close
تبلیغات در اینترنت
راهنمای شب زفاف برای داماد ها
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود رایگان با لینک مستقیم

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

 

 

 

 

 

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

سلام

شب زفاف ؛

شبی که این روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو در مورد اون راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست که پسرای امروزی خودشون ختم روزگارند ! و نیازی به راهنمایی ندارند . ولی آمار طلاق چیزی دیگه ای میگه .

پسران در مورد شب زفاف ختم روزگارند ؟!

با نگاه مثبت یعنی این که خودشون میرن تحقیق می کنن و اطلاعاتی در این زمینه به دست میارن ، در نگاه منفی یعنی این که باتجربه ! هستند . در هر حال چه مطالعه کرده باشند چه تجربه کرده باشن اطلاعاتی که دارند زیاد به درد شب زفاف نمیخوره . چرا ؟

چون اطلاعات کسب شده باید به قولی بومی سازی بشه ، یعنی هر چیزی که جایی خوندن یا شنیدن نمی تونه در مورد همسرشون درست باشه . فقط با آزمایش و خطا میشه فهمید کدوم اطلاعات در مورد همسرشون صدق میکنه و کدوم اطلاعات رو باید بریزن دور .

اون هایی هم که باتجربه هستند ، تجربیات شون زیاد به دردشون نمی خوره چرا ؟

چون اولا با یه دختر متفاوت روبرو هستند . این دختر قطعا با اون قبلی ها فرق داره . ویژگی های بخصوصی داره ، اخلاق جنسی متفاوتی داره ، بی تجربه است و ... . 

تلقی های غلط از پسران و شرم و حیای بی جا مانع راهنمایی شدن دامادهاست

معمولا همون تصورت اشتباه از پسران یا شرم و حیای بی جا مانع از این میشه که یه بزرگتر بیاد ریز جزئیات شب زفاف رو برای داماد شرح بده . معمولا بزرگترها حداکثر کاری که می تونن بکنن اینه که یه چیزهای کلی رو به داماد میگن و تمام .

داماد نا آشنا و شب مهمی به نام شب زفاف

داماد نا آشنا به مسائل جنسی ناگهان به مساله ای روبرو میشه که فقط یه سری اطلاعات کلی و احیانا شایعاتی در مورد اون به گوشش خورده . اون خودش رو در وضعیتی می بینه که طبق شنیده هاش باید مرد بودنش رو ثابت کنه !  ترس از مسخره شدن توسط اطرافیان و یا رسم و رسوم های غلط از مسائلی هستند که داماد تصمیم میگره هر طور هست شب زفاف رو با موفقیت ! پشت سر بذاره ! غافل از این که ممکنه به خاطر همین یک شب ، زندگی زناشویی موفقی نداشته باشه ! و به جای این که شب زفاف رو به یه شب خاطره انگیز تبدیل کنه ، باعث میشه که همسرش از این شب خاطه ی تلخی داشته باشه .

برای شب زفاف باید از روز اول عقد برنامه ریزی کرد


معتقدم که نمیشه یک دفعه مسائل شب زفاف رو مطرح کرد .
بعد عقد ، مرحله ی جدیدی از زندگی شما شروع میشه که از اون به عنوان دوران نامزدی یاد میشه . وقتی ازدواج کردید معنیش اینه که شما " من گ بودن رو کنار گذاشتید و از این به بعد " ما " بودن باید براتون مهم باشه . در همه ی مسائل باید ابتدا طرف مقابل تون رو در نظر بگیرید و بعد خودتون رو ببینید . در این مقاله تمرکز بیشتر روی مسائل جنسی هستش پس زیاد وارد مسائل دیگه نمیشیم .

برای شما رضایت جنسی همسر باید مهم تر از رضایت جنسی خودتون باشه

 

برای داشتن یه روابط زناشویی موفق باید این اصل رو رعایت کنید که اول همسر ، بعد خودم . تک روی در رابطه جنسی مثل سمی مهلک برای زندگی زناشویی شماست . تک روی یعنی این شخصا چکار باید بکنم که لذت بیشتری ببرم ؟ زنم باید به ساز من برقصه که بیشتر کیف کنم ! و ... .
در حالی که لذت بیشتر مرد وابسته به لذت بیشتر زن هستش ! این که در یک رابطه ی جنسی یه انزالی صورت بگیره کافی نیست . این میشه ارضای جسمی ، در حالی که اصل ماجرا باید این باشه که هر چه لذت زن بیشتر باشه ، لذت مرد هم به همون میزان افزایش پیدا میکنه . به این میگن ارضای روحی .

دوران نامزدی ، دورانی برای کشف ویژگی های جنسی خاص همسر

 

همون طور که در بالا ذکر شده شما چه یه پسر صفر کیلومتر باشید چه یه مرد ! با تجربه ، اطلاعات شما به شرطی درسته که همسرتون به اونا روی خوش نشون بده . اینو باید با آزمایش و خطا بفهمید . در ادامه بیشتر توضیح میدم ...

فراهم کردن مکان امن و خلوت در دوران نامزدی

 

برای این که بتونید به اکتشافات خودتون برسید نیاز به یه مکان امن و خلوت دارید . خب خلوت بودن مکان که دلیل خاصی نمی خواد . ولی اهمیت" امن " بودن مکان شاید فراتر از حد تصور شما باشه . یه مرد در هر جایی حتی یه مکان نا امن توانایی داره که حداقل از لحاظ جسمی ارضا بشه . ولی زن چنین قدرتی نداره . بنابراین چه برای اکتشاف و چه برای برقراری رابطه جنسی اگه می خواد بهترین نتیجه رو بگیرید باید بتونید یه مکان امن فراهم کنید .
مکان امن جایی هستش که زن مطمئن بشه در طول زمانی که با هم خلوت می کنید هیچ کس سر نخواهید رسید ! و بعد از اون هم بازخواست نخواهد شد .
گروهی از خانواده ها ، تنها بودن پسر و دختر عقد کرده براشون مساله ای نیست . به راحتی تنهاشون میذارن و بازخواست هم نمیشن .
اما در گروهی دیگه به هیچ وجه چنین اجازه ای بهشون داده نمیشه مخصوصا از جانب خانواده دختر ! حتی برای حرف زدن باید یه جای عمومی رو انتخاب کنن ، یا این که یه نفر سومی همیشه باید حضور داشته باشه ! احتمالا اگه شما با چنین شرایطی روبرو بشید دوست دارید به طریقی از شر نفر سوم خلاص بشید ! بدبختی این جاست که معمولا نخود سیاه برای نفر سوم جذاب نیست ! چون توجیه شده !!!

همون طور که عرض شد می ترسند که یکی از دو طرف ظرفیت نداشته باشه و کار بیخ پیدا کنه . از این می ترسند که دختر در همون دوران عقد باردار بشه . اگه چنین اتفاقی بیفته هم عروس و داماد و هم خانواده دو طرف مورد تمسخر قرار می گیرند و طعنه های نیش داری نصیبشون میشه !

جلب اعتماد خانواده ها برای تنها شدن با نامزد

 

این که گروهی از خانواده ها اجازه خلوت کردن به شما رو نمیدن تنها یک دلیل داره . اونم اینه که به شما دو نفر اعتماد ندارن . بخوایم رو راست باشیم بحث اصلی عدم اعتماد به شماست ! .
باید به طریقی این اعتماد رو کسب کنید . پس سعی کنید زیاد مته به خشاش نذارید و خودتون رو به در و دیوار نکوبید چون اعتماد این طوری به دست نمیاد . باید سیاست داشته باشید .
به بیانی عامیانه تر ضایع بازی در نیارید .

چند توصیه برای جلب اعتماد :

 

1 - سعی نکنید از شر نفر سوم خلاص بشید بلکه باید طوری رفتار کنید که اون فرد فرقی بین حضور و عدم حضور خودش حس نکنه . باهاش خوش اخلاق باشید چون به محض رسیدن به خونه تخلیه اطلاعاتی میشه . اصل ماجرا اون جاست . اون جاست که رفتار شما بررسی میشه !
2 - برای خلوت کردن له له نزنید !
3 - GPS روی خودتون نصب کنید !
منظور اینه که بدون اطلاع خانواده دختر جایی نرید . از قبل اعلام کنید که کجا و با کی می خواید برید . خلاصه این که کاری کنید خانواده دختر شما رو روی نقشه داشته باشن !
4 - سعی کنید سر ساعت یا حتی زودتر از موعد مقرر برگردید .
5 - بعد از مدتی ممکنه شما رو امتحان کنن . پس مواظب باشید سوتی ندید .
6 - به نامزدتون بگید که به خانواده ش گوشزد کنه که برنامه ی برای زدن به سیم آخر ندارید و منتظر شب زفاف می مونید .
و...

شروع عملیات اکتشاف بعد از فراهم شدن مکان خلوت

 

اگه می خواید به نتیجه دلخواه برسید باید همسرتون رو مطمئن کنید که در اون ساعات کسی مزاحم شما نمیشه . همسر شما نباید نگران این باشه که در اون مدتی که خلوت کردید کسی سر برسه !

وقتی با هم خلوت کردید – با رعایت مسائلی که گفتم –  روبرو یا کنار هم بنشینید و به مدتی رو به زدن حرف های معمولی بگذرونید . همسر شما چون برای بار اولش هست که با یه مرد ، خلوتی از این جنس داره خجالت میکشه . این خجالت در بعضی شدید و در بعضی هم کم هست . برای همین باید آهسته آهسته پیش برید تا اون بتونه کم کم با شرایط جدید خو بگیره .

