close
تبلیغات در اینترنت
مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد
loading...
سرویس سایت سایت رزبلاگ بزرگترین سرویس ارائه خدمات سایت نویسی حرفه ای در ایران

دانلود رایگان با لینک مستقیم

مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست اندرکاران و ایادی استکبار اعلام انزجار نموده است.

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کردمجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست اندرکاران و ایادی استکبار اعلام انزجار نموده است.

به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی انتشار فایل صوتی منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست اندرکاران و ایادی استکبار که با تطهیر منافقین جنایتکار به دنبال مخالفت با نظام اسلامی و کسب وجهه برای خود هستند اعلام انزجار نموده است.

متن کامل بیانیه مجلس خبرگان رهبری بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحيم

«فِي قُلُوبِهِمْ مَرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا وَلَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمٌ بِمَا كَانُوا يكْذِبُونَ»در دلهاي آنان يک نوع بيماري است؛ خداوند بر بيماري آنان افزوده و به خاطر دروغهايي که مي‌گفتند، عذاب دردناکي در انتظار آنهاست.

چندي است که در فضاي رسانه‌اي سياسي و پايگاههاي خبري، نوار صوتي منتسب به آقاي منتظري با تحليل‌هاي گوناگون دست به دست مي شود که مشحون به اغلاط و تحريف‌ها و نبش قبري چالش برانگيز پس از شکست منافقين خائن در عمليات مرصاد است. شايد هنوز هم براي عده اي درک تصميم تاريخي و انقلابي حضرت امام خميني رضوان الله تعالي عليه در برخورد جدي و بدون مسامحه با منافقين و محاکمه عادلانه سران و برخي اعضاي گروهک منافقين در سال 67 و نشان دادن فهم عميق و دورانديشانه آن مرد الهي در حفظ نظام اسلامي که ثمره مجاهدت‌ها و خون دل‌هاي پيران و جوانان اين مملکت است دشوار باشد. امام راحل (ره) در آن برهه حساس، با آن تصميم به موقع، چشم فتنه را کور نموده و فرصت خودنمايي و فتنه گري گروهکي که دستش تا مرفق، آغشته به خون اين ملت مظلوم و زجرکشيده است را سلب كردند. گروهکي فاسد و تروريستي که به نام دفاع از خلق و ميهن، جناياتي بدتر از جنايات داعش در اين مملکت مرتکب شد و خانواده هاي زيادي را داغدار اقدامات سبعانه خويش نمود.

شايد بتوان ريشه اين گونه شيطنت هاو تجاهل ها را در حقد و حسد نسبت به امام راحل عظيم الشأن، نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران و تلاش براي تطهير خائنان به اين ملت و ميهن، تحليل و ارزيابي کرد. مگر نه اين است که منافقين کوردل که جنايت ها و خيانت هايشان به اين آب و خاک بر کسي پوشيده نيست با حمايت هاي گوناگون استکبار و کشورهاي مرتجع هر از گاهي به دنبال احياء وجود خبيث و فاسدشان بوده و روزي در پاريس و روزي ديگر به عنوان مهمان ويژه پادشاه جنايتکار سعودي براي انجام مناسک حج و روزي با انتشار اخباري تقطيع شده عليه نظام و رهبري، عرض اندام مي کنند که «يخَادِعُونَ اللَّهَ وَالَّذِينَ آمَنُوا وَمَا يخْدَعُونَ إِلَّا أَنْفُسَهُمْ وَمَا يشْعُرُونَ» مي‌خواهند خدا و مؤمنان را فريب دهند؛ در حالي که جز خودشان را فريب نمي‌دهند؛ (اما) نمي‌فهمند.

کدام انسان منصف و وجدان بيداري است که تصديق نکند اين جانيان ياغي و باغي چگونه عزيزان و سرمايه هاي اين انقلاب پابرهنه ها و مستضعفان همچون شهید مظلوم بهشتی و شهیدان رجایی و باهنر که اکنون در هفته دولت و در آستانه شهادتشان هستیم را به خاک و خون کشيده و بيش از هفده هزار نفر از مردم بي دفاع را نیز شهيد كردند. بديهي است اگر با آنها مقابله جدي نمي شد براي سرکوب نفس سرکششان چه جنايت هاي بيشتري که در حق اين مردم انقلابي نمي کردند.

کدام انسان منصف و وجدان بيداري است که تصديق نکند انتشار محتويات يک جلسه، پس از گذشت قريب سه دهه با اهداف شومي صورت مي پذيرد. آيا جز اين است که آمريکاي جنايتکار هر از گاهي با بهانه هاي گوناگون به تحريک ايادي و مزدوران خودفروخته دست مي زند تا به گمان واهي خويش از يک سو نظام اسلامي، اصل ولايت فقيه و جايگاه رفيع رهبري فقيه عادل در عصر غيبت را در بين مردم و متدينين، متزلزل ساخته و از سوي ديگر جريان نفاق را با مظلوم نمايي تطهير نمايد. غافل از آنکه اين حربه که مي توان با ادعاهايي چون دفاع از حقوق بشر، جرياني مفلوک و مطرود را زنده کرد طرحي ناشيانه و محکوم به شکست است.

