینه مسائل جنسی بالا ببرید . معمولا دامادها در این کار پیش قدم میشن ، شما باید سعی کنید با اون همراهی کنید . ولی از قبل بهش گوشزد کنید فعلا نمی خواید کار بیخ پیدا کنه و دخول انجام بشه .

اگه خانواده ها اجازه نمیدن با هم خلوت کنید چند راهکار برای آقا دامادها در مقاله " راهنمای شب زفاف برای دامادها " ارائه شده که باید با همدیگه اجراییش کنید :

"جلب اعتماد خانواده ها برای تنها شدن با نامزد

 

 

این که گروهی از خانواده ها اجازه خلوت کردن به شما رو نمیدن تنها یک دلیل داره . اونم اینه که به شما دو نفر اعتماد ندارن . بخوایم رو راست باشیم بحث اصلی عدم اعتماد به شماست ! .
باید به طریقی این اعتماد رو کسب کنید . پس سعی کنید زیاد مته به خشاش نذارید و خودتون رو به در و دیوار نکوبید چون اعتماد این طوری به دست نمیاد . باید سیاست داشته باشید .
به بیانی عامیانه تر ضایع بازی در نیارید .

چند توصیه برای جلب اعتماد :

 

 

1 - سعی نکنید از شر نفر سوم خلاص بشید بلکه باید طوری رفتار کنید که اون فرد فرقی بین حضور و عدم حضور خودش حس نکنه . باهاش خوش اخلاق باشید چون به محض رسیدن به خونه تخلیه اطلاعاتی میشه . اصل ماجرا اون جاست . اون جاست که رفتار شما بررسی میشه !
2 - برای خلوت کردن له له نزنید !
3 - GPS روی خودتون نصب کنید !
منظور اینه که بدون اطلاع خانواده دختر جایی نرید . از قبل اعلام کنید که کجا و با کی می خواید برید . خلاصه این که کاری کنید خانواده دختر شما رو روی نقشه داشته باشن !
4 - سعی کنید سر ساعت یا حتی زودتر از موعد مقرر برگردید .
5 - بعد از مدتی ممکنه شما رو امتحان کنن . پس مواظب باشید سوتی ندید .
6 - به نامزدتون بگید که به خانواده ش گوشزد کنه که برنامه ی برای زدن به سیم آخر ندارید و منتظر شب زفاف می مونید .
و...
"

همراهی با شوهر در زمینه ی شناخت جنسی

در خلوتی که با شوهرتون  دست و پا کردید اون شما شروع می کنه به لمس جاهای مختلف بدن شما ، مثل یه کاشف می خواد قسمت های حساس بدن شما رو کشف کنه تا بعدا بتونه از اون قسمت ها در موقع خودش استفاده کنه و شما رو غرق در لذت کنه .
اگه شوهر شما بیش ار حد خجالتی بود و نتونست اون کارها رو بکنه این شما هستید که باید به اون فرصت بدید و در خلوت هایی که پیش میاد تحرک بیشتری داشته باشید تا اون بتونه کم کم به این مرحله برسه که بتونه خلوت های شما را مدیریت کنه .

رهاسازی کامل روحی و جسمی خودتون با چاشنی کنار گذاشتن شرم و حیا

کاری که شما باید در چنین مواقعی انجام بدید اینه که خودتون رو رها کنید و در اختیار شوهرتون قرار بدید . شوهرتون بعد از لمس یا ماساژ یا لیسیدن یک قسمت از بدن شما حواسش رو جمع می کنه تا عکس العمل های شما رو به ذهن بسپاره . هر جا احساس لذت کردید خجالت نکشید و با یک آه یا یه تکون دادن بدن بهش اعلام کنید که منطقه جدیدی ! رو کشف کرده .

در مراحل ابتدایی همین کافی هست . بعد ها که شوهرتون بدن شما رو شناخت و مهارتش رو هم در نوازش ، ماساژ و لیسدن افزایش پیدا کرد دیگه نمی تونید جلوی اون مقاومت کنید چون اون در کارش استاد شده و خوب بلده که چطوری شما رو سرشار از لذت کنه .

طبیعی هست که اگه از لمس جایی از بدن تون هیچ احساسی نداشتید هیچ عکس العملی نشون ندید . نگران این نباشید که ممکنه شوهر شما ناراحت بشه . سعی کنید در مراحل شناخت جنسی همه چیز واقعی باشه .

مناطق حساس بدن شما و کشف روش های خاص تحریک اون ها

معمولا چند نقطه از بدن عموم خانم ها حساس هست و از لمس اون قسمت ها لذت می برند . مثلا سینه ها ، داخل ران ، گردن ، شکم ، آلت و... . اگه شما از لمس این قسمت ها توسط شوهرتون اصلا لذت نمی برید و یا لذت اون برای شما کم هست نگران نباشید . ممکنه شوهر شما روش مناسبی رو به کار نمی بره . مثلا در مورد سینه ها ، شوهرتون می تونه با سر انگشتان یا با سر ناخن ها اونا رو نوازش کنه . یا این که همین نوازش ها رو از بالا به پایین یا چپ به راست یا بلعکس انجام بده . یا به صورت دورانی به طرف نوک اون ها حرکت کنه . یا نوک اون ها رو آروم فشار بده . یا سعی کنه اونا روبه طور کامل در دست بگیره و فشار بده . یا همون نوازش ها رو با زبون انجام بده . یا اون ها رو به آرومی ببوسه و ...

می بینید که روش های تحریک یک نقطه چقدر متفاوت هستند . شما می تونید از شوهرتون بخواید همین کارها رو در قسمت های دیگه از بدن تون هم انجام بده .
از شوهرتون غافل نباشید . روش لذت بردن اون به پیچیدگی شما نیست . به طور خلاصه این که ،  بهش بگید که چه کار می تونید براش بکنید ؟

همه ی هست و نیست شوهرتون در بحث مناطق حساس جنسی بدنش !

معمولا همه ی هست و نیست !  لذت جنسی آقایون در ناحیه آلت تناسلی اونا متمرکز شده و مثل بدن شما ها نیست که در تمام بدنتون پخش شده باشه .

برای مثل شما بعد از مدتی ممکنه مثلا با لمس و ماساچ اندام بالاتنه به ارگاسم نزدیک بشید ولی اگه همین برنامه رو روی شوهرتون پیاده کنید اگه تا صبح هم تلاش کنید نتیجه ای نمیگیرید !!!

اگه خدای نکرده اتفاقی برای ناحیه تناسلی آقایون رخ بده ، لذت جنسی در اونا تعطیل میشه ! بر خلاف شما که اگه چنین اتفاقی براتون بیافته حداقل از 6 قسمت دیگه از بدنتون می تونید لذت ببرید !!!
اینو گفتم که شما هر چه هنر دارید باید به کار ببرید تا بتونید این یک نقطه و یا بهتر بگم تنها نقطه ای که لذت جنسی آقایون در اون متمرکز شده رو بهتر و بیشتر بشناسید !