نگرانی های عروس خانم در اولین خلوت ها

اون نگران خیلی چیزهاست مثلا می ترسه که آیا شما از شکل اندام جنسی اون خوشتون میاد یا نه ؟! اون نگران این هست که آیا فرم بدنش رو می پسندید یا نه ؟! یا آیا می تونه شما رو از لحاظ جنسی ارضا کنه یا نه  ؟! اون نگران اخلاق جنسی شماست در مواقعی که قراره از او لذت جنسی ببرید چه رفتاری دارید ؟ خشن هستید یا با نرمی با اون رفتار می کنید و ... .

شروع و پایان اولین خلوت با نامزد

نقش شما به عنوان شوهر در از بین بردن استرس ها و نگرانی های اون خیلی زیاد هست . باید به اون اطمینان بدید که مرد خشنی نیستید و به اون اطیمنان بدید که هر کاری لازمه انجام میدم تا تو هم بتونی از من لذت کافی رو ببری . به اون بگید که من دوست دارم از لحاظ جنسی با من راحت باشی . اگه یه کاری رو دوست داری برات انجام بدم بهم بگو . من خوشحال میشم که تو رو غرق در لذت ببینم . می خوام بهم قول بدی که اگه از یه رفتار من خوشت نیومد فوری بگی یا برعکس اگه من جایی از بدن تو رو لمس کردم و تو لذت بردی بدون رودربایسی بگی تا بازم اون کار رو برات انجام بدم . وقتی ازش قول گرفتید با یه بوسه آبدار ( لپ ) ، ازش تشکر کنید .

اگه وقت داشتید با لمس دست ها ادامه بدید  - وگرنه ادامه جلسه رو به روز دیگه ای موکول کنید –

دومین خلوت با نامزد

دست های اون رو تو دستاتون بگیرید و به چشماش زل بزنید و با چند جمله احساسی و عاشقانه و اطمینان بخش ادامه بدید . مدتی رو در همین حال بگذرونید . در مرحله بعد بهش بگید می خوام تو رو در آغوش بگیرم . بهش فرصت بدید تا سبک و سنگین کنه . اگه از روی خجالت مخالفت کرد به هیچ وجه ناراحت نشید . و اونو مجبور به این کار نکنید . کمی که گذشت دوباره درخواست کنید . اگه سرخ شد و سرش رو پایین انداخت بفهمید که جوابش مثبت هست . به آرومی بهش نزدیک بشید و سرش رو روی سینه بذارید و با دستهاتون اونو به آرومی بگیرید . در این مرحله بوسیدن و نوازش سر و صورت اون خیلی کمک می کنه تا اون احساس آرامش کنه . بعد از مدتی بهش بگید هر وقت دوست داشت می تونه سرش رو برداره ، هر چند که من دوست دارم مدت بیشتری تو رو در آغوش بگیرم .

نبایدهای حیاتی در اولین خلوت ها

شدیدا شما رو از لمس سینه ها ، باسن و آلت اون منع می کنم . چون شما از الان باید یاد بگیرید که بین رفتار عاشقانه و رفتار جنسی تفاوت قائل بشید . عجله نکنید به اون جا هم می رسیم .

دختران معمولا با هدف ارضای عاطفی ازدواج می کنن . حالا تصورش رو بکنید در همون خلوت های اول شما اندام جنسی اونو لمس کنید چه اتفاقی خواهد افتاد ؟!

درسته که ممکنه ارضای جنسی یکی از اولویت های بالای شما برای ازدواج کردن باشه ولی کمی صبر داشته باشید . در این صورت هستش که بعدها به بهترین نحو از لحاظ جنسی ارضاء خواهید شد. ذهنیت نامزدتون رو همین اول کار خراب نکنید .

نکته امنیتی در خلوت های اول

از قبل شرت تنگ بپوشید تا اگه در حین رفتار عاشقانه آلت شما تحریک شد لو نرید و اون متوجه نشه !

ادمه دومین خلوت با نامزد

بعد از این که اون از آغوش شما جدا شد نظرش رو در مورد کاری که کردید بپرسید . ازش بپرسید حالتی که بغلت کرده بودم خوب بود ؟ اگه نظری داری خوشحال میشم بشنوم .

اگه چیزی گفت شدیدا اون رو تشویق کنید تا روی اون باز بشه و چیزهایی بیشتر و بهتری ! به شما بگه . اگه مایل بودید دوباره اون رو بغل کنید این بار نیازی به اجازه نیست .

بحث اجازه گرفتن از نامزد در اولین خلوت ها

بعضی ها ممکنه بگن کسی که از زن خودش اجازه نمیگیره ! در اوایل کار باید اجازه بگیرید . چرا ؟ چون شما در مرحله شناخت هستید . نمی دونید که آمدگی اون در چه حدی هستش . آیا آمادگی داره شما بغلش کنید یا نه ؟ بعد که یه شناخت ازش کسب کردید این اجازه گرفتن ها رو باید کم کنید . مثلا شما فهمیدید که اگه مثلا با موهاش بازی کنید خوشش میاد . یا وقتی بغلش می کنید خوشش میاد . در مراحل بعدی که دیگه نباید بگید اجازه میدی بلغت کنم ؟!

سومین خلوت با نامزد

در خلوت بعدی اولین کاری رو که باید بکنید در آغوش گرفتن و بوسیدن اون هست . اگه در جلسه قبل حسابی اون رو در آغوش گرفته باشید این بار اون خجالت کمتری می کشه و یا اصلا خجالت نمی کشه .

در این جلسه باید کمی جلوتر برید . بهش بگید که من دوست دارم اطلاعاتم رو در مورد مسائل جنسی تو بالا ببرم . ازت می خوام که با من همکاری کنی تا من بتونم بعدا از پس ارضاء کردن تو بربیام . این جا هم بهش فرصت بدید و بهش اطمینان بدید که برای شب زفاف برنامه ریزی کردید و اصلا قصد ندارید که شب زفاف رو از دست بدید . بگید الان من می خوام بدونم تو از لمس چه جاهایی از بدنت لذت می بری . می خوام طریقه ی لمس و ماساژ تحریکی رو یاد بگیرم .

وقتی کمی آروم شد آروم بهش نزدیک بشید و اون رو در آغوش بگیرید . ولی یادتون باشه این در آغوش گرفتن مثل آغوش گرفتن های قبلی نیست !

این باز سعی کنید دست های شما زیر دست های همسرتون قرار بگیره و اون دستاش رو دور گردن شما حلقه کنه ! در این مرحله شما و اون سینه به سینه ی هم قرار می گیرید . اون رو به طرف خودتون کمی فشار بدید تا اثر سینه های اون رو روی سینه هاتون حس کنید . در این جا شما باید از گرمای بدن اون بگید و از این که سینه های اون رو حس می کنید . در این جا تعریف و تمجید از بوی خوش بدنش ، سینه ها و فرم بدنش رو شروع کنید .

اگه فیلم های تحریک کننده ندیده باشید از اندازه ی سینه های اون شکایت نمی کنید . یادتون باشه سینه های اون کوچک باشند یا بزرگ ازشون تعریف کنید و بگید که من فرم سینه ی تو رو می پسندم و سعی کنید از اونا خوشتون بیاد !

بحث سایز سینه ، شکل آلت، ترک پوستی، خال روی بدن، جای سوختگی و ... در اولین برخورد

احتمالا شما الان فانتزی هایی در مورد سایز سینه و ... توی ذهن تون داشته باشید . شاید شما از اون دسته پسرایی باشید که الان بگید سایز سینه و ... برام خیلی مهمه و ... . حالا این فانتزی ها از کجا نشات میگیره رو کاری ندارم !

شما انتخاب تون رو کردید . حالا موقع انتخاب به این موارد فکر کردید یا نه الان دیگه مهم نیست . اگه آگاهانه انتخاب کردید که هیچ ، ولی اگه بنا به دلایلی موقع انتخاب به این چیزها توجه نکردید یا نتونستید این موارد رو بررسی کنید ، باید بهتون بگم که چیز زیادی از دست ندادید . بر خلاف تبلیغاتی که به زور میخوان سایز بزرگ و پوست ... رو در ذهن شما فرو کنن و به شما بگن که اگه سایز سینه خانمت مثلا 60 بود کلاه سرت رفته ، اگه بخواید واقعیتش رو بشنوید باید بهتون بگم سایز در روابط جنسی مهمه ولی نه تا این حد !

سایز اون قدر مهم نیست که به خاطرش پای یه زن دیگه رو به زندگیت باز کنی ! اون قدر مهم نیست که نسبت به خانمت سرد بشی و خدای نکرده بحث جدایی رو پیش بکشی . شاید بتونی به یه بهانه ای دیگران رو فریب بدی و علت طلاق رو یه چیز دیگه معرفی کنی ، ولی به خودت که نمی تونی دروغ بگی ! با عذاب وجدان و حس جوانمردیت چکار می کنی ؟! جواب خودت رو چی میدی که به خاطر مثلا سایز سینه یه زندگی رو متلاشی کردی !؟

راهکار طلایی برای کم شدن اهمیت سایز در چشم شما

بهترین راهکار فرو بستن چشم از نگاه حرام و قانع شدن به چیزی که نصیبت شده هستش . واقعیت اینه که اگه مثلا شما با یه مانکن با سایز سینه فلان ، کمر باریک ، سایز باسن بهمان ، موهای ... و ... ازدواج کنید . در صورتی که چشم تون رو کنترل نکنید با وجود این که چنین کسی با همون ویژگی های مورد دلخواه تون باهاتون ازدواج کرده ، بازم هم چشم تون دنبال داشته های دیگران خواهد بود .