کدام انسان منصف و وجدان بيداري است که تصديق نکند جريان مهدي هاشمي با سوء استفاده از بيت مرجعيت به چه خباثت ها و فجايعي دست نزد و دل بنيانگذار انقلاب اسلامي را چگونه خون نکرد تا جايي که امام راحل را مجبور به برخورد قاطع با آقاي منتظري كرد و ايشان را واداشت تا حسب وظيفه و تکليف شرعي، حاصل عمرشان را چنين خطاب کنند «با دلي پر خون و قلبي شکسته چند کلمه‌اي برايتان مي‌نويسم تا مردم روزي در جريان امر قرار گيرند. شما در نامه اخيرتان نوشته‌ايد که نظر تو را شرعاً بر نظر خود مقدم مي‌دانم؛ خدا را در نظر مي‌گيرم و مسائلي را گوشزد مي‌کنم. از آنجا که روشن شده است که شما اين کشور و انقلاب اسلامي عزيز مردم مسلمان ايران را پس از من به دست ليبرالها و از کانال آنها به منافقين مي‌سپاريد، صلاحيت و مشروعيت رهبري آينده نظام را از دست داده‌ايد. والله قسم، من از ابتدا با انتخاب شما مخالف بودم، در آن وقت شما را ساده لوح مي‌دانستم که مدير و مدبر نبوديد، ولي شخصي بوديد تحصيلکرده که مفيد براي حوزه‌هاي علميه بوديد و اگر اين گونه کارهايتان را ادامه دهيد مسلماً تکليف ديگري دارم و مي‌دانيد که از تکليف خود سرپيچي نمي‌کنم. من بعد از خدا با مردم خوب و شريف و نجيب پيمان بسته‌ام که واقعيات را در موقع مناسبش با آنها در ميان گذارم. تاريخ اسلام پر است از خيانت بزرگانش به اسلام؛ سعي کنند تحت تأثير دروغهاي ديکته شده که اين روزها راديوهاي بيگانه آن را با شوق و شور و شعف پخش مي‌کنند نگردند».

مجلس خبرگان رهبري، ضمن محکوم نمودن جنايات گروهک پليد منافقين در ايران و عراق، اقدام سرسپردگان به اين گروهک در انتشار اين نوار صوتي که چيزي جز آب به آسياب دشمن ريختن نبود را تقبيح نموده و محضر مردم فهيم و آگاه به ويژه جوانان عزيز ايران اسلامي معروض مي دارد که منافقين با آن جنايات و از هم پاشيدگي تشكيلاتي در آستانه اضمحلال كاملند و با اين گونه تلاش‌هاي مذبوحانه براي لکه‌دارکردن ساحت حضرت امام رضوان الله تعالي عليه و نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران راه به جايي نبرده و ذره‌اي از اعتقاد راسخ شما مردم بصير، مؤمن و معتقد به راه امام و انقلاب کاسته نخواهد شد و اين وعده الهي همواره محقق شده است که «إِن تَنصُرُوا اللَّهَ يَنصُركُم وَيُثَبِّت أَقدامَكُم».

 

والسلام عليکم و رحمة الله و برکاته

دبیرخانه مجلس خبرگان رهبري

1395/6/7

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد

۳ ساعت پیش - به گزارش حوزه احزاب و تشکل‌های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی انتشار فایل صوتی منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ...

بیانیه دبیرخانه مجلس خبرگان در مورد انتشار فایل صوتی آیت ...

www.saat24.com/.../بیانیه-دبیرخانه-مجلس-خبرگان-در-مورد-انتشار-فایل-صوتی-آی...
۱ ساعت پیش - ساعت24-در پی انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای نسبت به این اقدام واکنش نشان داد. ... شد برای سرکوب نفس سرکششان چه جنایت های بیشتری که در حق این مردم انقلابی نمی کردند.

بیانیه مجلس خبرگان در واکنش به فایل صوتی آیت الله ...

namehnews.ir/fa/.../بیانیه-مجلس-خبرگان-در-واکنش-به-فایل-صوتی-آیت-الله-منتظر...
۴ ساعت پیش - بیانیه مجلس خبرگان در واکنش به فایل صوتی آیت الله منتظری. دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: نوار صوتی منتسب به ... به گزارش نامه نیوز، در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری ...

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری ...

khabarfarsi.com/n/24329022
۳ ساعت پیش - در پی انتشار فایل صوتی منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور ... متن کامل بیانیه مجلس خبرگان رهبری بدین شرح است: بسم الله الرحمن ... مجلس خبرگان انتشار نوار آیت الله منتظری را محکوم کرد; خبرگزاری میزان - یکشنبه ۱۱:۰۴

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری ...

khabarfarsi.com/n/24327469
۳ ساعت پیش - مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه ای صادر کرد. خلاصه خبر. مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن ...

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری ...

elim.ir/fa/.../مجلس-خبرگان-رهبری-در-پی-انتشار-فایل-صوتی-منتظری-بیانیه‌ای-صا...
مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد. منبع خبر : باشگاه خبرنگاران. یکشنبه 07 شهریور 1395 - 11:31. موضوع : سیاسی.
۳ ساعت پیش - به گزارش حوزه احزاب و تشکل های گروه سیاسی باشگاه خبرنگاران جوان؛ در پی انتشار فایل صوتی منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ...
مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست اندرکاران و ایادی استکبار اعلام انزجار نموده است.
۳ ساعت پیش - پدر عصباني آئودي دخترش را با لودر له کرد (+عکس و فيلم) ... مجلس خبرگان رهبري در پي انتشار فايل صوتي منتظري بيانيه‌اي صادر کرد ...
مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد. ... مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست ...

اطلاعیه مجلس خبرگان در پی انتشار فایل صوتی منتظری | ...

newsfile.ir/news/اطلاعیه+مجلس+خبرگان+در+پی+انتشار+فایل+صوتی+منتظری
مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد پارسینه.

بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت انتشار فایل صوتی ...

damadam.ir › اخبار › گذارنیوز › دسته‌بندی نشده
۳۸ دقیقه پیش - در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم ... به گزارش ایسکانیوز متن کامل بیانیه مجلس خبرگان […] ... فایل صوتی آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال 67 : امام چشم فتنه را کورد کرد ...

اعلام انزجار مجلس خبرگان رهبری ازانتشار فایل صوتی ...

www.rajanews.com/.../اعلام-انزجار-مجلس-خبرگان-رهبری-ازانتشار-فایل-صوتی-منتظ...
۳ ساعت پیش - گروه سیاسی- رجانیوز: در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست ...

بیانیه مجلس خبرگان رهبری در محکومیت انتشار فایل صوتی ...

www.bornanews.ir/.../451775-بیانیه-مجلس-خبرگان-رهبری-در-محکومیت-انتشار-فای...
۴ ساعت پیش - در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور ... خون نکرد تا جایی که امام راحل را مجبور به برخورد قاطع با آقای منتظری کرد و ...