اگه این مراحل رو به خوبی پشت سر بذارید شب زفاف بسیار خاطره انگیزی خواهید داشت . چون تقریبا به طور کامل هم خجالت تون از بین رفته ، هم شوهر شما به اندازه ی کافی از بدن شما اطلاعات کسب کرده و هم شما بلدید چه کار کنید .

فوت های آخر کوزه گری !!!

اول این که به شوهرتون بگید طوری برنامه عروسی رو ترتیب بدن که کار به دیر وقت نکشه .

دوم این که حداقل از یک هفته قبل از شب زفاف با هم خلوت نکنید یعنی لذت جنسی رو تعطیل کنید .

سوم این که آرایشگاه بهانه ای نشه که شما اون روز تغذیه مناسبی نداشته باشید .

چهارم این که شب قبل از شب زفاف سعی کنید خوب بخوابید هر چند خیلی سخته . 

پنجم این که سعی کنید اون روز بدون ناراحتی بگذره و از قبل رسم و رسوم ( خانواده شما ) شب عروسی رو به شوهرتون و خانواده ی اون گوشزد کنید . مثلا بهشون بگید آخر شب من روبندم رو جلوی نامحرم ها کنار نمی زنم .

ششم این که از قبل تمام رسم و رسوم های دو خانواده رو بررسی کنید و در اجرای اونا به توافق برسید .

خلاصه این که هر کاری لازم هست بکنید تا اون شب بدون اختلاف و درگیری و ناراحتی بگذره تا این که همه برن خونه هاشون و شما دو نفر تنها بشید !

شب زفاف وقتی همه رفتن خونه هاشون

اولین کاری که باید بکنید این هست که نماز شب زفاف بخونید . داماد که مشکلی برای وضو گرفتن نداره  . می مونه شما . اگه داماد رضایت داد آرایش ها رو پاک کنید و وضو بگیرید ولی اگه داماد خواست از پولی که بابت آرایش شما داده لذت ببره ! پیشنهاد می کنم قبل از این که آرایشگر کارش رو شروع کنه وضو بگیرید . و قبل از اون سعی کنید زیاد آب نخورید تا فشار ادرار به شما وارد نشه . چون دستشویی رفتن همان و بر باد رفتن وضو هم همان . این مساله رو هم از قبل با داماد مطرح کنید تا تکلیف خودتون رو بدونید که چکار باید بکنید .

بعد از خواندن نماز شب زفاف دست شوهرتون رو بگیرید و با هم به درگاه خدا دعا کنید تا زندگی خوبی داشته باشید و نسل سالم و دوستدار اهل بیت از شما به وجود بیاد .

شروع عملیات ازاله بکارت

شما و شوهرتون حالا بلدید که چطوری همدیگه رو تحریک کنید تا آماده دخول بشید . شما مثل سابق خودتون رو رها کنید شوهر شما باید بتونه شما رو به مرز آمادگی برسونه . نشانه اش هم اینه که هر وقت دهانه آلت شما توسط مایع لزجی که از واژن شما  خارج میشه خیس شد وقتش هست که دخول صورت بگیره . البته پیشنهاد می کنم به محض خیس شدن این کار رو نکنید و چند دقیقه دیگه به معاشقه ادامه بدید .

بعد نوبت به شما می رسه که شوهرتون رو آماده کنید که معمولا بیش از یکی دو دقیقه طول نمی کشه ! شاید اصلا نیازی به این کار نباشه و شوهرتون در  ضمن تحریک کردن  شما خودش هم آماده شده باشه . به هر حال در این جا نیاز به ماده روانکار دارید . اگه شما و شوهرتون به این مرحله رسیدید که با لیسیدن آلت همدیگه مشکلی ندارید ، هیچ نیازی به ماده روانکار ندارید . اگه دهان و آلت های شما و شوهرتون سالم باشه مشکلی از لحاظ بهداشتی پیش نمیاد .

ولی اگه نخواستید از این روش استفاده کنید از ماده ی روانکاری استفاده کنید که بر پایه ی آب درست شده باشه نه بر پایه نفت . مثلا هرگز از وازلین استفاده نکنید چون هم ممکنه برای هر دو نفرتون مشکل پیش بیاد و هم اگه از کاندوم استفاده می کنید باعث پارگی اون میشه .

بهتر هست که در آمیزش اول به شرط این که شوهر شما مطمئن باشه که به محض دخول انزال صورت نمی گیره از کاندوم استفاده نکنید چون ازاله بکارت بدون کاندوم راحت تر و بهتر هست .

پیشنهاد میشه اگه همون ابتدا قصد بچه دار شدن دارید سعی کنید تزریق منی !!! رو به چند شب بعد از پاره شدن پرده بکارت موکول کنید .

حالات بدنی پیشنهادی برای راحت تر پاره شدن پرده بکارت :

روش اول ،

به پشت بخوابید و یک بالش زیر باسن تون قرار بدید  تا آلت شما بالاتر قرار بگیره بعد پاهاتون رو باز کنید و خودتون رو کاملا شل بگیرید . حواستون باشه که هم آلت شما و هم آلت شوهرتون کاملا خیس و چرب باشه .  از شوهرتون بخواید که سر آلتش رو روی دهانه ی واژن قرار بده ( بخش پایین و همون جایی که خون های دوران پریود خارج میشه )  . از شوهرتون بخواید میلی متر میلی متر آلتش رو فرو کنه و شما هم هر جا درد قابل اعتنایی احساس کردید بهش بگید که صبر کنه  . مثلا ازش بخواید که آلتش رو مثلا نیم سانتی متر فرو کنه  و بعد صبر کنه تا آلتش شما عادت کنه . ازش بخواید که آلتش رو جلو و عقب کنه ولی بیشتر از همون نیم سانتی متر فرو نکنه . یعنی آلتش رو در بیاره و بعد همون نیم سانت رو فرو کنه . مدتی به این حالت ادامه بده . بعد که شما آمادگی پیدا کردید به همون روش جلو عقب کردن ، میلی متر میلی متر آلتش رو کمی بیشتر فرو کنه مثلا یک سانتی متر . به همین روش ادامه بدید . وقتی که شوهرتون تا ختنه گاه آلتش رو فرو کرد می تونید مطمئن باشید که پرده شما پاره شده و از این لحظه به بعد به شما زن گفته میشه . در طول این مدت شوهرتون باید خواسش باشه که خیسی آلت های شما خشک نشه . بعد که آلت شوهرتون تا ختنه گاه داخل شد تقریبا 95 درصد کار انجام شده . اگه شوهرتون تونست آروم آروم عقب و جلو کنه تا واژن شما کاملا عادت کنه .