مردهای هرزه و چشم چرون رو ببینید ، اولی نگاه میکنه به به عجب ... ، دومی رو میبینه وااای این خیلی بهتر از اولی بود ، سومی رو میبینه این فرم هم خوبه ، چهارمی رو میبینه فلان فلان شده این دیگه از کجا پیداش شد ...

بعد از ازدواج اگه به اون کسی که بهتون رسید قانع باشید و مثل مردای هرزه چشم تون هر جایی نچرخه ، اهمیت سایز و کلا ظاهر براتون کم رنگ میشه .

شکل بدن تغییر خواهد کرد

هیچ عقل سلیمی نمی پذیره که کسی انتظار داشته باشه فرم بدن همسرش ثابت بمونه . حتی اگه چنین امکانی وجود داشت ، خودش عاملی میشد برای بی ارزش شدن . بارداری ، زایمان ، اقی ، لاغری ، بیماری ، عوامل محیطی و ... همگی فرم بدن رو تغییر میدن . پس نباید ظاهری که با یه بیماری تغییر میکنه اهمیت بالایی برای شما داشته باشه .

راز جذاب موندن برای همیشه

راز جذاب موندن برای همیشه چیزی نیست جز اخلاق خوب . البته چون این مربوط به شما نمیشه پس توضیح بیشتری لازم نداره . با ارائه مطالب آموزشی به همسرتون ، روش های شوهرداری رو یادش بدید . در همین وبلاگ خانواده برتر مطالب خوبی وجود داره .

چهارمین خلوت با نامزد

 

در ادامه بحث شناخت جنسی و بعد از انجام مقدماتی مثل ابراز علاقه های احساسی ،  اون رو روی پاهاتون بذارید و سعی کنید با دست سینه های اون رو لمس کنید . اگه شرایط مناسب بود سری هم به پایین بزنید !

اگه خواستید اون به آلت شما دست بزنه یه دفعه و ناگهانی شلوارتون رو نکشید پایین !.  ازش بخواید از روی شلوار این کار رو بکنید . اگه امتناع کرد که به احتمال زیاد می کنه به آرومی دستش رو بگیرید و روی آلت تون بذارید . همین که دستش رو روی آلت شما بکشه برای این جلسه کافی هست . اگه خودش خواست که کارهای بیشتری با آلت شما انجام بده بعد از تشویق اون ، هر کاری رو که گفت انجام بدید . در غیر این صورت ادامه کار رو به جلسه بعد موکول کنید . بهش بگید در جلسه بعدی می خوام بدنت رو بدون لباس ببینم و لمس کنم !

پنجمین خلوت با نامزد و اولین اکتشافات بدون لباس

این بار تا جایی که ممکن هست این خلوت باید مدت بیشتری طول بکشه مثلا اگه در مراحل قبلی 1 ساعت وقت داشتید در این جلسه باید حداقل 2 تا 3 ساعت وقت داشته باشید . بحث امنیت، فوق العاده برای این جلسه مهمه .

وقتی شرایط فراهم شد باز هم با در آغوش گرفتن عاشقانه شروع کنید . بوسه و حرف های احساسی فراموش نشه . کمی که گذشت از فاز عاشقانه بیرون بیاید و برنامه ای که از قبل داشتید رو شروع کنید .

انتظار نداشته باشید وقتی به اون گفتید که لباست رو دربیار  اون هم سریعا این کار رو بکنه . در این جلسه ممکنه اون خجالت اولیه دوباره سراغش بیاد . اگه تونست خودش این کار رو بکنه که هیچ ، در غیر این صورت خودتون باید پیش قدم بشید . هر چند ممکنه همسر شما عمدا این کار رو نکنه تا خودتون دست به کار بشید . این هم از خصوصیات برخی از خانم هاست که دوست دارند توسط شوهرشون لخت بشن .

بهش نزدیک بشید و سعی کنید از بالاتنه شروع کنید . تعریف و تمجید فراموش نشه مخصوصا وقتی لباس بالاتنه رو در آوردید . مدتی رو به لمس ، بوسه و اگه مایل بودید که حتما باید باشید به تحریک زبانی ، دهانی و لمسی بالاتنه ، گردن ، شکم و پشت بگذرونید ! در مرحله بعد سراغ شلوار برید حواستون باشه لباس زیر رو همراه شلوار پایین نکشید ! علت داره !

همین طور که کم کم شلوار رو پایین می کشید به لمس ، بوسه و لیسیدن جاهایی که جدیدا می بینید ادامه بدید ! استثناعا کاری با آلتش نداشته باشید مگه این که خودش بخواد  . وقتی شلوار رو به طور کامل در آوردید باید نقاط حساس پاها رو کشف کنید . معمولا اون نقاط حساس این ها هستند : پشت زانو ، داخل ران ، پشت ران و ... . شما باید با کارهایی که گفتم سعی کنید بفهمید که اون از لمس و ... چه جاهایی لذت می بره . شدت و ضعف ها رو به ذهن بسپارید . شما باید بفهمید که چه جاهایی رو باید ببوسید ، چه جاهایی رو باید لمس کنید و چه جاهایی رو باید با زبان و لب ها تحریک کنید . .

هر چه به آلت نزدیک تر برید معمولا برای زن حساس تر و لذت بخش تر خواهد بود . اگه وقت بود لباس زیر پایین تنه رو هم خارج کنید . حالا هر چه می تونید باید از شکل و فرم آلتش تعریف و تمجدید کنید . یادتون باشه اغراق نکنید . بگید که ازش خوش تون میاد .

اولین ارضا شدن ها در دوران عقد

پاهای اون رو باز کنید و وسط پاهاش قرار بگیرید . آلت اون رو به دو قسمت بالایی و پایینی تقسیم بندی کنید . فعلا کاری با سوراخ قسمت پایین نداشته باشید . در قسمت بالا جایی قرار داده که گفته میشه حساس ترین عضو جنسی زن هست . با لمس و ماساژ خیلی راحت می تونید اون رو پیدا کنید . یادتون باشه اون جا فقط یه نقطه هست که اگه لبه ها رو از هم باز کنید می تونید پیداش کنید .

اگه با انگشت می خواد اون نقطه رو پیدا کنید حتما از روان کننده های مخصوص استفاده کنید . اگه حس کردید با رابطه دهانی مشکلی ندارید با زبان می تونید اون نقطه رو پیدا کنید . فعلا می تونید خانم تون رو با لمس بیشتر اونجا و کل آلت ارضاء کنید .

اگه هم خواستید خودتون ارضاء بشید از خانمتون بخواید که با لمس آلت شما ، شما رو ارضا کنید . کلا روش های دیگه ای هم هست مثل لاپایی ، تحریک با دست و ... که توضیحات کامل تر رو در لینک زیر می تونید بخونید

چطور بدون دخول میتونم شوهرم رو راحت تر ارضا کنم؟


جلسات رو همین طور باید ادامه بدید و تا در لمس ، بوسه و لیسیدن اندام های همدیگه تبحر لازم رو کسب کنید . هر مطلب و یا کتابی که در مورد مسائل جنسی خوندید فکر نکنید که دقیقا درست هست . شما باید اون رو روی هدیگه تست کنید . اگه جواب داد اون کار رو بکنید ولی اگه هر کدوم از شما احساس رضایت نکردید اون کار یا توصیه رو کنار بذارید .

به هیچ وجه از فیلم های س ... برای یادگرفتن استفاده نکنید چون هیچ چیز ندارن که به شما یاد بدن . حتی می تونه باعث گمراه شدن شما هم بشه و یا در شما باعث ایجاد توقعات نابجا از همسرتون بشه . مثلا وقتی اندام جنسی خانم بازیگر رو ببینید ممکنه از دیدن اندام جنسی خانم تون لذت نبرید . غافل از این که روی اون اندام چندین بار عمل جراحی شده تا به اون صورت در اومده  .

پیدا کردن شیوه های مورد قبول نامزد در زمینه ی لمس و ماساژ تحریکی

نکته بعدی در مورد لمس و بوسه و لیسیدن اینه که روش های مختلف رو امتحان کنید . مثلا در مورد سینه ها ؛

اون رو در حالات مختلف ماساژ بدید و یا بلیسید ، از بالا به پایین ، چب به راست ، دورانی  و ... . تا روش منحصر به فرد خودتون رو پیدا کنید  .

 بهترین روش لمس و ماساژ می تونه با سر انگشتان یا پشت ناخن ها باشه . در مورد بوسه ها هم باید بگم که در بعضی از جاها بوسه عمیق جواب میده و در بعضی جاها هم بوسه های سبک و نوک مانند !

3 نکته ی مهم در زمان کندوکار روی بدن نامزد

در تمام مدتی که روی بدن همسرتون کندوکاو می کنید این سه نکته رو فراموش نکنید :

1 – همسرتون نباید به هیچ وجه نگران سر رسیدن کسی باشه

2 – همسرتون نباید نگران این باشه که شما کنترل تون رو از دست بدید و از اون بخواید که دخول داشته باشید .

3 – از همسرتون بخواید که در تمام طول مدت شما رو راهنمایی کنه . از هر حرکت شما مثلا  لمس ، بوسه و لیسیدن خاصی لذت برد بدون خجالت به شما بگه .

به این ترتیب شما می تونید با خیال راحت و اطلاع کافی از همدیگه لذت ببرید تا یک هفته قبل از شب زفاف !