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری ...

www.akairan.com/havades-akhbar/parsine/news20168281151666307.html
۳ ساعت پیش - در پی انتشار فایل صوتی منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ... تا مرفق، آغشته به خون این ملت مظلوم و زجرکشیده است را سلب کردند.

مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری ...

khabarpu.com/k.php?u=2YXYrNmE2LMg2K7YqNix2q/...2KjYp9i02q/...
مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد - باشگاه خبرنگاران | خبرپو.

اطلاعیه مجلس خبرگان در پی انتشار فایل صوتی منتظری - ...

www.parsine.com/fa/.../اطلاعیه-مجلس-خبرگان-در-پی-انتشار-فایل-صوتی-منتظری
۳ ساعت پیش - مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای ضمن محکوم نمودن این اقدام نابخردانه، از دست ... اطلاعیه مجلس خبرگان در پی انتشار فایل صوتی منتظری ... نکرد تا جايي که امام راحل را مجبور به برخورد قاطع با آقاي منتظري كرد و ايشان را واداشت تا ...
۴ ساعت پیش - ... مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: نوار صوتی منتسب ... فارس، در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با ...
اردوغان بالاخره نقشه آمریکایی‌ها را قبول کرد/ چرا ترکیه به کردها حمله کرد/ ماجرای ... فاجعه‌آفرین نفتی که در دوران وزارت شما در دولت اصلاحات منعقد گردیده و در پی آن چوب ..... مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای از انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری که با ... از مبارزه با فیش‌های نجومی پشیمان شده است/ سقوط صادرات خودرو در دولت یازدهم.

مجلس خبرگان انتشار نوار آیت الله منتظری را محکوم کرد - ...

news.kodoom.com/iran-culture/مجلس-خبرگان-انتشار-نوار-آیت-الله/.../5931114/
۲ روز پیش - در پی انتشار فایل صوتی آقای منتظری، مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه ای ضمن محکوم کردن این اقدام نابخردانه، از دست اندرکاران و ایادی ...

نسیم آنلاین | بیانیه آیت‌الله کعبی در پی اجرای طرح انتقال ...

nasimonline.ir/Content/.../بیانیه-آیت-الله-کعبی-در-پی-اجرای-طرح-انتقال-آب-کارون
۳۱ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری گفت: از شورای عالی آب و هیأت دولت و ... آیت‌الله عباس کعبی که در گذشته مواضع شفافی در این زمینه داشت بیانیه‌ای را صادر کرد. ... واکنش هاشمی رفسنجانی به انتشار فایل صوتی منتظری: ...
به نظر شما چرا دولتی‌ها پس از تصویب برجام شروع به نقد پرداخت یارانه‌ها کردند؟ ... زنگنه هیئت علمی دانشگاه تهران شد/ بسیج دانشجویی بیانیه اعتراضی صادر کرد .... واکنش مجلس خبرگان به انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری · تصاویر: فریدون در مراسم ... ونزوئلا در پی اجماع با ایران برای کنترل بازار نفت · شانس پیروزی هیلاری ...
واکنش آیت‌الله ری‌شهری به انتشار فایل صوتی منتظری: ... نفتی نسبت به سلطه ۵۰ ساله باشگاه نفت بر دولت ها در پی انعقاد این قراردادها هشدار داد. ... نماینده مردم فلاورجان در مجلس از صدور بیانیه نمایندگان در دفاع از مردم بحرین به ... رئیس‌جمهور و اعضای هیات دولت با رهبر انقلاب اسلامی دیدار کردند .... ثبت رکورد جدید در صادرات نفت ایران ...
در پی درگذشت مادر مهندس احمد خرّم، آیت‌الله هاشمی رفسنجانی پیام تسلیتی صادر کردند. به گزارش ایسنا، ... رییس مجلس خبرگان رهبری بمناسبت سالگرد درگذشت آیت الله مشکینی رئیس پیشین این مجلس، بیانیه‌ای را منتشر کرد. به گزارش ... واکنش آیت‌الله موسوی بجنوردی به انتشار اینترنتی فایل صوتی آیت‌الله منتظری. 21 ساعت ...

چهره‌ خودروسازی کشور را تغییر می‌دهیم/ صحبت از قاچاق بعضی ...

haraa.ir/.../چهره%20-خودروسازي-كشور-را-تغيير-مي%20دهيم-صحبت-از-قاچاق-بعضي-...
۲ ساعت پیش - وی تصریح کرد: اگر جلوی قاچاق گرفته نشود، تولید ضربه می خورد. ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد.
۲۵ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در همین راستا، چندی پیش فایل صوتی از "حسینعلی منتظری"، با اهدافی خاص از .... اگر روزی لازم باشد جامعه می‌تواند از طریق اسناد پی ببرد كه آقای منتظری هم به امام ظلم كرد، هم به ... مجلس خبرگان رهبری و معاون حقوقی قوه‌قضاییه هم در واكنش به انتشار ... از قاضی و دادستان آمدند و در یك برهه، همه را محاكمه كردند و حكم صادر شد.
... فارس، حزب موتلفه اسلامی به مناسبت هشتم شهریور و هفته دولت بیانیه‌ای صادر کرد. ... این بیانیه تصریح می‌کند: شهیدان رجایی و باهنر که به گفته خود ، رهبری موتلفه اسلامی ... ترور متوسل شدند اما خون این شهیدان جامعه اسلامی را هشیارتر و بیدارتر از گذشته کرد. ... اعلام انزجار مجلس خبرگان رهبری ازانتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری.