روش دوم

در این روش کنترل دست خود شماست ، از شوهرتون بخواید که روی زمین بشینه ، و کف پاهاش  رو به هم بچسبونه ، بعد به کمی به عقب خم بشه ، بهتر هست که شوهرتون به جایی تکیه کنه . بعد شما پاهاتون رو باز کنید به طوری که شوهر شما بین دو پاهای شما قرار بگیره و روی پاهای اون ( محل اتصال پاها ) بشینید  و اون قدر نزدیک برید که آلت شما و آلت شوهرتون رو بروی هم قرار بگیرن ، بعد مطمئن باشید که آلت های هر دوی شما به اندازه ی کافی خیس و چرب باشه ، شما هم کمیبه عقب متمایل بشید و سر آلت شوهرتون رو در دهانه ی واژن قرار بدید .

شوهرتون نباید هیچ حرکتی بکنه ، شما در حالی که سر آلت شوهرتون در دهانه ی واژن قرار گرفته کمی به جلو فشار بیارید . و کم کم جلو برید . هر جا احساس درد کردید متوقف بشید و کمی صبر کنید وبعد خودتون رو کمی عقب بکشید و دوباره تا همون حدی که بار قبل جلو رفته بودید پیش برید و آلت شوهرتون رو به داخل واژن تون فرو کنید . کمی که عقب و جلو کردید دردی رو که احساس کرده بودید به کلی از بین میره و واژن شما آمادگی پیدا می کنه که مقدار بیشتری از آلت شوهرتون رو در خودش جای بده . وقتی درد کمتر شد و یا از بین رفت این بار سعی کنید از دفعه قبل جلو تر برید و اگه احساس درد کردید باز هم متوقف بشید و مثل دفعه ی قبل کمی مکث کنید و عقب بکشید ، این کار رو این قدر ادامه بدید که تا ختنه گاه آلت شوهرتون فرو بره ، به این مرحله که رسیدید دیگه باید پرده بکارت شما پاره شده باشه .

خلاص شدن از کابوس درد ازاله بکارت

اگه به این روش ها و یا هر روشی که همراه با معاشقه و آرومی همراه هست عمل کنید بعد از پاره شده پرده بکارت به ترسی که قبلا داشتید می خندید .

اگه شما مایل بودید که شوهرتون رو ارضاء کنید . اول ازش بخواید که یه کاندوم روی آلتش بکشه و بعد با خیال راحت اون چیزی رو که می خواد و مدت ها به خاطرش صبر کرده بود بهش بدید . اگه قصد بچه دار شدن دارید همون طور که قبلا گفتم به چند شب بعد موکول کنید تا زخم های ناشی از پاره شدن پرده بکارت بهبود پیدا کنند .

اگه هم خواستید خودتون ارضاء بشید به احتمال زیاد نعوظ آلت شوهرتون از بین میره و باید مثل دوران عقد ارضا بشید . کم کم این مشکل شوهرتون هم برطرف میشه و می تونه شما روبا دخول ارضاء کنه .

بعد هم هرکدوم با پارچه یا دستمال جداگانه خودتون رو تمیز کنید و اگه رسم شما اینه که مرد پارچه خونی رو نشون بقیه بده اجازه بدید اون آلت شما رو پاک کنه تا خون هایی که نشانه ی مردی !!! اون هست ! به پارچه آغشته بشه و اون هم با افتخار به بقیه نشون بده که هم مرد شده و هم شما دوران مجردی پاکی داشتید .

حتما سعی کنید غسل جنابت کنید و نماز صبح رو هم فراموش نکنید . به هیچ وجه نگید حالا این یه صبح رو نماز نخونیم به جایی بر نمی خوره . اگه امکان غسل دادن رو ندارید تیمم بدل از غسل کنید . تنها غسلی که میشه با اون نماز خوند همین غسل جنابت هست یعنی بعد از غسل نیازی به وضو گرفتن ندارید .

امیدوارم زندگی شیرینی داشته باشید .

اگه حس می کنید شوهرتون نیاز به آموزش داره لینک زیر رو بهش معرفی کنید چون به نفع خودتونه !

راهنمای شب زفاف برای آقا دامادها

 


راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

 

 

 

۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سلام شب زفاف؛ از منظر دینی شبی بسیار مهم هستش که احادیث زیادی درباره اون وجود داره . شبی هست که دختر اصطلاحا زن میشه و پسر هم مرد .

راهنمای شب زفاف :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/category/راهنمای-شب-زفاف/
۴۰ مطلب با موضوع «راهنمای شب زفاف» ثبت شده است - انتخاب همسر، مسائل دوران ... چرا خانم ها اکثرا از آمیزش شب زفاف می ترسند ؟ ... راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها.
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم‌ها. سؤال: سلام! من خیلی خجالتیم و همچنین از شب عروسی یا همون زفاف خیلی می‌ترسم هر چه نامزدم توضیح میده من حالیم نمیشه و از ترسی که ...


آموزش های شب زفاف و کارهای اشتباه در شب عروسی (زفاف)

www.amazing.ir/1392/08/01/night-night-wrong-spousal-spousal-education-and-work/
شب زفاف,اموزش های شب زفاف,شب زفاف چیست, شب عروسی , عروس ...... از حالت تعادل خارج نمیشن (عقده ای) ورعایت میکنن واین فقط یکی از ریشه ها وعلل ترس خانم هاست.

کارهایی که در شب اول عروسی (زفاف) باید انجام داد - اس ام اس

www.samatak.com/.../things-that-should-be-on-the-first-night-of-wedding-wedlock.ht...
2 – هر لحظه مطمئن باشید همسرتان راحت است ( آقایون بیشتر توجه كنند چون این عمل اولین بار برای خانمها خیلی اضطراب آورتر است ). 3 – اگر عروس باكره باشد از پرده ...
۶ شهریور ۱۳۹۱ ه‍.ش. - مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است شما هم در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب عروسی ( شب زفاف ) خود نزدیک شوید؛ در ...

رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی - بیتوته

www.beytoote.com/attire/face-attire/bride4-wedding-night.html
رازهای زیبایی عروس خانم ها در شب عروسی زیباترین چهره در شب عروسی, آرایش عروس,رازهای زیبایی عروس,عروس زیبا,آرایش عروس.
شب اول عروسی یا شب زفاف اوّلین شبی است که یک دختر و پسر، تغییر کیفیتی و کمّیتی در زندگی .... نکاتی که در شب زفاف باید مورد توجه قرار گیرد(برای خانم ها ).

زفاف: دانستنی‌های رفتار مردانه در اولین شب عروسی - جام جم ...

jamejamonline.ir/sara/.../زفاف-دانستنی‌های-رفتار-مردانه-در-اولین-شب-عروسی
۲۳ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در ... بفرمائید راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها راهنمای شب زفاف برای آقا دامادها.