یک هفته مونده به شب زفاف

 از یک هفته قبل از شب زفاف مطلقا نباید با هم خلوت جنسی داشته باشید . مگه این که در مورد مسائل دیگه ای بخواید با هم گفتگو کنید . اگه به این توصیه ها توجه کنید شب زفاف راحت و لذت بخشی خواهید داشت .

پیش بینی احتمالات در مورد مراسم عروسی برای جلوگیری از ایجاد دلخوری

از قبل دو خانواده باید با هم در مورد مراسم با هم به توافق رسیده باشند . نباید اجازه بدید به خاطر یه رسم که احتمالا شما نمی دونستید یا ... ، شب عروسی تون با دعوا همراه باشه . یادتون باشه این درگیری ها روی کیفیت شب زفاف شما اثر منفی خواهد گذاشت .

در شب رفاف وقتی همه رفتند و تنها شدید ...

در شب زفاف وقتی همه رفتند و برای اولین بار بدون دغدغه با هم تنها شدید . بعد از خواندن نماز شب زفاف به درگاه خدا دعا کنید تا به شما کمک کنه که زندگی خوبی داشته باشید و از این که چنین همسری رو به شما داده اون رو شکر کنید .

وقتی خواستید برای اولین بار با هم آمیزش کنید اول به همسرتون اطمینان خاطر بدید که حداکثر تلاشتون رو می کنید تا پرده بکارت اون راحت تر  پاره بشه . بهش بگید که من کار رو به آرومی هر چه تمام تر انجام میدم و به طور دائم حواسم به شما هست . شما هم هر وقت درد قابل تاملی احساس کردی بهم بگو تا فعالیتم رو متوقف کنم .

معاشقه ی قبل از ازاله پرده بکارت

اول از همه یه معاشقه ی طولانی که توام با کمی شوخی باشه انجام بدید . شما در این جا باید همه ی چیزهایی رو که در دوران عقد یاد گرفتید به کار ببرید . هر وقت دیدید که دهانه ی واژن ( بخش پایین آلت ) توسط ماده ای که از آلت همسرتون خارج شده خیس شده و خیسی اون به حدی هست که اگه شما اون رو لمس کردید دست شما هم کمی خیس شده ، میشه گفت شما تونستید همسرتون رو آماده دخول کنید . این معاشقه حداقل بین 10 الی 15 دقیقه باید طول بکشه.

فراموش نکنید اگه همسرتون ترس داشته باشه ممکنه این اتفاق نیفته .  اگه هر دو نفرتون با تحریک دهانی مشکلی ندارید روی هم و به طور برعکس بخوابید به طوری که شما بتونید آلت همسرتون رو با دهان خیس کنید و همین طور همسرتون بتونه آلت شما رو خیس کنه . اگه به این مرحله نرسیدید می تونید از یه ماده ی روانکار استفاده کنید . اون ماده ی روانکار حتما باید بر اساس آب درست شده باشه نه بر اساس نفت . به طور مثال به هیچ وجه از وازلین استفاده نکنید .

دو پوزیشن برای راحت تر شدن ازاله بکارت

روش اول ،

همسرتون رو به پشت بخوابانید و یک بالش زیر باسن اون قرار بدید  تا آلت اون بالاتر قرار بگیره بعد پاهاش رو باز کنید و به اون بگید که خودش رو کاملا شل بگیره . حواستون باشه که هم آلت شما و هم آلت اون کاملا خیس و چرب باشه .  سر آلت تون رو روی دهانه ی واژن قرار بدید - بخش پایین و همون جایی که خون های دوران پریود خارج میشه -   میلی متر میلی متر آلت تون رو فرو کنید و به اون بگید هر جا درد قابل اعتنایی احساس کرد به شما بگه که صبر کنید  .

مثلا آلت تون رو نیم سانتی متر فرو کنید  و بعد صبر کنید تا آلتش عادت کنه . حالا آلت تون رو جلو و عقب کنید ولی بیشتر از همون نیم سانتی متر فرو نکنید . یعنی آلت تون رو در بیارید و بعد همون نیم سانت رو فرو کنید . مدتی به این حالت ادامه بدید . بعد که اون آمادگی پیدا کرد به همون روش جلو عقب کردن ، میلی متر میلی متر آلت تون رو کمی بیشتر فرو کنید مثلا یک سانتی متر . به همین روش ادامه بدید . وقتی که تا ختنه گاه آلت تون رو فرو کردید می تونید مطمئن باشید که پرده اون پاره شده و از این لحظه به بعد به اون زن گفته میشه و به شما هم به درجه مردی نائل شدید ! در طول این مدت شما باید حواس تون باشه که خیسی آلت های شما خشک نشه . بعد که آلت شما تا ختنه گاه داخل شد تقریبا 95 درصد کار انجام شده . اگه تونستید آروم آروم عقب و جلو کنید تا واژن به آلت شما کاملا عادت کنه .

روش دوم ،

کنترل دست همسر شماست ، روی زمین بشینید ، و کف پاهاتون  رو به هم بچسبونید ، بعد کمی به عقب خم بشید ، بهتر هست که شما به جایی تکیه کنید . بعد اون باید  پاهاش  رو باز کنه به طوری که اون بین دو پاهای شما قرار بگیرید  - پاهای اون روی پاهای شما باشه - و اون روی پاهای شما ( محل اتصال پاها ) بشینه  .  اون باید کم کم نزدیک بیاد به طوری که  آلت اون و آلت شما رو بروی هم قرار بگیرن ، بعد مطمئن بشید که آلت های هر دوی شما به اندازه ی کافی خیس و چرب باشه ، اون هم بایدکمی به عقب متمایل بشه و سر آلت شما رو در دهانه ی واژنش قرار بده .  شما نباید هیچ حرکتی بکنید ، اون در حالی که سر آلت شما در دهانه ی واژنش قرار گرفته باید کمی به جلو فشار بیاره . و کم کم جلو بیاد . هر جا احساس درد کرد متوقف بشه و کمی صبر کنه و بعد باید خودش رو کمی عقب بکشه و دوباره تا همون حدی که بار قبل جلو رفته بود پیش بره و آلت شما رو به داخل واژنش فرو کنه . کمی که عقب و جلو کرد دردی رو که احساس کرده بود به کلی از بین میره و واژن اون آمادگی پیدا می کنه که مقدار بیشتری از آلت شما رو در خودش جای بده .

وقتی درد کمتر شد و یا از بین رفت این بار سعی کنه از دفعه قبل جلو تر بره و اگه احساس درد کرد باز هم متوقف بشه و مثل دفعه ی قبل کمی مکث کنه و عقب بکشه ، این کار رو این قدر باید ادامه بده که تا ختنه گاه آلت شما فرو بره ، به این مرحله که رسیدید دیگه باید پرده بکارت اون پاره شده باشه  .برای اطمینان بیشتر کمی باید جلوتر بیاد و مقدار بیشتری از آلت شما رو در واژنش فرو کنه .

بعد از دخول اول و مشاهده ی خون

 

بهتره تا همین جا اکتفا کنید چون اگه باز هم به آمیزش ادامه بدید ممکنه زخم های ناشی از پاره شدن پرده بکارت بیشتر بشه و در نتیجه خون بیشتری جاری بشه و همین طور مدت زمانی که برای بهبود زخم ها لازم هست بیشتر بشه . اگه قصد بچه دار شدن دارید این کار رو به چند شب بعد که زخم های اون بهبود پیدا کردند منتقل کنید . چون ممکنه خون های ناشی از پاره شدن پرده به همراه منی شما وارد رحم بشه .

آیا همه ی دختران در شب زفاف و موقع ازاله بکارت خونریزی دارند ؟

 

خیر - خانم هایی که بکارت حلقوی ارتجاعی دارند موقع دخول اول خونریزی اتفاق نمی افته چون بکارت آسیب نمی بینه . چنین پرده هایی تنها با زایمان طبیعی از بین میرن .

 

شب زفاف

مطالب مرتبط :

 

بنده های خوب خدا در مواقع نادر و حساس شناخته میشن . بنابراین نماز صبح رو فراموش نکنید . نگید قضای اون رو به جا میارم .


موفق و خوشبخت باشید


پیشنهاد :

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها


دانلود مقاله
عنوان: راهنمای شب زفاف برای داماد ها
حجم: 1.69 مگابایت

 

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

 

 

سلام شب زفاف ؛ شبی که این روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو در مورد اون راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست که پسرای امروزی خودشون ختم روزگارند !

راهنمای شب زفاف :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/category/راهنمای-شب-زفاف/
۴۰ مطلب با موضوع «راهنمای شب زفاف» ثبت شده است - انتخاب همسر، مسائل دوران عقد، ... راهنمای شب زفاف برای داماد ها ... چرا خانم ها اکثرا از آمیزش شب زفاف می ترسند ؟

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها :: خانواده برتر

khbartar.blog.ir/post/581/راهنمای-شب-زفاف-برای-عروس-خانم-ها
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - اگه خانواده ها اجازه نمیدن با هم خلوت کنید چند راهکار برای آقا دامادها در مقاله " راهنمای شب زفاف برای دامادها " ارائه شده که باید با همدیگه اجراییش کنید : ...
راهنمای شب زفاف برای دامادها - عکس های شب اول زفاف - فیلم شب اول زفاف بدون سانسور - شب اول عروسی فیلم - شب عروسی زفاف - شب عروسی - شب اول عقد - شب اول عروس ...
راهنمای شب زفاف برای عروس خانم‌ها,راهنمای شب زفاف برای عروس خانم‌ها,مجله اینترنتی فهادان. ... این مطلب، مخصوص عروس خانم‌هاست پس فعلاً کاری با آقا دامادها نداریم.