چرا برژینسکی بی سر و صدا دنبال بهشتی بود؟ - BBC ...

www.bbc.com/persian/iran/2015/02/150203_u01_beheshti_americans
۱۵ بهمن ۱۳۹۳ ه‍.ش. - رهبر ایران در سخنرانی بامداد پنجشنبه ۱۱ تیر ۱۳۶۰، آمریکا و «تفاله‌های ... گفتگوهای پشت پرده اولین دبیرکل حزب جمهوری اسلامی و نایب رئیس مجلس خبرگان قانون اساسی با ..... ‌محمد بهشتی در روزنامه جمهوری اسلامی بیانیه‌ای صادر کرده و خواهان انتشار ... احمد منتظری برای انتشار فایل صوتی اعدام‌های ۶۷ به دادگاه احضار شد.
۲ ساعت پیش - کواکبیان: تذکر کوهکن به نایب رئیس مجلس وارد نبود/نمایندگان آزادند در مورد ... وی تصریح کرد: تذکری که کوهکن در ارتباط با نامه مطهری به پورمحمدی بیان ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد.

واکنش هاشمی به فایل صوتی منتظری/ 3 شرط برای برگزاری ...

www.tabnak.ir/.../واکنش-هاشمی-به-فایل-صوتی-منتظری-3-شرط-برای-برگزاری-کن...
رتبه: ۸۴% - ‏۲۲٬۴۸۱ نقد
۱۹ ساعت پیش - اولین واکنش آیت‌الله ری‌شهری به فایل صوتی آیت‌الله منتظری ... محمدی ری‌شهری با اشاره به انتشار نوار اخیر در سایت رسمی آقای منتظری گفت: معلوم می‌شود ... در مورد به‌کارگیری کودکان در منازعه مسلحانه» را تقدیم مجلس شورای اسلامی کرد. .... آیت‌الله محمد مومن عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان اینکه، حسن کیفیت اداره نظام ...
۲ ساعت پیش - ... درباره مسئولین شیشلیک خور خبرنگاران جوان : مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد خبرنگاران جوان : رانت، ...

ناطق نوری | امید

omidnameh.com/برچسب/ناطق-نوری
در بیانیه دفتر رییس بازرسی دفتر مقام معظم رهبری آمده است: در پی انتشار برخی ... به برگزاری انتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان رهبری اظهار کرد:عمر کار ...
۲۷ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - واکنش سلیمی‌نمین به انتشار فایل صوتی از آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ ... آقای منتظری و بسیاری از ائمه جمعه و نمایندگان مجلس خبرگان نیز در این احساس ... ویژه بعد از انتخاب آیت الله منتظری به عنوان رهبر آینده از سوی خبرگان بود. .... توبه می کردند تا آزاد شوند و مجدداً جنایات خود را در بیرون از زندان پی گیرند.

چه رنگ خط چشمی مناسب شماست-برترینها|ایران ان پی - ...

irannp.com/.../in_bartarinha.irr5.lfar5.lnewsr5.l375207r5.lچه-رنگ-خط-چشمی-مناسب-ش...
... به نامه‌نگاری اخیر مطهری/لاریجانی همیشه مسائل مربوط به امنیت کشور را رعایت می‌کند; » مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد ...

گروکشی جدید بنگاهی‌های تهران - تیترنو

www.titreno.com/fa/news/1994216/گروکشی-جدید-بنگاهی-های-تهران
۴ ساعت پیش - وی تاکید کرد: حتی یک مورد گزارش در این خصوص به اتحادیه مشاوران املاک وصول نشده و اگر در این خصوص ... ایسنا واکنش دبیرخانه مجلس خبرگان به انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری در پی انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای نسبت به این اقدام واکنش نشان داد.

شبکه ملی اطلاعات افتتاح شد/تمامی ارتباطات بانکی بر روی ...

www.allnewspc.ir/شبکه-ملی-اطلاعات-افتتاح-شدتمامی-ارتبا/
۳ ساعت پیش - ... نرم افزار انتقال داده های بین کامپیوتر ها · جارو برقي USB · مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد ...
۲۳ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در پــــی انتشــــار فایــــل صوتی منســــوب به. آقای منتظــــری ... شــــده و تأکید کرد: بعــــداً بســــیارى از آنها. براى ایشان هم معلوم شد. ... منتشر شده از آیت اهلل منتظری را آمیخته. و مملو از سخنان ... حکم شان صادر شده بود. باکو، سن .... نوشت: »بیانیه مشترک آنکارا و تهران در .... مجلس خبرگان رهبـــری تصریح کرد: دســـتگاه ...

کواکبیان: تذکر کوهکن به نایب رئیس مجلس وارد نبود ...

www.poparena.ir/...مجلس.../نمایندگان-آزادند-در-مورد-هر-مسئله‌ای-اظهارنظر-کنند
۲ ساعت پیش - وی تصریح کرد: تذکری که کوهکن در ارتباط با نامه مطهری به پورمحمدی ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد.
۳۱ خرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - فرمانده نیروی قدس سپاه پاسداران در پی سلب تابعیت رهبر شیعیان بحرین هشدار داد ... تابعیت از شیخ عیسی قاسم رهبر شیعیان بحرین، بیانیه‌ شدید‌اللحنی صادر کرد. ... امام(ره) از سید حسن خمینی خواستار شدند؛ به اهانت موجود در فایل صوتی منتظری پاسخ .... شنیده های احرار/ نمایندگان خبرگان گیلان به چه کسی رای دادند؟

داونلود فایل صوتی آیت الله منتظری - اخبار ایران و جهان

newsreaders.ir/search/?q=داونلود%20فایل%20صوتی%20آیت%20الله%20منتظری...
آيت الله احمد جنتی از ۸۶ رای ماخوذه با کسب ۵۱ رای رئیس مجلس خبرگان رهبری شد. ... دفتر این نماینده جمهوری‌خواه بعد از انتشار این فايل صوتي گفت که وی قبلاً هم بارها همین ... در پی شهادت فرمانده بزرگ حزب الله لبنان، سید مصطفی بدرالدین، مراسم بزرگداشتی در ... به گزارش ایسنا، دفتر حزب الله در تهران بیانیه در این ارتباط صادر کرد .