آداب شب زفاف

www.hawzah.net/fa/Question/View/64058/آداب-شب-زفاف
شب زفاف، شبی است که اولین آمیزش کامل دختر و پسر(زن و شوهر) انجام می شود که غالبا در ... و با نوازش ها و ملاعبه های مکرر، همسرش را برای یک آمیزش موفق و رضایت بخش آماده کند. ... داماد اجازه بخواهد که در کنار عروس خانم بنشیند و دختر هیچ جوابی ندهد و ساکت .... من 60 روز دیگه عروسیمه و واقعا از احکام شرعی هیچ نمیدونستم ممنون از راهنمای و ...

آموزش زوجین جهت آماده سازی زنان در شب زفاف

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/832-1390-09-02-18-05-55
آماده سازی زن در شب زفاف. ... در واقع تازه عروس در این مرحله دچار نوعی ” شرم ” نیز هست . همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد. .... فکر صحیح نیست و ممکن است طرف مقابل (اکثرا خانم ها) آماده نبوده و شدیدا از نظر روحی آسیب ببیند. ... پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت کنید بدون خجالت و ...
شب اول عروسی (شب زفاف) ... این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است. شب ... نکاتی که در شب زفاف باید مورد توجه قرار گیرد(برای خانم ها ) ...... ،آکا، انتخاب همسر ، همسریابی ، راهنمای ازدواج ، دانستنی های جنسی ، عقد و عروسی

دانستنیهای شب زفاف - دلگرم

www.delgarm.com/marriage/engagement,-marriage.../28384-دانستنیهای-شب-زفاف
۱۳ آبان ۱۳۹۲ ه‍.ش. - آمیزش جنسی-شب زفاف-زمان عقد-شب زفاف- رابطه جنسی از راه واژن-داخل شدن آلت تناسلی-درد به علت پارگی ... 1 - راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

شب زفاف - فارسی مد

www.farsimode.com/tag/شب-زفاف/
راهنمای دانلود ... غالب سایت های فیلم و سریال بعضا فیلم یا سریال ها را از یک سایت کپی کرده و با کیفیت معمولی ..... درمان سرد مزاجی خانم ها با روش های ساده و طبیعی ... قبل از عروسی این 13 اصل را فراموش نکنید , عروسی , قبل از عروسی , ... عامل در رفع درد ناشی از برقراری ارتباط در شب زفاف آماده کردن روحی و روانی شما و متقابلا همسرتونه ...
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قبل از شب زفاف چطوری در مورد رابطه ی جنسی با زن / شوهرمون حرف بزنیم ؟ یک راه حل ... بیشتر: آموزش افزایش مهارت خرید کاندوم برای خانم ها. اگر قصد ...
برداشت خانمها و آقایان از پاره شدن پرده بکارت شاید برداشت درستی نباشد اکثریت ... عروس خانم باید تمام وابستگی های خود را از خانواده در یک شب رها کند هر چند که قطع ...

راهنماي شب زفاف براي عروس خانم ها - ورزش بارسا

barsa.arisfa.com/راهنماي+شب+زفاف+براي+عروس+خانم+ها/
راهنماي شب زفاف براي عروس خانم ها - ورزش - ورزش بارسا.

شب زفاف و آمیزش دفعه اول(مقالات) - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/سلامت-جنسی-زنان.../شب-زفاف-و-آمیزش-دفعه-اول-مقالات-704/
۶ فروردین ۱۳۸۴ ه‍.ش. - تازه عروس بنا به طبيعت ، از نخستين اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسماني ... بنابراين شوهر در شب زفاف بايد تمام تمهيدات لازم را به کار گيرد و در نهايت .... پزشكان و مشاوران راهنماي خوبي در اين مورد هستند و بهتر است از همين امروز عادت ... برداشت خانمها و آقایان از پاره شدن پرده بکارت شاید برداشت درستی نباشد ...

عروس خانم و شب عروسي

asb-asemani.rozblog.com/عروس-خانم-و-شب-عروسي.html
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها :: خانواده برتر - مخصوص والدینmohsennajafi.blog.ir/post/37/راهنمای-شب-زفاف-برای-عروس-خانم-ها سوال…,عروس خانم و شب عروسي,اسب ...

عروس خانم و شب عروسي - فندق

fandoq.cofeblog.ir/post/10863
mohsennajafi.blog.ir/post/37/راهنمای-شب-زفاف-برای-عروس-خانم-ها سوال : سلام *** منم یه سوال داشتم من نامزدم ولی خیلی خجالتیم و همچنین از شب عروسی یا همون زفاف ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها | جستجو | ایران مووی

iranmovie.tk/list/راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها.html
حرفای دوربریام منو از شب زفاف وحشت زده کرده سوال در مورد پست راهنماي شب زفاف راهنماي شب زفاف براي داماد ها راهنماي شب زفاف براي عروس خانم ها اگه دختری شب زفاف ...
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها. سوال : سلام *** منم یه سوال داشتم من نامزدم ولی خیلی خجالتیم و همچنین از شب عروسی یا همون زفاف خیلی می ترسم هرچه نامزدم توضیح ...

شب زفاف و اعمال شرعی آن - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/280209/شب-زفاف-و-اعمال-شرعی-آن
۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... تکمیل می شود. در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان برای عروس و داماد رحمت خدا را نازل می کنند. ... راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها راهنمای شب ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها. ماجرای جالب شب زفاف یک زوج جوان + تصاویر. ماجرای جالب شب زفاف یک زوج جوان شب زفاف از رویایی ترین شب های زندگی انسانهای ...

ماجرای بسیار عجیب شب زفاف این زوج!! (عکس) - که

www.irannaz.com/very-strange-story-of-the-couples-wedding-night-photos.html
شب زفاف احوالات خاص خود را داردزوجین سعی می نمایند ماندگارترین خاطرات را به جای بگذارنداما گاهی عدم رعایت نکات ایمنی و ... هرچه گردن این خانم ها درازتر باشد زیباتر به نظر می رسند (عکس) ... پس از یک ماه که از اشنایی انها می گذشت انها عروسی نمودند.
چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را ... ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس از ..... متاسفانه اکثر خانم‌ها و آقایان فکر می‌کنند تنها جذابیت ظاهر برای ایجاد رابطه ... پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها
همه عروس و دامادها شب زفاف را دوست می دارند اما در برخی از این شب ها به دلیل زیاد احساسی شدن ممکن است اتفاقات بدی رخ دهد. گاهی عدم رعایت نکات ایمنی و احساساتی شدن ...

آموزش کامل شب زفاف ویژه زوجین طبق آیات و روایات | جدید 94 - ...

www.rahafun.com/آموزش-کامل-شب-زفاف.html? - ترجمه این صفحه
به علت robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه در دسترس نیست

آموزش و دانستنی های مهم شب زفاف - برداشتن پرده بکارت - ...

kala19.ir/راهنمای-اولین-رابطه-جنسی-برداشتن-پرد/
معمولا در شب عروسی یک دلهره و هراسی در دل عروس خانم ها ایجاد می شود. آن ها از این که بعد از مراسم عروسی و با رفتن به منزل شخصی خودشان باید ارتباط جنسی را به صورت ...