سی جنسی - راهنمای شب زفاف برای دامادها

www.see-jensi.blogfa.com/tag/راهنمای-شب-زفاف-برای-دامادها
سی جنسی - راهنمای شب زفاف برای دامادها - وبلاگ اصلی ماwww.javane.fardblog.com.

آموزش های شب زفاف و کارهای اشتباه در شب عروسی (زفاف)

www.amazing.ir/1392/08/01/night-night-wrong-spousal-spousal-education-and-work/
شب زفاف,اموزش های شب زفاف,شب زفاف چیست, شب عروسی , عروس. اون موقعی که ... همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است. این وظیفه ... این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است. در تلقی ...
۳۰ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - قبل از شب زفاف چطوری در مورد رابطه ی جنسی با زن / شوهرمون حرف بزنیم ؟ ... اون هم نگرانی های شما رو متوجه میشه و سعی میکنه تا اون ها رو بر طرف بکنه .
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سلام شب زفاف ؛ شبی که این روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو در مورد اون راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست که پسرای امروزی خودشون ...

زفاف: دانستنی‌های رفتار مردانه در اولین شب عروسی - جام جم ...

jamejamonline.ir/sara/.../زفاف-دانستنی‌های-رفتار-مردانه-در-اولین-شب-عروسی
۲۳ تیر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - بنابراین شوهر در شب زفاف باید تمام تمهیدات لازم را به کار گیرد و در ‌‌نهایت ... راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها راهنمای شب زفاف برای آقا دامادها.

راهنمای شب زفاف برای داماد ها – جدید 2016

newsdownloaphoto.xyz/2016/08/02/راهنمای-شب-زفاف-برای-داماد-ها/
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو در مورد اون راهنمایی کنه ، ... این میشه که یه بزرگتر بیاد ریز جزئیات شب زفاف رو برای داماد شرح بده .

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

danesh-khanevadeh-roz.chartblogs.ir/page-966509.html
این روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست ک.

راهنمایی برای شب زفاف زوج های جوان - دلگرم

www.delgarm.com/marriage/marriage.../5787-راهنمایی-برای-شب-زفاف-زوج-های-جوان
شب زفاف (شب اول عروسی )شبی است که که عروس و داماد اولین رابطه جنسی خود را انجام می دهند. هم در گذشته ... نکاتی که در شب زفاف باید مورد توجه قرار گیرد(برای خانم ها ).

کارهایی که در شب اول عروسی (زفاف) باید انجام داد - اس ام اس

www.samatak.com/.../things-that-should-be-on-the-first-night-of-wedding-wedlock.ht...
بعضی ها ممكن است تا شب ازدواج ، عروس اشون یا دامادشون را ندیده باشند و خیلی های ... در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند.
در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. ... خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد.

آداب شب زفاف

www.hawzah.net/fa/Question/View/64058/آداب-شب-زفاف
شب زفاف، شبی است که اولین آمیزش کامل دختر و پسر(زن و شوهر) انجام می شود که ... صحبت می کنند؛ هرگز از رنج ها، قرض ها، گرفتاری ها چیزی نگویند و داماد از عروس چیز هایی .... من 60 روز دیگه عروسیمه و واقعا از احکام شرعی هیچ نمیدونستم ممنون از راهنمای و ...
شب زفاف, اعمال شب زفاف, در شب زفاف, داستان شب زفاف, عکس شب زفاف, آموزش شب ... در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان برای عروس و داماد رحمت خدا را نازل می کنند. ... این دانستنی ها شامل: مقدمات همبستر شدن، شناخت نیازهای عاطفی یکدیگر در هنگام ..... راهنمای خرید عطر و ادکلن اصل (عطر اورجینال) و تشخیص تقلبی · عکس عاشقانه ...
در برخی از آن ها توجه به انعقاد نطفه است یعنی اگر نطفه ای در آن شرایط منعقد شود می ... شب زفاف (شب اول عروسی )شبی است که که عروس و داماد اولین رابطه جنسی خود را ...
به نقل از آکاایران : شب زفاف (شب اول عروسی )شبی است که که عروس و داماد اولین ... نکاتی که در شب زفاف باید مورد توجه قرار گیرد(برای خانم ها ) ...... سایت ازدواج، زناشویی ،آکا، انتخاب همسر ، همسریابی ، راهنمای ازدواج ، دانستنی های جنسی ، عقد و عروسی

آموزش زوجین جهت آماده سازی زنان در شب زفاف

www.tanzimekhanevadeh.com/wedlock/832-1390-09-02-18-05-55
آماده سازی زن در شب زفاف. ... همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد. ... همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است. ... در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر نحو .... پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت کنید ...

شب زفاف - ویکی‌پدیا، دانشنامهٔ آزاد

https://fa.wikipedia.org/wiki/شب_زفاف
بعد از رفتن میهمان ها و خلوت شدن خانۀ عروس، پدر داماد که مَحرمِ عروس است دست داماد را میگیرد و به حجله می برد ... با ورود عروس و داماد به اتاق حجله، شب زفاف رسماً آغاز می‌شود.

کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!

www.irannaz.com/what-do-the-bride-and-groom-in-wedding-night.html
با توجه به متحرک بودن عکس لطفا تا لود کامل شکیبا باشید عجب عروس و داماد باحالی ... پسر عجیبی که از غذا ها می ترسد! ... ماجرای بسیار عجیب شب زفاف این زوج!

آموزش جنسی قبل شب زفاف - سایت اختصاصی دکتر رحمت ...

rs272.persianblog.ir/tag/آموزش_جنسی_قبل_شب_زفاف
یونانیان باستان از این لغت برای انواع پرده ها از جمله پرده ای که قلب را احاطه می .... کلمات کلیدی: آموزش جنسی ،آموزش جنسی عروس و داماد ،آموزش جنسی قبل شب زفاف ، ...

راهنمای شب زفاف برای داماد ها

https://bayanbox.ir/info/6765197808350024709/zefaf-damad
راهنمای شب زفاف برای داماد ها. اسم فایل zefaf damad.pdf; حجم 401 کیلوبایت; تاریخ آپلود 1393/7/16-18:55; آخرین بروز رسانی 1394/9/14-09:47; آخرین دریافت ...
۱۴ اسفند ۱۳۹۱ ه‍.ش. - (شب زفاف) زنان پشت در اتاق عروس و داماد می نشینند تا داماد پارچه ای خونین را نشان آنها ... نشان باکره بودن عروس تحویل بده بعضی ها ممکنه تا شب ازدواج عروس شون یا دامادشون را ندیده .... راهنمای آقایان برای حمایت خانم‌ها در طول دوران بارداری

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها - خبر روز

khabareruz.ir/search/?q=راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها
همه عروس و دامادها شب زفاف را دوست می دارند اما در برخی از این شب ها به دلیل زیاد احساسی شدن ممکن است اتفاقات بدی رخ دهد. گاهی عدم رعایت نکات ایمنی و احساساتی شدن ...
راهنمای شب زفاف برای دامادها: این روزها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد دامادها رو در مورد شب زفاف راهنمایی کنه؛ استدلال اونا این هست که پسرهای امروزی خودشون ختم ...

شب زفاف و اعمال شرعی آن - شفاف

www.shafaf.ir/fa/news/280209/شب-زفاف-و-اعمال-شرعی-آن
۱ مهر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - ... تکمیل می شود. در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان برای عروس و داماد رحمت خدا را نازل می کنند. ... راهنمای شب زفاف برای آقا دامادها. ارسال نظر ...

دانلود عکس و تصاویر بدون سانسور آموزش شب اول عروسی شب ...

movie.downloadnewa.com/1394/10/.../دانلود-فیلم-جدید-آموزش-شب-اول-عروسی-شب-...
دانلود فیلم جدید آموزش شب اول عروسی شب زفاف + تصاویردانلود عکس و تصاویر ... بدون سانسور عروس و داماد در شب اول عروسی تصاویر عروس و داماد در شب اول عروسی در خانه ... دانلود سریال کامل واکینگ دد the walking dead تمام قسمت ها · آموزش نحوه آرگاسم ...

راهنمای شب زفاف برای داماد ها | وبلاگ سرگرمی

girl18x326-rzb.30zar.ir/page-928201.html
LAST UPDATED: 8/25/2013; 1 POST; FIRST POST: 8/25/2013. راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ... این مطلب مخصوص عروس خانم هاست پس فعلا کاری با آقا داماد ها .

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها | جستجو | ایران مووی

iranmovie.tk/list/راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها.html
یک هفته ی دیگر عروسیمه حضور شخص سوم در شب زفاف ! حرفای دوربریام منو از شب زفاف وحشت زده کرده سوال در مورد پست راهنماي شب زفاف راهنماي شب زفاف براي داماد ها ...

راهنمای شب زفاف برای داماد ها - دسرا

www.dsra.ir/راهنمای-شب-زفاف-برای-داماد-ها/
۱۲ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سلام. شب زفاف ؛. شبی که این روز ها خیلی کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو در مورد اون راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست که پسرای امروزی خودشون ...

اطلاعات کامل در مورد شب زفاف - تاپ ناز

www.topnaz.com › گوناگون › آداب و رسوم
۱۸ مرداد ۱۳۹۲ ه‍.ش. - شب زفاف, اولین شب ازدواج, آموزش شب زفاف, پاره کردن پرده بکارت, شب ... همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است. ... داماد باید حالت خاص عروسش را درک کند و بدون آمادگی همسرش با او آمیزش نکند .