واکنش آیت‌الله بجنوردی به انتشار اینترنتی فایل صوتی آیت ...

www.wikirss.ir/.../واکنش+آیت‌الله++بجنوردی+به+انتشار+اینترنتی+فایل+صوتی+آ...
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - این فايل صوتي واکنش هایی را در داخل و خارج ایران در پی داشته است. .... محمد الجولانی به دست نیروهای حزب الله، این حزب بیانیه ای در این باره صادر کرد. .... استان‌ها > همدان - نماینده مردم همدان در مجلس خبرگان رهبری ، عبودیت، بندگی، بی ...
رهبر معظم انقلاب: انتقاد من در برجام به طرف مقابل است نه عناصر خودمان. رییس جمهوری در بازدید از نمایشگاه صنایع دفاعی: حل مساله پی ام دی پیروزی اخلاقی ایران بود. یکشنبه، 7 ... واکنش دبیرخانه مجلس خبرگان به انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری... مخالفت مجلس با ... «دختر خواب»، گران‌ترین جایزه فیلم استرالیا را دریافت کرد.

نگاهی به ترکیب آتی مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی | ...

www.dw.com/fa-ir/نگاهی-به-ترکیب-آتی-مجلس-خبرگان-و-مجلس.../a-19084023
۱۱ اسفند ۱۳۹۴ ه‍.ش. - در پی اعلام نتایج انتخابات مجلس خبرگان و مجلس شورای اسلامی بحث پیرامون ترکیب ... پنجمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری و دهمین دوره انتخابات مجلس شورای ... وزارت کشور منتشر شده می‌توان آرایش مجلس آتی را به این گونه ترسیم کرد: .... پورمحمدی در انتقادی تلویحی به انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری، این ...

زمان

www.zamannews.ir/
هفته‌نامه انگلیسی‌زبان نیو یوروپ با انتشار گزارشی در پایگاه اینترنتی خود نوشت: ... حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی صبح امروز (دوشنبه) در دیدار ... کودتا/ دستور بازداشت تمامی مخالفان اردوغان صادر شد/ آغاز عملیات جنگنده‌های حامی ... برجام خللی دارد که سبب سوءاستفاده دشمن شده/ اگر آنها برجام را پاره کردند، ما آن .... صوت ...
۳۰ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در جریان انتشار فایل صوتی منتظری در. حمایت از منافقی ن، ... عضو هیات رئیسه مجلس خبرگان رهبری. تصریح کرد: ..... برخورد کند؛ بیانیه ای صادر کرد و از مردم خواست. سفارتخانه ها را ... در پی متوقف کردن خودرویی مش کوک توسط.
عضو هیات رئیسه کمیسیون برنامه مجلس با انتقاد از آمار بالای بیکاری در کشور گفت: در ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد.

Iranian.de

www.iranian.de/
دولت آمریکا اعلام کرد که ۱.۳ میلیارد دلار به ایران در ماه ژانویه پرداخت کرده که این پول بابت حل .... این نامه اهالی موسیقی که در پی اظهارات اخیر وزیر ارشاد و ائمه‌جمعه برخی استان ها منتشر شده ..... سال گذشته نیست به بهانه اینکه رییس جمهوری کاندیدای مجلس خبرگان است، سخنان .... بیانیه حزب دمکراتیک مردم ایران درباره انتشار فایل صوتی
زمزمه دستور ترکان علیه بندر بوشهر/ شرط مهم مجلس برای تصویب منطقه آزاد/ اظهارات ... واکنش هاشمی به انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری · صدور کیفرخواست برای 4 .... و دشتستان مطالعه برای احداث اسکله صادرات مواد معدنی در لاور ساحلی آغاز شده است. .... در گناوه منهدم شد+تصاویر خلیج فارس: وی اضافه کرد: مردی 30ساله به هویت"س_ب"به ...

۱۰۰ درصد تعهدات دولت تا پایان امسال به خراسان شمالی پرداخت ...

news.pishtaz.ir/.../۱۰۰-درصد-تعهدات-دولت-تا-پایان-امسال-به-خراسان-شمالی-پرداخت-می...
۳ ساعت پیش - ... ۶۳۳ میلیارد تومانی دولت در سفر ریاست جمهوری به این استان، اظهار کرد: ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر ...
روحانی تاکید کرد: همکاری‌های مشترک ایرن و پاکستان در تامین امنیت مرزها و .... واکنش دبیرخانه مجلس خبرگان به انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ ... فایل صوتی آیت الله منتظری، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای .... در داوخانه ها و خطر تبدیل آن به ترامادول، دستور پخش این دارو مجددا صادر شده است.

انصاف نیوز | بیانیه بسیج دانشگاه امام صادق درباره جلسه با ...

www.ensafnews.com/27914/بیانیه-بسیج-دانشگاه-امام-صادق-درباره/
۱۵ اردیبهشت ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بسیج دانشجویی دانشگاه امام صادق (ع) در پی انتشار اخبار کذب از جلسه مدیرکل سیاسی و ... وزارت امور خارجه با موضوع «برجام، از آغاز تا کنون» بیانیه‌ای صادر کرد. ... دکتر بعیدی‌نژاد، تصمیم بر آن شد که هر گونه ضبط صوت یا تصویر از جلسه ... این جلسه آمده است: «یکی از دانشجویان عین صحبت‌های رهبری را بدون اشاره به ...

انقلاب اسلامی

https://www.enghelabe-eslami.com/
شیدایی سیاسی از "هیچ خمینی" تا نوار منتظری، مجتبی واحدی ... که در سه¬ماهه¬ی پیش ازانتخابات مجلس شورای اسلامی و مجلس خبرگان فروکش¬کرده ... ۱۳۹۵/۰۶/۰۶ـ جمعی از مهندسان ناظر ایرانی طرح‌های نفتی با انتشار بیانیه‌ای خطاب به ... خصوص فایل صوتی آیت الله منتظری بر لزوم ارائه توضیحاتی در زمینه شایعات مربوط به سال 67 تاکید.