داستان - عروسی لیلا و محمود

www.dastanak.ir/429/333/1739.html
آرایشگاه بزرگی بود پر بود از خانمهای آرایشگر و عروس خانمها و خانمهایی که آمده بودند ... بعلاوه محمود حرفهای حاج ماشالله را درباره شب زفاف به یاد میاورد که به او گفته بود ...

دانلود فیلم شب اول عروسی شب زفاف آموزش شب زفاف عکس ...

newsdownload.ir/2014/11/26/آموزش-شب-اول-عروسی-شب-زفاف-با-عکس-فیلم-ش/
۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - آموزش شب اول عروسی شب زفاف با عکس فیلم شب عروسی زفاف ..... در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای ..... در شب عروسی (زفاف) اسپیناد شب زفاف راهنمای ازدواج آکاایران فیلم از شب اول عروسی ...
شب زفاف؛. از منظر دینی شبی بسیار مهم هستش که احادیث زیادی درباره اون وجود داره . شبی هست که دختر اصطلاحا زن میشه و پسر هم مرد . از زمان بچگی دخترها رو می ترسونند ...

آداب ازدواج - شب زفاف

majidk57.blogfa.com/cat-9.aspx
آداب ازدواج - شب زفاف - اين وبلاگ در مورد آداب شرعي عروسي و شب زفاف و مسائلي ديگر در اين مورد مي ... برخی از خانم ها فکر می کنند، نماز خواندن با صورت آرایش کرده صحیح نیست. ...... واکنش جسمی که متعاقب مقاربت دست می دهد، بهترین راهنما خواهد بود.
چون خیلی ها ، قبل از عروسی ( که تقریبا یه جور رسم شده ) آمیزش جنسی( بطور ... شب زفاف را زمانی که ، دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن رو تجربه می ... اکثر خانم‌ها و آقایون فکر می‌کنن تنها جذابیت ظاهری برای ایجاد رابطه جنسی موفق کافیه.
راز جنایت دوم قاتل خانم مدیر بر ملا شد+تصاویر ... شب عروسی (شب زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار مبارک است . ... گردد دگرگونی مهمی در برابر خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد.

شب زفاف دختران - راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها :: خانواده . ...

www.modirsearch.ir/tscmsnrtnrdtdsnxtdcvndnsdcacyrctxqs.html
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها :: خانواده برتر - مخصوص والدینشب زفاف از منظر دینی شبی بسیار مهم هست که احادیث زیادی در باره اون وجود داره . شبی هست که دختر ...

دانلود عکس و تصاویر بدون سانسور آموزش شب اول عروسی شب ...

movie.downloadnewa.com/1394/10/.../دانلود-فیلم-جدید-آموزش-شب-اول-عروسی-شب-...
شب اول عروسی دانلود فیلم بدون سانسور شب اول عروسی شب زفاف عکس و تصاویر ... رابطه راهنمای رمان روش رازهای زن ومرد شب اول ازدواج شب اول ازدواج زن و مرد در چه باید کرد؟ ... دانلود سریال کامل واکینگ دد the walking dead تمام قسمت ها · آموزش نحوه آرگاسم ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - (شب زفاف) زنان پشت در اتاق عروس و داماد می نشینند تا داماد پارچه ای خونین را نشان آنها بدهد تا ... در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای کارکشته هم ... راهنمای آقایان برای حمایت خانم‌ها در طول دوران بارداری

شب زفاف : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org › رابطه جنسي و عشق
۲۷ تیر ۱۳۸۷ ه‍.ش. - شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. ... چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را تجربه می کنند. .... در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای .... خبر دانشگاه ها · دندان پزشکی · داروسازی · روانشناسی · راهنمای خانواده ...

خانواده برتر - راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

iranwiki.net/detail/375510/article/7
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها. شنبه یازدهم شهریور 1391 - 18:44; دسته بندی : شب زفاف (عروس); نویسنده: محسن نجفی. سوال : سلام *** منم یه سوال داشتم من نامزدم ولی ...

شب زفاف - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/شب_زفاف
اصطلاحاً شب زفاف به شبی می‌گویند که عروس را به خانهٔ شوهر می‌برند. ... بعد از رفتن میهمان ها و خلوت شدن خانۀ عروس، پدر داماد که مَحرمِ عروس است دست داماد را میگیرد و به ...

اولین آمیزش جنسی چگونه باید باشد؟؟؟ - سایت تفریحی و ...

www.web.softbaz.ir/137/اولین-آمیزش-جنسی-چگونه-باید-باشد؟؟؟/
حبیب محبیان درگذشت روشهای مهم در ارگاسم خانم ها عکس جنجالی و جدید لو رفته از رضا .... شب عروسی (شب زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار ...

شب زفاف از دیدگاه اسلام - محمد علی محسن زاده

mohsenzade.com/index.php/component/content/.../372-1389-06-26-18-37-38
۲۶ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. - شب عروسی (زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار .... برداشت خانمها و آقايان از پاره شدن پرده بكارت شايد برداشت درستي ...

اولين آميزش جنسي با همسر | پرسمان دانشجويي - تربیتی و ...

www.moshavereh.porsemani.ir/content/اولين-آميزش-جنسي-با-همسر
خوشحاليم شما مخاطب ما هستيد اميدواريم راهنماي خوبي در رابطه با اين موضوع براي شما باشيم. ... در دانشگاه ها، آماده گردیده است و از سوی استادان محترم و مشاوران باتجربه خانم ها ... پس در اين مطلب، شب زفاف را زمانی می‌گوئیم، که دختران برای اولین بار تجربه ... آميزش غير كامل با معاشقه، ترس دختر را از ازاله بكارت در شب عروسي خواهد كاست.
همه عروس و دامادها شب زفاف را دوست می دارند اما در برخی از این شب ها به دلیل زیاد ... وزن در شب زفاف بلایی به سر نامزدش آورد که در ابتدا به اورژانس کشیده شد و سپس خانم ...
۸ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شب زفاف شبی که تا آخر زندگی تبدیل به خاطره می شود شب زفاف شب زفاف در ... در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای ..... پزشكان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز ...

شب عروسی و زفاف(۴) - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/content/51974/شب-عروسی-و-زفاف(۴)/
سپس اندکى گُل‌گاوزبان دم کرده با چند زردهٔ تخم‌مرغ به عروس خانم مى‌دهند بخورد دل او قوت ... اگر در شب زفاف داماد نتواند عروس را تصرف کند خانوادهٔ وى به انواع طرق در صدد ...