شب زفاف و آمیزش دفعه اول(مقالات) - ایران سلامت

forum.iransalamat.com/سلامت-جنسی-زنان.../شب-زفاف-و-آمیزش-دفعه-اول-مقالات-704/
۶ فروردین ۱۳۸۴ ه‍.ش. - همه اين واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شايسته توجه است. ... بنابراين شوهر در شب زفاف بايد تمام تمهيدات لازم را به کار گيرد و در نهايت ملايمت ... در اينجا بايد يادآور شويم اگر داماد به دليل ضعف نفس و سستي در رفتار .... پزشكان و مشاوران راهنماي خوبي در اين مورد هستند و بهتر است از همين امروز عادت ...

خانواده برتر - راهنمای شب زفاف برای داماد ها

iranwiki.net/detail/374845/article/4
معمولا شرم و حیا مانع از این میشه که یه بزرگتر بیاد ریز جزئیات شب زفاف رو برای داماد مطرح ..... آموزش برقراری ارتباط مناسب با مادر شوهر ( سه شنبه هفدهم دی 1392 )
پاسخ:براي شب زفاف در منابع اسلامي آداب فراواني ذكر شده است. ... در اين شب دعا مستجاب است و فرشتگان براي عروس و داماد رحمت خدا را نازل مي كنند. ... اين دانستني ها شامل: مقدمات همبستر شدن، شناخت نيازهاي عاطفي يكديگر در هنگام آميزش و رعايت آن، ...

شب زفاف از دیدگاه اسلام - محمد علی محسن زاده

mohsenzade.com/index.php/component/content/.../372-1389-06-26-18-37-38
۲۶ شهریور ۱۳۸۹ ه‍.ش. - و اگر اینچنین است، این آداب و روش ها، چه چیزهایی هستند؟ ... در این شب دعا مستجاب است و خدا فرشتگان رحمت را برای عروس و داماد نازل می کند. از آموزه های ...

راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها - خبر ایرونی

iruni.ir/search/?q=راهنمای+شب+زفاف+برای+عروس+خانم+ها
همه عروس و دامادها شب زفاف را دوست می دارند اما در برخی از این شب ها به دلیل زیاد احساسی شدن ممکن است اتفاقات بدی رخ دهد. گاهی عدم رعایت نکات ایمنی و احساساتی شدن ...

خانواده برتر - راهنمای شب زفاف برای داماد ها - مجله فارسی

magifa.com/detail/375510/article/8
کم پیش میاد که کسی بیاد داماد ها رو راهنمایی کنه ، استدلال اونا این هست که پسرهای امروزی خودشون ختم روزگارند ! و نیازی به راهنمایی ندارند . ولی آمار طلاق ...

شب عروسی و زفاف(۴) - مهمترین اخبار ایران و جهان

vista.ir/content/51974/شب-عروسی-و-زفاف(۴)/
چند قدم به خانهٔ داماد مانده همه از اتومبيل پياده مى‌شوند قبل از ورود به خانهٔ داماد گوسفندى در جلو پاى عروس و داماد قربانى مى‌کنند. عروس از روى جسد حيوان رد مى‌شود و قدم به درون ...

سلام شب اول ازدواج چیکار کنم؟ اعمال و کارهایی که باید انجام داد، ...

rasekhoon.net/.../سلام%20شب%20اول%20ازدواج%20چیکار%20کنم؟%20اعمال%20و%2...
۲۷ بهمن ۱۳۹۰ ه‍.ش. - شب عروسی (زفاف) اولین شب شروع زندگی مشترک و یکی از شب های ... در این شب دعا مستجاب است و خدا فرشتگان رحمت را برای عروس و داماد نازل می کند. ... این دانستنی ها شامل: مقدمات همبستر شدن، شناخت نیازهای عاطفی .... راهنمای عضویت

دانلود فیلم آموزش شب اول زفاف رایگان - دانلود جدید و رایگان

downloadfreenewa.com/2015/10/23/دانلود-فیلم-آموزش-شب-اول-زفاف-رایگان/
۱ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم آموزش شب اول زفاف دانلود فیلم آموزش شب اول ازدواج دانلود فیلم ... دانلود فیلم آموزش های روابط زناشویی عروس و دامادها · دانلود فیلم آموزش ...

آموزش کامل شب زفاف ویژه زوجین طبق آیات و روایات | جدید 94 - ...

www.rahafun.com/آموزش-کامل-شب-زفاف.html? - ترجمه این صفحه
به علت robots.txt این سایت، توضیحی برای این نتیجه در دسترس نیست

آپارات - شب عروسی

www.aparat.com/result/شب_عروسی
آپارات - شب عروسی. ... خرسواری داماد در شب عروسی !!! تاپ. 1,877 بازدید. 2:54 ... احترام خدا برای عروسی. غریب مدینه (ذخیره ها... 1,105 بازدید. 3:34 ...
شب زفاف، شبی است که اولین آمیزش کامل دختر و پسر (زن و شوهر) انجام می شود ... ببرد و با نوازش ها و بازي کردن هاي مکرر همسرش را براي يک آميزش موفق و رضايت ... نشانه آن است که این عروس و داماد، زرق و برق حجله و تشریفات و تزیینات آراسته .... خودشناسی · خدا شناسي · شناخت دين و راه خدا · شيطان شناسي · معاد شناسي · شناخت ولي و راهنما ...

دانلود فیلم شب اول عروسی شب زفاف آموزش شب زفاف عکس ...

newsdownload.ir/2014/11/26/آموزش-شب-اول-عروسی-شب-زفاف-با-عکس-فیلم-ش/
۵ آذر ۱۳۹۳ ه‍.ش. - فیلم شب اول عروس و داماد فیلم شب اول عروسی علی دایی دانلود فیلم شب اول ... فیلم شب اول حجله جدیدترین ها فیلم آموزشی شب زفاف ویژه متاهلان مجردها کلیک ..... (زفاف) اسپیناد شب زفاف راهنمای ازدواج آکاایران فیلم از شب اول عروسی ...

آموزش زدن پرده بکارت در شب زفاف

muharten.rozblog.com/post/433/آموزش-زدن-پرده-بکارت-در-شب-زفاف.html
۸ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بدانند که پاره شدن پرده بکارت به روش شرعی و در شب زفاف و به دست همسر اهمیت .... راهنمای شب زفاف برای دامادها - عکس های شب اول زفاف - فیلم شب اول ...
کاربران عزیز سایت جدیدترین دانلود برای دانلود آهنگ ها فیلم و سریال باید حتما .... شب عروسی راهنمای شب عروسی شب عروسی زفاف شب عروسی زیبا شب عروسی زن و ... عکس شب زفاف و آموزش شب زفاف عروس و داماد شب عروسیشون رو تخت چیکار میکنن؟
ما در این مقاله شب زفاف را زمانی میگوئیم ، که دختران برای اولین بار تجربه سکس ... دخترانی که باید یه چیزهایی رو به بعضی ها ثابت کنند و برای یک مرتبه هم که شده .... در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار ، بخواهد به هر .... پزشکان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین امروز عادت ...

آمیزش جنسی زناشویی مرد با همسر در شب زفاف عروس و داماد - همسر

hamsar.jala.ir/1394/.../آمیزش-جنسی-زناشویی-مرد-با-همسر-در-شب-زفاف-عروس-و-داماد
آمیزش جنسی زناشویی مرد با همسر در شب زفاف عروس و داماد - همسر - همسر. ... دختران و پاره شدن پرده بکارت در دوست دختر دوست پسر بازی ها · داستان واقعی زن زیبای عاشق ...

شب زفاف : پزشکان ایران

www.pezeshkan.org › رابطه جنسي و عشق
۲۷ تیر ۱۳۸۷ ه‍.ش. - شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. ... همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است. ... این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است. .... خبر پزشکی · خبر دانشگاه ها · دندان پزشکی · داروسازی · روانشناسی · راهنمای خانواده · رابطه جنسی و ...

آداب ازدواج - شب زفاف

majidk57.blogfa.com/cat-9.aspx
آداب ازدواج - شب زفاف - اين وبلاگ در مورد آداب شرعي عروسي و شب زفاف و مسائلي ... اگر دیدن آن ها به قصد تحریک شهوت باشد و یا موجب تحریک آن شود، جایز نیست. ..... مادرِ داماد. مادرِ عروس. برادر. برادر شوهر. برادرزاده ی شوهر. برادر خوانده. برادرخوانده ی یکی از خویشاوندانت .... واکنش جسمی که متعاقب مقاربت دست می دهد، بهترین راهنما خواهد بود.

راهنمای شب زفاف برای دامادها - بالاترین

https://www.balatarin.com/tag/راهنمای%20شب%20زفاف%20برای%20دامادها
۴ آذر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برچسب: راهنمای شب زفاف برای دامادها. لینک‌ها به ترتیب زمان مرتب شده اند. ۳; ۱. نظر دهید. +۱۸ بکن نکن‌های شب زفاف _ ویژه آقایان · exuzmi جامعه ۶ ماه ...

راهنمای شب زفاف برای داماد ها | ایران دکتر - صفحه اصلی

www.irandoctor.lol/pedia/راهنمای-شب-زفاف-برای-داماد-ها.html
اولین رابطه جنسی برای زن و مرد یکی از خاطره انگیز ترین رابطه هاست. و همه ی زو ها آن را به یاد دارند. اولین نزدیکی برای زن و مرد تجربه ای جدید است به همین دلیل باید به ...