مجلس - شبکه خبر اصفهان

esnn.ir/category/politics/parliment
صدور بیانیه بسیج دانشجویی ۲۵ دانشگاه اصفهان. 25 دانشگاه بزرگ اصفهان در واکنش به سفر جک استراو وزیر خارجه اسبق انگلستان بیانیه‌ای صادر کردند. ... پی.تی وارد مذاکره شود. علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در هشداری صریح خطاب به سعید ... هدف از انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری، منحرف کردن اذهان عمومی از مسائل اصلی ...
۳ ساعت پیش - آذر نیوز آنلاین - گروه ترویستی داعش با انتشار بیانیه‌ای در حساب‌های کاربری ... انجام حملات مستقل که امکان اجرای آن به صورت انفرادی وجود دارد، دعوت کرد. ... ... مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد ...
۲۴ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - واکنش حجت الاسلام علیخانی به انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری. ... این نماینده ادوار مجلس، گفت: به نظر من این مسئله را نباید خیلی ساده نگاه کنیم، ... علیخانی تصریح کرد: گروه تروریستی منافقین در کارنامه سیاه خود، سابقه بمب ... محراب و آیت الله مفتح و ترور مقام معظم رهبری نیز در آن دوران توسط منافقین رخ داد.
سخنان عجیب شهید مدنی در مجلس خبرگان و هشدار ایشان به مسئولین .... واکنش آیت‌الله ری‌شهری به انتشار فایل صوتی منتظری: ... تهران واشنگتن را در خلیج فارس تحقیر کرد/ آسیب‌پذیری ناوهای آمریکا مقابل قایق‌های ... در پی تحولات میدانیدر سوریه، ... ملل روز پنج‌شنبه با صدور بیانیه‌ای اعلام کرد که ائتلاف تحت رهبری عربستان سعودی ...
۱۵ تیر ۱۳۹۵ ه‍.ش. - سخنگوی جبهه پیروان خط امام و رهبری گفت: عملکرد دولت و بیانیه اخیر رییس جمهوری در ... در چند روز گذشته انتشار اخباری در زمینه استعفای پی در پی مدیران بانکی و دولتی موجب ... وی خاطر نشان کرد: مجلس شورای اسلامی یکی از نهادهای نظارتی است بنابراین اگر ... واکنش مطهری به انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری ...
n n n واکنش دبیرخانه مجلس خبرگان به انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال 67 n n. ... در پی انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری، دبیرخانه مجلس خبرگان رهبری با ... متن بیانیه مجلس خبرگان رهبری در این خصوص به شرح زیر است: ... آقای منتظری كرد و ايشان را واداشت تا حسب وظيفه و تکليف شرعی، حاصل عمرشان را ...

یار امام (ره) در دام منافقین - جام جم آنلاین

jamejamonline.ir/online/2517031385353306868/یار-امام-ره-در-دام-منافقین
۵ روز پیش - انتشار فایل صوتی منسوب به آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال 67 ... اوج قدرت‌نمایی منتظری اعلام قائم‌مقامی رهبری او توسط مجلس خبرگان رهبری است. ... اما آیت‌الله منتظری چگونه در دوربرگردان فکری سیاسی قرار گرفت که عزل وی را در پی داشت. ... این دسته از تحلیلگران به صدور بیانیه توسط آقای منتظری در حمایت از ...

واکنش به انتشار فایل صوتی از آیت‌ الله منتظری - فان سیتی

f30t.ir/search/?...واکنش%20به%20انتشار%20فایل%20صوتی%20از%20آیت‌%20الله...
لنوو اپلیکیشن جستجوی فایل مبتنی بر کورتانا خود را عرضه کرد ... رهبر جنبش "حزمت"(خدمت) و از مخالفان دولت ترکیه قرار بازداشت صادر کرد، گولن نسبت ... جام نیوز: در پی انتشار خبر بازداشت ۷ بازیگر در پارتی شبانه سعادت آباد شایعه های ... در واکنش به احتمال ریاست آيت‌الله جنتی در مجلس خبرگان آینده تاکید کردند: هیچ نظری به ...

جوابیه مجلس به شریعتمداری و پاسخ روزنامه کیهان

www.entekhab.ir/fa/news/.../جوابیه-مجلس-به-شریعتمداری-و-پاسخ-روزنامه-کیهان
۲۶ مهر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی و اداره کل فرهنگی و روابط عمومی مجلس شورای ... جوابیه‌ای منتشر کرد که این جوابیه در شماره امروز این روزنامه منتشر شد و روزنامه ... 94، در صفحات اول و دوم ، مطالبی علیه مجلس شورای اسلامی انتشار یافته که از ... نشان دادن این امر با بیانیه دفتر مقام معظم رهبری از عجایب روزگار و خلاف است و ...

امام و داعشی های دهه ۶۰ - پايگاه اطلاع رسانی لنگرنيوز

langarnews.ir/63039/امام-و-داعشی-های-دهه-۶۰/
۶ روز پیش - دشمن با انتشار فایل صوتی که سالها پیش متن مکتوب آن منتشر شده بود دنبال ... گروه اکثریتی که در زندان به انحراف و جنایات سازمان پی برده اند و از ... الهی در باره اعضای مرتد و محارب منافقین، فتوایی تاریخی صادر کرد:”… .... با صدور بیانیه ای صورت گرفت؛ ... شمارش آرا “مجلس خبرگان رهبری” در لنگرود اعلام شد + آمار.

Bourse News

www.boursenews.ir/
در صورت تصویب اصلاحیه بودجه دولت در مجلس شورای اسلامی، دو اقدام مهم در راستای اجرای ... یک کارشناس بازار ارز و آتی سکه کارگزاری بانک سامان عنوان کرد: .... در پی ادامه چانه زنی ها برای خروج پتروشیمی ها از بورس کالا عنوان شد: ... ایران به کدام کشورها برق صادر می کند؟ .... بیانیه مجلس خبرگان در واکنش به فایل صوتی آیت الله منتظری.