دانلود فیلم کلیپ عکس تصاویر شب اول زفاف عروسی بدون ...

movie.downloadnewfreei.com/2015/.../دانلود-فیلم-آموزش-شب-اول-زفاف-عروسی-رای/
۲۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - تاپ ناز آموزش رابطه جنسی شب زفاف برای خانم های تازه عروس (+۱۸) ... شب اول ازدواج یا شب زفاف جدیدترین ها فیلم آموزشی شب زفاف ویژه متاهلانمجردها ...
شب زفاف, اعمال شب زفاف, در شب زفاف, داستان شب زفاف, عکس شب زفاف, آموزش شب ... خود در عمل نزدکی فکر میکنند آنها از ترسی که در ذهن خانمها از اولین رابطه جنسی و ... در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان برای عروس و داماد رحمت خدا را نازل می کنند. ..... راهنمای خرید عطر و ادکلن اصل (عطر اورجینال) و تشخیص تقلبی · عکس عاشقانه شهره ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها - شیروان مد

www.shir2mod.ir/tag/راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها
شب زفاف,آموزش شب زفاف,شب زفاف و آموزش شب زفاف,زفاف,راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها,دانستنیهای شب زفاف,راهنمایی برای شب زفاف زوج های جوان,سفارش مادر ...
از طرف دیگر بسته بودن فضای جامعه باعث شده بسیاری از عروس خانم ها بدون مراجعه به متخصص زنان به .... اینکه قرص ضد بارداری بهتر عمل کنه آیا لازمه چند ماه قبل از شب زفاف از این قرصا استفاده کرد! ... راهنمای حقوقی عقد قرارداد با مزون لباس عروس ...

خلوتگاه

khalvatgahman.blogfa.com/8907.aspx
مرجع راهنمای وبلاگ نویسان · سفارش طراحی اختصاصی قالب وبلاگ · تم دیزاینر · خلوتگاه · زفاف +18. 2 نظر. آداب و سنن شب زفاف ، باید ها و نباید ها شب زفاف. شب زفاف در خاطره ... چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور .... در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای ...
کاربران عزیز سایت جدیدترین دانلود برای دانلود آهنگ ها فیلم و سریال باید حتما عضو .... شب عروسی راهنمای شب عروسی شب عروسی زفاف شب عروسی زیبا شب عروسی زن و ... عکس شب زفاف و آموزش شب زفاف عروس و داماد شب عروسیشون رو تخت چیکار میکنن؟ .... عروس خانم 27 ساله دست به عکس شب عروسی زن و مرد در حجله + آموزش شب زفاف ...

مشکلات شب زفاف د رخانم

ch3.ir/index.php?option=com_content&view=article&id=86...05...
راهنمای خانواده و آشنایی با مسائل جنسی و زناشویی دکتر علی اکبری هم، هست . ... بعضی ها اطلاعات نادرست در مورد عروسی به دختر خانم ها میدهند و می گویند این رفتار ، رفتار ... دختر و پسر را در شب زفاف م تحت فشار قرار میدهند که باید عروسی کنید .
در اهميت شب زفاف همين بس كه در روايت آمده مؤمن با ازدواج و عروسي كردن نيمي از ايمانش ... اين دانستني ها شامل: مقدمات همبستر شدن، شناخت نيازهاي عاطفي يكديگر در هنگام ...

عروس خانم ها!کارهایی که شما قبل از عروسی باید انجام دهید! ...

www.persianpersia.com/lifestyle/ldetails.php?articleid=18174&parentid=53...
۱ مهر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - سبک زندگی > سبک زندگی-گوناگون >عروس خانم ها! .... عروسی شما بیشتر از یک شب نیست پس باید آمادگی کاملی برای این شب داشته باشید.

دکتر رهام صادقي - از بین بردن درد در شب زفاف (شب اول عروسی)

www.roham.ws › فهرست انجمنهای گفتگو › سوالات زنان
۲۳ شهریور ۱۳۸۸ ه‍.ش. - 13پست
سلام آیا دارویی وجود داره برای اینکه شب زفاف که در پاره شدن پرده درد رو کم کنه یا از ... آداب و سنن شب زفاف ، باید ها و نباید ها, آدرس (لينک) پست # 1 ...
رتبه: ۴٫۳ - ‏۳ رأی
بااینکه همسر من عاشقی واقعاً صبور است اما از شب اول ماه‌ عسلمان، رابطه‌ جنسی یکی از ... اکثر خانم‌ها در اکثر مراحل زندگی، در رابطه‌جنسی احساس درد نمی‌کنند. .... سلام الان چهار ماه عروسی کردم ولی هنوز نزدیکی کامل نداشتم از صبح تا شب دغدغه فکریم فقط ...

آموزه های تکمیلی مرتبط با شب زفاف | پیک نیک

piknic.ir/آموزه-های-تکمیلی-مرتبط-با-شب-زفاف.html
در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. .... در مورد خانمها این اضطراب باعت خشک شدن مهبل می شود که حتی برای خانمهای کار ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها | ایران دکتر - صفحه اصلی

www.irandoctor.lol/pedia/راهنمای-شب-زفاف-برای-عروس-خانم-ها.html
اولین رابطه جنسی برای زن و مرد یکی از خاطره انگیز ترین رابطه هاست. و همه ی زو ها آن را به یاد دارند. اولین نزدیکی برای زن و مرد تجربه ای جدید است به همین دلیل باید به ...
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - چند نکته آموزشی در مورد اولین تجربه جنسی شب زفاف پاره شدن پرده بکارت دختر باکره شب زفاف اولین رابطه جنسی عدم نعوظ معاشقه رابطه ... توصیه به عروس ها و داماد ها برای اولین تجربه رابطه ی جنسی ... دلربایی از خانم ها با این کاندوم !
بالاخره در زندگی هرکس این یک شب، خیلی اهمیت دارد و همه می خواهند جشنی بگیرند که خاطره ..... این اواخر بیشتر عروس خانم ها سبک چیدن سفره عقد های مدرن را می پسندند.
ترس از اولین مقاربت در دختر خانمها انواع درد در هنگام اولین تجربه جنسی وراهکارها ... چون بسیاری از افراد ، قبل از عروسی ( که در عرف معمول است ) آمیزش جنسی( بطور کامل) را ... ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه ...

سلام شب اول ازدواج چیکار کنم؟ اعمال و کارهایی که باید انجام داد، ...

rasekhoon.net/.../سلام%20شب%20اول%20ازدواج%20چیکار%20کنم؟%20اعمال%20و%2...
۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - شب عروسی (زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های بسیار مبارک ... این دانستنی ها شامل: مقدمات همبستر شدن، شناخت نیازهای عاطفی ...
۲۷ فروردین ۱۳۹۲ ه‍.ش. - وقتي خانم و آقا وارد زندگي مشترك مي شوند و مي خواهند رابطه زناشويي برقرار ... و نيز كتاب راهنماي خانواده، آشنايي با مسائل جنسي و زناشويي از آقاي علي اكبري ... گاهي متاسفانه خانواده ها زوج را براي عروسي كردن در شب زفاف در فشار قرار ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - همسرم ابتدای ازدواج رابطه معمولی داشت ولی حتی شب عروسی رابطه ای نداشتیم ... پاسخ پزشک : واقعا شب زفاف برای عده ای از خانمها کابوس شده است و به ...