راهنمای شب زفاف برای داماد ها - کلوب

www.cloob.com/u/atatourk1/112362282/راهنمای_شب_زفاف_برای_داماد_ها
۱۴ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - راهنمای شب زفاف برای داماد ها. ... راهنمای شب زفاف برای داماد ها. الهام · http://dalbaz.ir/post/584/. 99. نمی پسندم!می پسندم. درج کامنت. 1. 0. 0. 1 نفر.
حتما باید رابطه جنسی در شب اول عروسی انجام شود شب عروسی شبی که از سن ۶ سالگی به آن فکر ... رسم پاگشا کردن و دعوت کردن تازه عروس و تازه داماد به مهمانی های اقوام بسیار رسم خوبیه که از این .... وحشتناک ترین سیاره ها در دنیا (عکس) ... با دریفت جادوی خیابان ها آشنا شوید · آموزش درست کردن لواشک با طرح های خوشمزه · راهنمای انتخاب ...

عروس خانم و شب عروسي - فندق

fandoq.cofeblog.ir/post/10863
... و شب عروسي 1 . راهنمای شب زفاف برای عروس خانم ها :: خانواده برتر - مخصوص والدین ... خانم ها ممنونم از جوابتون یک سوال داشتم اگر داماد بعد عروسی حتی شبش هیچ ... 3 .

خلوتگاه

khalvatgahman.blogfa.com/8907.aspx
زفاف +18. 2 نظر. آداب و سنن شب زفاف ، باید ها و نباید ها شب زفاف. شب زفاف در خاطره تمامی .... این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است.
تصور کنین عروس و داماد بعد از شب عروسی و اتمام مراسم راه افتادن به سمت خونه یا ماه ... چون خیلی ها ، قبل از عروسی ( که تقریبا یه جور رسم شده ) آمیزش جنسی( بطور ... شب زفاف را زمانی که ، دختران برای اولین بار تجربه سکس از راه واژن رو تجربه می کنن.
این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است. .... تازه عروس بنا به طبیعت ، از نخستین رابطه جنسی در شب زفاف اکراه و هراس دارد و علت آن معمولا ...

اولین آمیزش جنسی چگونه باید باشد؟؟؟ - سایت تفریحی و ...

www.web.softbaz.ir/137/اولین-آمیزش-جنسی-چگونه-باید-باشد؟؟؟/
در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. ... خود می بیند و به زندگی آینده و مسوولیت ها و خطرهای آن می اندیشد و از آن واهمه دارد.
۱۰ مرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - توصیه به عروس ها و داماد ها برای اولین تجربه رابطه ی جنسی. چگونه شب عروسی تان را فراموش نشدنی کنید ؟ چند نکته آموزشی در مورد اولین تجربه ...

دانلود فیلم کلیپ عکس تصاویر شب اول زفاف عروسی بدون ...

movie.downloadnewfreei.com/2015/.../دانلود-فیلم-آموزش-شب-اول-زفاف-عروسی-رای/
۲۹ آبان ۱۳۹۴ ه‍.ش. - دانلود فیلم آموزش شب اول زفاف دانلود فیلم بدون سانسور شب اول عروسی ... و داماد انجمن آموزش کامل تصویری در شب اول ازدواج یا شب زفاف جدیدترین ها ...

آداب شب زفاف چگونه است؟ - گنجینه پاسخ‌ها - اسلام کوئست - ...

www.islamquest.net › خانه › گنجینه پاسخ‌ها › اخلاق
شب زفاف اولین شب همبستری دو زوجی است که از راه صحیح شرعی با هم دیگر پیمان زناشویی بسته اند. این شب از شب هاى ... در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان براى عروس و داماد رحمت خدا را نازل مى کنند. در منابع اسلامى آداب ... تماس با ما · راهنما · درباره ما · بلاگ · RSS. فارسی ..... آخرین پرسش ها و پاسخ ها را همه روزه در ایمیل خود مطالعه کنید.
ماجرای جالب شب زفاف زوج جوان + تصاویر شب زفاف,شب اول ازدواج,شب ... همه عروس و دامادها شب زفاف را دوست می دارند اما در برخی از این شب ها به دلیل زیاد احساسی شدن ممکن ..... راهنمای خرید عطر و ادکلن اصل (عطر اورجینال) و تشخیص تقلبی 29 مرداد 1395.

راهنمای شب زفاف برای داماد ها - خانه خبر(جی 10)

j10.ir/tag/راهنمای+شب+زفاف+برای+داماد+ها
شب زفاف,راهنمای شب زفاف,اعمال مخصوص شب زفاف,راهنمای شب زفاف برای داماد ها,,راهنمای شب زفاف برای داماد ها,خانه خبر(جی 10)

کار بی شرمانه داماد شب عروسی اش + تصویر – جديدترين اخبار ...

www.momtaznews.com/کار-بی-شرمانه-داماد-شب-عروسی-اش-تصویر/
کار بی شرمانه داماد شب عروسی کار دستش داد + تصویر ... مدل گیفت عروسی ۲۰۱۴ گردآوری توسط گروه روانشناسی ممتاز نیوز پرتال ممتاز سایت راهنمای ازدواج بخش کلوب ... و داماد در قعر دریا در میان ماهی ها و جانوران دریایی مراسم عروسی خود را برگزار کردند.

آموزه های تکمیلی مرتبط با شب زفاف | پیک نیک

piknic.ir/آموزه-های-تکمیلی-مرتبط-با-شب-زفاف.html
در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. ... این دانستنی ها شامل: مقدمات همبستر شدن ، شناخت نیازهای عاطفی یکدیگر در هنگام ...

آموزش تصویری پرده بکارت جنسي براي تازه عروسها و تازه دامادها

draliheidari.blogfa.com/.../آموزش-تصویری-پرده-بکارت-جنسی-برای-تازه-عروسها-و-ت...
پرده بکارت - آموزش تصویری پرده بکارت جنسي براي تازه عروسها و تازه دامادها - همه چیز در مورد پرده بکارت. ... آموزش نحوه صحیح آماده سازی دختران در شب زفاف
۱۰ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - آموزش کامل شب اول زفاف برای کسایی که ازدواجشون نزدیکه ... شب اول عروس و داماد دانلود فیلم آموزشی شب اول عروسی فیلم شب اول زفاف بدون سانسور .... زفاف مهاجم ۱۸ راهنمای شب در فیلم های شب اول زفاف آپارات در فیلم که مورد فیلم شب اول ... من شب ازدواج دهند شب ها جنسی سوالات زن زفاف شب دختر از ازدواج ۲ زفاف اموزش کنم؟

کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند! (تصویری) - ایران

www.iranstyle.ir/کاری-که-عروس-و-داماد-در-شب-عروسی-انجام-م/
با توجه به متحرک بودن عکس لطفا تا لود کامل شکیبا باشید عجب عروس و داماد باحالی یییییییییی منبع: ... برچسب ها: کاری که عروس و داماد در شب عروسی انجام میدهند!

داستان - عروسی لیلا و محمود

www.dastanak.ir/429/333/1739.html
سمیه: بابا چرا انقدر هولی تازه ساعت نه ها ... بعلاوه محمود حرفهای حاج ماشالله را درباره شب زفاف به یاد میاورد که به او گفته بود (یک مرد باید همون شب اول کار رو تموم کنه و بکارت زنشو ... و مهمانها یکی پس از دیگری از عروس و داماد خداحافظی میکردند و میرفتند.
بالاخره در زندگی هرکس این یک شب، خیلی اهمیت دارد و همه می خواهند جشنی بگیرند که .... اسپند برای دورشدن چشم بد از این پیوند است تا عروس و داماد از آسیب ها در امان ...

چگونگی پاره شدن پرده بکارت

www.bargozideha.com/tag/چگونگی-پاره-شدن-پرده-بکارت
برخی از عروس خانم ها و آقا داماد ها که رابطه جنسی دوران نامزدی و عقد را گویی امری غیر شرعی دانسته و حق خود نمی دانند٬ در شب زفاف٬ نیاز چند ساله خود را می خواهند تخلیه ...

قوانین شب اول عروسی (شب زفاف) - دانلود جدیدترین ها

mygag.ir › سبک زندگی › پزشکی سلامت
۱۲ اردیبهشت ۱۳۹۴ ه‍.ش. - آموزش های شب زفاف و کارهای اشتباه در شب زفاف ... قوانین شب اول ازدواج مسائل جنسی مربوط به زنان دانستی های جنسی راهنمای زوج ... رسم است که در شب اول عروسی (شب زفاف) زنان پشت در اتاق عروس و داماد می نشینند تا داماد پارچه ای خونین

دانستنی ها به همراه آموزش شب زفاف | شب زفاف - جوساز

www.javsaz.ir › آموزش و سلامت › آموزش زناشویی
دانستنی ها به همراه آموزش شب زفاف | شب زفاف ,اموزش شب زفاف, اعما شب زفاف, دلایل پارشدن بکارت, پارکي ... در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان برای عروس و داماد رحمت خدا را نازل می کنند. .... راهنمای انتخاب عطر و ادکلن اصل “اورجینال” از عطر تقلبی ...

شب زفاف - همه چیز درباره زفاف (نکته ها دانستنیها آداب و رسوم ...

www.love2live.ir/.../1167777-شب-زفاف-همه-چیز-درباره-زفاف-نکته-ها-دانستنیها-آداب...
شب زفاف اولین شب بعد از عروسی. ازنظر اسلام و لااقل از دید ما ایرانیها شب رفاف به اصطلاحی به اولین شب پس از ازدواج و همبستر شدن عروس و داماد با یکدیگر گفته می ...
6 روز ago راهنمای خواستگاری و عقد و نامزدی ۰ ... عروسی متفاوت و خاص کارت دعوت تلگرامی نرم افزار تلگرام اینقدری ما رو مشغول خودش کرده که یه عروس داماد ایرانی …
۸ اسفند ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شب زفاف شبی که تا آخر زندگی تبدیل به خاطره می شود شب زفاف شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. ... در اینجا باید یادآور شویم اگر داماد به دلیل ضعف نفس و سستی در رفتار .... چون خیلی ها شب اول به خاطر ترس و تنش و… ..... پزشكان و مشاوران راهنمای خوبی در این مورد هستند و بهتر است از همین ...