نگاهی به مواضع نوه امام (ره) درباره منافقین به بهانه انتشار ...

razerooz.com/16/political/نگاهی-به-مواضع-نوه-امام-ره-درباره-مناف
۲۱ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - بررسی شرایط رهبری در کمیسیون تحقیق مجلس خبرگان .... نماینده مردم قائمشهر در مجلس شورای اسلامی درباره حاشیه‌های حضور نوه امام(ره) در این نوه ... را از رهبری جدا اما خبر دارم کسانی خارج از کشور برنامه‌ریزی کردند و با اغراض سیاسی .... در پی انتشار فایل صوتی گفتگوی آیت‌الله حسینعلی منتظری که تا فروردین ۱۳۶۸ ...
اولین منبر حاج آقا پناهیان در خدمت مقام معظم رهبری رو می خواستم ...... (درصورتی که کتابش موجود نباشد)ایا فایلهای صوتی استاداصلا قابل تبدیل به ...... بازم دم افرادی مانند علامه مصباح که هم نقد می کنند و هم در مجلس خبرگان قدم می ذارن ...... دین یک امر پیچیده است، باید در هر مورد بیینید خدا از شما چه میخواهد، یک حکم کلی نمیشود صادر کرد.

صدای محکوم - Timeline | Facebook

https://www.facebook.com/CondemnedVoiceIR/posts/392196874317780:0
برای هردو مجلس و به‌ویژه خبرگان رهبری که مردم به آن “خفتگان رهبری“ می‌گویند، ... مقابل شما و فامیل‌های ثروت و خانواده‌های قدرت هم فرهنگ با فتنه که در پی تبدیل نظام امامت به ... تمام خواهند کرد، یک‌کلام آقای هاشمی مردم از شما می‌خواهند که خود را خانه‌نشین کنید». ..... احضار احمد منتظری به دادگاه به خاطر انتشار فایل صوتی در مورد قتل عام زندانیان ...

خبرگزاری تسنیم - روزشمار مرداد ۸۸/از تحسین کلینتون برای ...

www.tasnimnews.com/.../روزشمار-مرداد-88-از-تحسین-کلینتون-برای-اصلاح-طلبان-...
۲۵ آذر ۱۳۹۲ ه‍.ش. - *اکثریت نمایندگان مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای، از هاشمی رفسنجانی ... معظم انقلاب، در نامه‌ای به رییس‌جمهور کناره‌گیری خود را از این مسئولیت اعلام کرد. ... *در پی انتشار نامه مقام معظم رهبری به رئیس‌جمهور در خصوص ضرورت ...... این در حالی است که فایل صوتی و تصویری اظهارات وی منتشر شده است و صانعی در ...

در همین زمینه - رادیو زمانه

https://www.radiozamaneh.com/tag/محمدباقر-قاليباف/feed
قالیباف تأکید کرد: “به‌عنوان بچه‌های وفادار به انقلاب و نظام باید مواظب باشیم که ... دو روز پیش سایت خانه موسیقی، بیانیه جمعی از اهالی موسیقی ایران را که در میان آن‌ها نام .... در پی انتشار فایل صوتی سخنرانی محمدباقر قالیباف، شهردار تهران و کاندیدای ..... و فرزند ارشد اکبر هاشمی رفسنجانی، رئيس کنونی مجلس خبرگان رهبری و رئيس ...

خبرگزاری آریا - بفرماييد تاج‌زاده!

www.aryanews.com/NewsFeed/1290530/بفرماييد-تاج‌زاده
۲۹ مرداد ۱۳۹۵ ه‍.ش. - در جریان انتشار فایل صوتی منتظری در حمایت از منافقین، این واقعیت ... اما دوستان و نزدیکان سیاسی سیدحسن خمینی در قبال این ماجرا چه کردند؟

مجمع روحانیون – Radio Koocheh

https://radiokoocheh.com/article/tag/مجمع-روحانیون/feed
فایل صوتی را از اینجا بشنوید ... در روز 9 اسفند 89 مجمع روحانیون مبارز با انتشار بیانیه‌ای خواستار پایان حصر میرحسین موسوی و مهدی کروبی شد. ... مجمع روحانیون مبارز بیانیه‌ای درباره‌ی محکومیت شهردار سابق تهران صادر و ضمن حمایت از او اعلام کرد: ... مجمع روحانیون مبارز را در مورد انتخابات مجلس خبرگان رهبری به مناظره دعوت کرده بود.

آیت‌اله منتظری – Radio Koocheh

radiokoocheh.info/article/tag/آیت‌اله-منتظری/feed
روزنامه روزان به دلیل انتشار ویژه نامه آیت‌اله منتظری توقیف شد ... وی در این رابطه گفته است: خبرگان قائم‌مقامی[آیت‌اله منتظری] را انتخاب کرد و به امام [آیت‌اله ..... واگذاری مجلس خبرگان رهبری و شکست علنی وی در کشمکش‌های مربوط به دانش‌گاه آزاد ..... مجمع روحانیون مبارز بیانیه‌ای درباره‌ی محکومیت شهردار سابق تهران صادر و ضمن حمایت از او ...
۶ فروردین ۱۳۹۱ ه‍.ش. - دانلود فایل تصویری ... فحاشی برادر صادق شیرازی نسبت به ساحت رهبر انقلاب/فیلم ...... و زعامت شیعه که قبل از انقلاب هم بوده و مجلس خبرگان و آیت الله خامنه ای و ...... شیعه بیانیه‌ای جهت حفظ وحدت اسلامی صادر کردند و نوشتند «چون دیدیم که ...... می کرد که چرا هر دوی فابلها(صوتی و تصویری) پسوند ام پی تیری دارند.

فداکاری شهدا دشمن را از دستیابی به این آب و خاک مأیوس کرد - 1

weblog24.link/blog/kambizeini
وی تاکید کرد که رهبر معظم انقلاب بر مذاکرت هسته ای اشراف کامل داشتند و وزارت ... ما باید بهترین ها را هم در مجلس خبرگان و هم در مجلس شورای اسلامی برگزینیم. ...... در پی خودکشی یک دانش آموز در یکی از مدارس کرمانشاه روز یکشنبه اطلاعیه ای صادر کرد. ...... منبع : آوای اعتدال- بیانیه دکتر احمدیان پس از اعلام نتایج بررسی صلاحیت ها از ...