آموزش شب زفاف

iran20.com/friend/article/showarticle/19050
۳۱ خرداد ۱۳۸۹ ه‍.ش. - آموزش شب زفاف ... باسن سینه یا بافت چربی در شکم و پهلو ها با یکم اراده و جدیت درست میشه . ..... وقتی عروس خانمها هم برای عروسی کارواش میروند.

آموزش مسائل جنسی

padidehmp.loxblog.com/
این مطلب ویژه خانم ها و اقایان متاهل و یا بالای ۱۸ سال می باشد و برای سنین کمتر از ۱۸ .... غالبا خونریزی در شب عروسی می تواند دلیلی بر باکره بودن فرد باشد در ... و در شب زفاف و به دست همسر اهمیت و لذت بیش از اندازه ای دارد که خیلی ها دوست دارند آنرا ...
عروس سایت پورتال شامل لباس عروس, تالارهای عروسی,مزون عکس لباس عروس ,آرایش و آرایشگاه عروس. ... شهرام اسدی کارگردان عزیر ایرانی که بیست سال از لادن بزرگتر است عروسی کرد خانم لادن مستوفی … ... جدیدترین; محبوبترین; دیدگاه ها; برچسب.

آموزش جنسی قبل شب زفاف - سایت اختصاصی دکتر رحمت ...

rs272.persianblog.ir/tag/آموزش_جنسی_قبل_شب_زفاف
آموزش جنسی عروس وداماد قبل از شب زفافHymen ... بعضی ها مادرزاد پرده بکارت ندارند، بعضی دیگر پرده بکارتشان بدون سوراخ است، درحالیکه برخی دیگر پرده های ...
آداب و سنن شب زفاف ، باید ها و نباید ها شب زفاف شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره .... صحبتی با عروس خانم : خانم عزیز شما هم وظیفتان همین چیز هاست .

آمیزش جنسی زناشویی مرد با همسر در شب زفاف عروس و داماد - همسر

hamsar.jala.ir/1394/.../آمیزش-جنسی-زناشویی-مرد-با-همسر-در-شب-زفاف-عروس-و-داماد
خانمها! شرم و آرزم؛ صفت پسندیده و نیکوی شماست، اما حیا از شوهر، ناپسند و بیجاست. بهترین شما کسی است که چون با شوهر خلوت کند، لباس حیا از خود بیفکند و چون ...

انجمن نوعروس

www.nowaroos.com/
انجمن های نوعروس محلی است برای تبادل نظر عروس خانم های جوان.آرایشگاه عروس , آتلیه عروس, تشریفات عروسی, خدمات مجالس لباس عروس لباس نامزدی, ماه عسل , سفره عقد. ... عروس ، دوخت لباس عروس ، لباس نامزدی ، لباس شب ، عکس لباس عروس) ، آرایشگاه .... مراسم عروسی هستید، اما نباید اجازه بدهید که مشغله ها، شما را از نامزدتان غافل کند.

شب زفاف، هر آنچه باید بدانید - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/news/94399/شب-زفاف-هر-آنچه-باید-بدانید
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - برداشت خانمها و آقایان از پاره شدن پرده بکارت شاید برداشت درستی نباشد ... عروس خانم باید تمام وابستگی های خود را از خانواده در یک شب رها کند هر چند که .... خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها

blogreader.ir/search/راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها. کچل کردن عروس‌خانم در مراسم عروسی+تصاویر. عروس خانم برای همدردی با همسرش که از بیماری رنج می‌برد کار جالبی انجام داد. به گزارش ...
و درواقع، یکی از بدترین راه های تحریک اندام جنسی خانمها، زمانی است که وی پاهایش را روی شانه هایتان بگذارد. در این حالت که لگن او آنقدر به عقب خم شده است، ممکن است در ...

کار بی شرمانه داماد شب عروسی اش + تصویر – جديدترين اخبار ...

www.momtaznews.com/کار-بی-شرمانه-داماد-شب-عروسی-اش-تصویر/
نکته جالب این دعوای پر سرو صدا طرفداری عروس خانم از داماد بود. ... نیوز پرتال ممتاز سایت راهنمای ازدواج بخش کلوب ازدواج و عشق قسمت تزئینات عقد و عروسی- مدل ... یا آدم ربایی + تصاویر رسم عجیب و غریب رمانی ها در بازسازی صحنه آدم ربایی در مجلس عروسی. .... نظرتان را در مورد مطلب کار بی شرمانه داماد شب عروسی اش + تصویر بنویسید.
۱ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - این قسمت را عروس خانمها و آقا دامادها خوب بخوانند. آموزش مسائل زناشوئی شب زفاف. شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است.

قوانین شب اول عروسی (شب زفاف) - دانلود جدیدترین ها

mygag.ir › سبک زندگی › پزشکی سلامت
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - قوانین شب اول عروسی(شب زفاف) شب زفاف. آداب و رسوم غلط: هم در گذشته و هم در حال حاضر در خانواده های سنتی ایرانی رسم است که در شب اول عروسی (شب ...

تاج نقره راهنماي مراسم عروسي و جشن شما - نمونه کادو پیچی هد ...

www.silver-tiara.blogfa.com/tag/نمونه-کادو-پیچی-هدیه-برای-شب-یلدا-ی-عروس-خانم-ها
تاج نقره راهنماي مراسم عروسي و جشن شما♛ - نمونه کادو پیچی هدیه برای شب یلدا ی عروس خانم ها - ایده های نو و زیبا برای عروسی و جشن شما.
۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شب زفاف. فیلم شب اول عروسی بدون سانسور فيلم اموزشي شب اول ازدواج دانلود ... نظر عروسی از ها مبارکی شب اول اول عروسي جمعه ش از خاطرات ديگر بدتر زفاف این بذار ... و عروسی مرحله کویر آموزش عملی خانم چه جامعه کوسه اوّل شب به شب رسد از ... شب اول عروسي است ۲۰کامل با زفاف کار آماده زفاف مهاجم ۱۸ راهنمای شب در فیلم ...
سوتی عروس خانوم که باعث شد فردای عروسی داماد طلاقش بده ... عروس و داماد ی که شب عروسی طلاق گرفتند + عکس - آکا .... راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها. 2 ماه اصلا ...

در شب اول عروسی شب زفاف چه باید کرد؟ - تکناز

www.taknaz.net/on-the-first-night-of-wedlock-wedding-night-what-should-i-do.html
اگر قصد عروسی کردن دارید بد نیست با مراحل شب زفاف آشنا شوید 1– تا احساس ... بیشتر توجه كنند چون این عمل اولین بار برای خانمها خیلی اضطراب آورتر است ).

سوتی عروس درشب عروسی

helpisland.rzb.ir/tag/سوتی-عروس-درشب-عروسی
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها - خانواده برتر - مخصوص . ... بیشتر مراسم ... سوتي عروس خانوم که باعث شد فرداي عروسي داماد طلاقش بده .... این ماجرا ظاهر .