آموزش و دانستنی های مهم شب زفاف - برداشتن پرده بکارت - ...

kala19.ir/راهنمای-اولین-رابطه-جنسی-برداشتن-پرد/
معمولا در شب عروسی یک دلهره و هراسی در دل عروس خانم ها ایجاد می شود. آن ها از این که بعد از مراسم عروسی و با رفتن به منزل شخصی خودشان باید ارتباط جنسی را به صورت ...

مرگ داماد در شب عروسی/عکس ها و فیلم

iranjavan.org/مرگ-داماد-در-شب-عروسیعکس-ها-و-فیلم/
۲۷ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - تولبار. دریافت تولبار راهنما و توضیحات کامل. ردیابی ... تصاویر برای مرگ داماد در شب عروسی/عکس ها و فیلمگزارش تصاویر. مرگ داماد در .... و داماد در شب ….. اداب شب اول زفاف «مرگ عروس ٨ ساله در شب زفاف» « Radio Koocheh فیلم …
چرا حتی پیامبر اسلام {سلام الله علیه و آله} این مطالب آداب ازدواج را به داماد خویش علی ... برای بعضی جوانان مفید باشد این هست که اصولا اندازه بدن راهنمای اندازه آلت نیست. ..... آداب و سنن شب زفاف ، باید ها و نباید ها شب زفاف شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای ...
۲۲ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - شب زفاف (شب اول عروسی )شبی است که که عروس و داماد اولین رابطه جنسی ... کاری ممنوع است · جلوگیری از اشتباهاتی که خانم ها در رابطه با مردان .... راهنمای شب زفاف :: خانواده برترkhbartar.blog.ir/category/راهنمای-شب-زفاف/Translate this ...

عروس و داماد در حجله | انجمن های فارس پاتوق

www.farspatogh.ir › انجمن › سرگرمی و تفریح › دانستنیهای جالب
عروس و داماد در حجله یک سری نکته ها برای عروس و داماد در حجله باید در نظر گرفته ... ثابت کرده در این شب عکس های لو رفته عروس و داماد و فیلم شب زفاف در صورت لو ...

آموزش‌های جنسی و زناشویی » شب اول عروسی

wifely.tinysite.ir/post/tag/شب-اول-عروسی/
این دستمال خونی نشان دهنده پاره شدن پرده بکارت عروس توسط داماد است. در تلقی عمومی جامعه ما ، شب ازدواج و زفاف ، شب خوشبختب و رسیدن به آرزوهاست ، اما شب زفاف شب خستگی هم هست ، شب اضطراب و نگرانی ... سعیده رضایی در قسمت عمده ای از طلاق ها
من زمانی از عمه و شوهر عمه ام پرسیدم :حاج آقا بااین همه ادب وتعارف شب زفاف چه کردید ؟ ... خواندن این نماز با حال خضوع و خشوع و دعای ذیل در سرنوشت عروس و داماد بسیار مؤثر ...

شب اول عروسی |

12downloadnew2016.ir/2014/11/10/شب-اول-عروسی-چکار-کنیم-چه-باید-کرد-فیلم/
۱۹ آبان ۱۳۹۳ ه‍.ش. - شب اول عروسی (شب زفاف) در شب اول عروسی چه کار کنیم شب اول ... دانلود مداحی کربلایی جواد مقدم شب هشتم محرم93 عروس و داماد شب عروسیشون رو تخت چیکار میکنن؟ ... های شب اول عروسی اعکس شب اول عروسی داستان شب اول عروسی (بی جنبه ها نیان .... راهنمای شب اول عروسی شب اول عروسی با عکس آداب شب زفاف (شب اول ...
شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است. کلیه کسانی که ... همه این علت ها را باید در جای دیگری جستجو کرد. .... 2 - راهنمای شب زفاف برای آقا دامادها. ir.
از طرف دیگر بسته بودن فضای جامعه باعث شده بسیاری از عروس خانم ها بدون .... قرص ضد بارداری بهتر عمل کنه آیا لازمه چند ماه قبل از شب زفاف از این قرصا استفاده کرد! ... حرف های درگوشی عروس خانم و آقا داماد ... راهنمای حقوقی عقد قرارداد با مزون لباس عروس ...

شب زفاف، هر آنچه باید بدانید - نی‌ نی‌ بان

niniban.com/fa/news/94399/شب-زفاف-هر-آنچه-باید-بدانید
۶ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در گذشته شب زفاف ، اولین شبی بود که زن و مردی که همسر هستند ، ارتباط جسمی ... برخی از اقوام در شب عروسی پشت در اتاق عروس و داماد منتظر می مانند تا عروس ... چون خیلی ها شب اول به خاطر ترس و تنش و… ... نی‌نی‌بان جدیدترین و بهترین مطالب خود را در تلگرام و از طریق سه کانال «راهنمای بارداری»، «کودک‌یاری» و «سلامت ...

همه چیز در مورد شب زفاف،آموزش شب زفاف - بیوطب | بیوطب

bioteb.ir/9113/همه-چیز-در-مورد-شب-زفاف،آموزش-شب-زفاف.html
۱۸ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در شب زفاف دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. ... همه این واهمه ها ، چه زن از آن آگاه باشد و چه نباشد ، قابل ملاحظه و شایسته توجه است. ..... راهنمای استفاده از قرص های پیشگیری از بارداری(LD ، HD) · درمان ...

آموزش تصویری شب زفاف - تفریحی و سرگرمی نیونت

www.newnet.ir/tag/آموزش-تصویری-شب-زفاف
شب اول عروسی (شب زفاف) عروسی یا شب زفاف اوّلین شبی است که یک دختر و پسر، ... و با انجام آداب عروسی و زناشویی، نام شوهر و همسر عروس و داماد را بر خود می نهند، و ...

چه جوری بلای شوهرم بشم ؟!

facenama.com/links/id:346162
هر گاه به مشورت نیازمند شدی ، نخست ، از مشورت با "جوانان" شروع کن ،‌زیرا ذهن آن ها ..... راهنمای شناسایی آلت خانم در شب زفاف و اولین دخول ... راهنمای شب زفاف برای داماد ها.

تجاوز جنسی به عروس، مقابل داماد در شب عروسی | تی وی پلاس ...

plus.ir/news/4196/تجاوز-جنسی-به-عروس-مقابل-داماد-در-شب-عروسی
تجاوز جنسی به عروس، مقابل داماد در شب عروسی · پسندیدم ۹۹۳ ... فیلم: یکی از عجیب ترین عروسی ها در ایران/کویر یزد میزبان یک جشن عروسی متفاوت. خاطرات عجیب ...
۱ شهریور ۱۳۹۰ ه‍.ش. - این قسمت را عروس خانمها و آقا دامادها خوب بخوانند. آموزش مسائل زناشوئی شب زفاف. شب زفاف در خاطره تمامی زوجهای جوان یک شب خاطره انگیز است.

بهترینـــا | خانواده برتر - راهنمای شب زفاف برای داماد ها

behtarinaaa.ir/.../خانواده%20برتر%20-%20راهنمای%20شب%20زفاف%20برای%20داماد...
جستجوی -> خانواده برتر - راهنمای شب زفاف برای داماد ها. به علت حجم بالای اطلاعات و محدود بودن ظرفیت سرور سایت جستجوی تمام مطلب ممکن نیست. لطفا برای جستجوی ...

در شب اول عروسی(شب زفاف) چه باید کرد؟(+25) - تالار ...

www.iran-forum.ir › خانه و خانواده › خانه و خانواده › مشاوره زناشویی
و اگر اینچنین است، این آداب و روش ها، چه چیزهایی هستند؟ حقیقت مطلب ... در این شب دعا مستجاب است و فرشتگان رحمت خدا را برای عروس و داماد نازل می کنند. از آموزه های ...

آموزش مسائل شب زفاف ۱۸ | فـان لایـو

rizi-ir.fun-live.ir/آموزش-مسائل-شب-زفاف-۱۸/
۱۰ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - برای مشاهده مطالب با موضوع ” آموزش مسائل شب زفاف ۱۸ ” از لینک های زیر ... آموزش مسائل زناشویی و جنسی یکی از مهم ترین دوره ها در زندگی شخصی انسان است. ... شب عروسی+۱۸ شب عروسیم ضیافت شب عروسی عروس و داماد شب … .... آموزش مسائل زناشويي ۱۸+ فيلم راهنماي زناشويي و بهداشت جنسي,آموزش تصویری …

اُاُجــــوو (OojoO) - راهنمای شب اول زفاف

www.oojoo.ir/posts/راهنمای%20شب%20اول%20زفاف

 

برچسب ها : راهنمای شب زفاف برای داماد ها , راهنمای شب زفاف ,
بازدید : 16 تاریخ : سه شنبه 09 شهريور 1395 زمان : نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 180
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 2
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 9
 • آی پی دیروز : 9
 • بازدید امروز : 34
 • باردید دیروز : 14
 • گوگل امروز : 9
 • گوگل دیروز : 6
 • بازدید هفته : 61
 • بازدید ماه : 262
 • بازدید سال : 1,931
 • بازدید کلی : 59,474