شب زفاف و پيچيدگي آن براي زنان > فروشگاه سلامت فروش ...

www.tbazar.com/Default.aspx?tabid=1325&articleType=ArticleView&articleId...
صفحه اصلی · محصولات سلامت · محصولات جدید · مقالات سلامت · راهنمای خرید ... تازه عروس بنا به طبيعت ، از نخستين اكراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسماني ... بنابراين شوهر در شب زفاف بايد تمام تمهيدات لازم را به كار گيرد و در نهايت .... متاسفانه اكثر خانم‌ها و آقايان فكر مي‌كنند تنها جذابيت ظاهر براي ايجاد رابطه جنسي موفق كافي‌ست.
بطور کلی بد نیست بدانید اکثر خانم ها احساس خاصی در دخول جنسی تجربه ... نظر خانم ها درم ورد اندازه آلت تناسلی آقایان چیست ؟ ..... راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها.
۹ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - با توجه به بررسی های صورت گرفته لازم است خانم ها ضمن بدست آوردن اطلاعات جامع در ... نکات آموزشی رابطه جنسی برای عروس داماد در شب زفاف - رنگ .

شب اول عروسی چکار کنیم چه باید کرد فیلم و عکس | دانلود جدید

downloadnewhe.ir/2015/10/05/شب-اول-عروسی-چکار-کنیم-چه-باید-کرد-فیلم/
۱۳ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - ۱۱ ژوئن ۲۰۱۵ جدید دانلود ۹۴ دانلود فیلم آموزش شب اول عروسی شب زفاف راجع به ... خود را انجام نکاتی که در شب زفاف باید مورد توجه قرار گیرد(برای خانم ها ) . ... رفتار درست شب زفاف چگونه است؟, راهنمای شب زفاف :: خانواده برتر, ۲فارس, ...

آماده سازی خانم ها برای شب زفاف www.tebyan-zn.ir

www.tebyan-zn.ir/up/zahra900/264571/default.html
تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین رابطه اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست که اگر همراه با آرامش و خودداری و صبوری مرد باشد خیلی جزئی است.

Dr Sadra - مشاوره جنسی - blogfa.com

salome.blogfa.com/author/sadra
برا اطمینان می توانید از تست ها حاملگی استفاده کنید. ..... كار نيست اين همه وحشتي كه عروس خانم ها شب زفاف دارن يا اين همه صحبتي كه از وحشتناكي ميكنن چيه يا اسپري ...

شب عروسي و خاطرات شيرينش***** - صفحه 6 - نی نی سایت

www.ninisite.com › تبادل نظر › ازدواج و شروع زندگی › خاطرات آشنائي
۲۷ مرداد ۱۳۹۰ ه‍.ش. - 19پست - ‏12 نویسنده
روي پله ها وايستاده بوديم كه بريم پايين جلوي مهمونا ... شوهرم دستمو ... با آبجيم رفتيم دستشويي ديدم واااااااااااي عروس خانوم پريود شده ... رفتيم از ...

اموزش روابط زناشویی - آموزش پاره کردن پرده بکارت در شب زفاف

irani-98.blogfa.com/tag/آموزش-پاره-کردن-پرده-بکارت-در-شب-زفاف
اموزش روابط زناشویی - آموزش پاره کردن پرده بکارت در شب زفاف - اموزش مساعل زناشویی ... تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا درد جسمانی نیست .... متاسفانه اکثر خانم‌ها و آقایان فکر می‌کنند تنها جذابیت ظاهر برای ایجاد
۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - شوخی عجیب آقا داماد چند ساعت مانده به شروع مراسم عروسی/عروس خانم ها قبل از هر تصمیم … ... http://khbartar.blog.ir/category/راهنمای-شب-زفاف/ ...

رقص خشگل داماد در شب عروسی - آپارات

www.aparat.com/v/9BOhp/رقص_خشگل_داماد_در_شب_عروسی
۱۸ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - سالار رقص خشگل داماد در شب عروسی عروسی رقص داماد دوست جالب خشگل خانوم دختر , مراسم برنامه اجرا داعش طنز خنده ماشین ترا , آهنگ تهران دانشگاه ...

شب اول عروسی یا زفاف چه باید کرد و شب اول عروسی ... - دانلود ...

www.downloadnewmusic.ir/668-wedding-first-night-spousal-what-to-do.html
شب زفاف آداب,شب زفاف عکس,شب زفاف تصاویر,شب اول عروسي بايد چه کرد,شب اول ... چون در صورت تعجیل (عجله کردن ) احتمال درد برای دختر خانم و زود انزالی برای آقا پسر فراهم ... بعضی از موارد مخصوص شب اول عروسیتان نیست بلکه در بقیه شب ها هم از ...

دانستنی های شب زفاف - اولین شب زندگی زناشویی

mamasite.ir › مقالات › ازدواج و مسائل جنسی
۱۳ شهریور ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برداشت خانمها و آقایان از پاره شدن پرده بکارت شاید برداشت درستی نباشد اکثریت ... رسم و رسومات برخی از اقوام ایرانی در شب عروسی (شب زفاف) .... نزدیگی کردن بدم میاد دیگر از وضع خسته شدم راهنمای فرماید ممنون اراهنمای خوبتون.

دانلود فایل صوتی آموزشی شب زفاف ویژه بانوانفانوس - عکس

funnos.com/9082/دانلود-فایل-صوتی-آموزشی-شب-زفاف-ویژه-با
دانلود فایل اموزش شب زفاف جدید ویژه بانوان ... پیامبر اکرم(ص) : خانم ها از آرایش دریغ مکنید ،بهترین ملایم ترین و دل نواز ترین عطر را به کار برید زیبا ترین و دلربا ...

يك عروسي رويايي با برنامه‌ريزي ايده‌آل - برترین ها

www.bartarinha.ir/fa/news/19570/يك-عروسي-رويايي-با-برنامه‌ريزي-ايده‌آل
رتبه: ۹۶% - ‏۷۸٬۱۲۲ نقد
۲۰ اسفند ۱۳۹۰ ه‍.ش. - راهنماي برگزاري جشن عروسي از ابتدا تا انتها ... بالاخره در زندگي هركس اين يك شب، خيلي اهميت دارد و همه مي‌خواهند جشني بگيرند كه خاطره‌اش .... در ضمن بسياري از اين حلقه‌ها به يك تغيير كوچك، طراحي‌شان براي خانم‌ها و آقايان فرق مي‌كند و ...

برچسب ها : راهنمای شب زفاف برای عروس خانم هاراهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها ,
بازدید : 16 تاریخ : سه شنبه 09 شهريور 1395 زمان : نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 180
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 21
 • باردید دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 10
 • بازدید هفته : 21
 • بازدید ماه : 151
 • بازدید سال : 2,409
 • بازدید کلی : 59,952