{{ ندای سلماس nedayesalmas }} وبلاگ 24 - 1

weblog24.link/blog/nedayesalmas2
وبلاگ ' برای هرتخلف احمدی نژاد باید یک هفته عزای عمومی اعلام کرد ' به صورت خودکار از وبلاگهای ..... شایان ذکر است که در پی مرگ مغزی مرحوم ولی علیزاده مغانجوقی، اهدای ..... بازماندن آیت الله هاشمی رفسنجانی از ریاست مجلس خبرگان رهبری این پرسش را در ...... وبلاگ ' عضو دفتر آیت‌الله امام خمینی رض: فایل صوتی سخنان منتظری «مشحون از ...

سازمان بسیج دانشجویی - صوت/سخنرانی جدید نبویان در نقد ...

www.bso.ir/اخبار/نشست-بررسی-بیانیه-لوزان-با-سخنرانی-حجت-الاسلام-نبو
موضوع اعدام های سال 1367 بار دیگر با انتشار صوتی از آیت الله منتظری بر سر زبان ها افتاده است. ... نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری در جمع دانش پژوهان دوره ولایت .... در پی عروج شهادت گونه جهادگر بسیجی برادر دبیقی ،مسئول سازندگی بسیج ...... به کشتار مسلمانان مظلوم کشمیر و حقوق بشر غربی بیانیه ای صادر کردند.

فیلم کامل سکس حاج آقا گلستانی با دو زن و سه فرزند و این ...

https://azadyeiran.wordpress.com/فیلم-کامل-سکس-حاج-آقا-گلستانی-با-دو-زن-و/
آخوند قاضی حاجی رضایی که به عاطفه تجاوز کرده بود شخصا حکم اعدام را اجرا کرد .... من یا حاج آقا گلستانی که شوهر ایشون رو مدام می فرستاده پی نخود سیاه و یا خانمش را دک ...... سید صابر جباری نماینده خبرگان رهبری و امام جمعه بهشهر در حال ایراد خطبه در نماز ...... گزارش کامل جلسه امروز مجلس: رئیس جمهور و مجلس علیه هم فایل صوتی رو کردند!

مجلس خبرگان – 24 آنلاین

24onlinenews.ir/tag/مجلس-خبرگان/
۳ ساعت پیش - مجلس خبرگان رهبری با صدور بیانیه‌ای از انتشار فایل صوتی آیت‌الله منتظری که با هدف تطهیر منافقین جنایتکار انجام شده است، اعلام انزجار کرد.

بیانیه حزب الله درباره حملات صهیونیستها به غزه - واضح

vazeh.com/n14598577/بیانیه-حزب-الله-درباره-حملات-صهیونیستها-به-غزه
۶ روز پیش - .jwplayer{ display: inline-block; } حزب الله لبنان با صدور بیانیه ای حمایت کامل خود را از ملت فلسطین در برابر حملات رژیم صهیونیستی اعلام کرد. ... واکنش سلیمی‌نمین به انتشار فایل صوتی از آیت‌الله منتظری درباره اعدام‌های سال ۶۷ ... رئیس مجلس خبرگان رهبری گفت حزب الله لبنان به حدی از قدرت دست یافته است که ...

جبهه متحد اصول گرایان گیل پیکس

osolgarasarpol.gilpix.ir/
رییس مجلس خبرگان رهبری تنها چندروز بعد از سخنان رییس جمهور و وزیر کشور درباره ...... آیت‌الله منتظری مسئله بسیار مهمی بود که امام پیش از رحلت این مسائل را حل کرد و ..... از مسئولان بسیج دانشجویی دانشگاه‌های سراسر کشور با صدور بیانیه‌ای خطاب به ..... به گزارش خبرگزاری فارس، در پی انتشار نامه ای از سوی صادق زیباکلام خطاب به ...

احتمال تقلب در انتخابات ریاست‌جمهوری ایران (۱۳۸۸) - ویکی ...

https://fa.wikipedia.org/wiki/احتمال_تقلب_در_انتخابات_ریاست‌جمهوری_ایران_(۱۳۸۸)
در سال ۱۳۷۹ پس از اعلام نتایج انتخابات مجلس ششم ایران، فهرست کاندیداهای ... نفره ائتلاف خط امام و رهبری» با سر لیستی اکبر هاشمی رفسنجانی و با حضور افرادی چون ... اعلام شده توسط وزارت کشور را باطل کرد، حداد عادل به مجلس شورای اسلامی راه یافت. ..... زیادی از ناظران معرفی شده برای حضور در صندوق‌های رای، کارت صادر نشده، در موارد ...

آلپ گروه - شهدای نیاک

niak-bsky.alpgroup.ir/
پیام رهبری انقلاب در پی فاجعه مصیبت‌بار سرزمین مناواعلام 3روزعزای عمومی ... بار منا و کشته شدن جمعی از حجاج بیت‌الله الحرام رهبر انقلاب اسلامی پیامی صادر کردند. ..... این خاطره در قالب کلیپ صوتی «عرفه‌ای در کنار مادرم» تهیه و تدوین شده است. ...... قانون اساسی و عضو سابق فقهای شورای نگهبان، عضو مجلس خبرگان رهبری در چهار دوره و ...

[XLS]Sheet1 - دانشگاه آزاد اسلامی واحد ملایر

www.malayeriau.ac.ir/rvp/2-download/library.xls
7, جایگاه علوم انسانی در تولید علم, شریعتمداری ، علی, انتشارات دانشگاه اسلانی واحد دماوند .... 77, پرسشهای چهار گزینه ای مکانیک خاک ومهندسی پی, بهرنگی ،علی, موسسه ...... 692, آیین دوستیابی، چگونه میتوان دوست یافت و در مردم نفوذ کرد, کارنگی، دیل، ..... 851, تبحر در فنون مشاوره, لیندن، جنی, مترجم محمد رهبر، ابوالفضل بخشی پور ...

خرداد ٩٤ - خبرنامه ایران

khabarnamehiran.persianblog.ir/1394/3/
۳۱ خرداد ۱۳۹۴ ه‍.ش. - 6- مگر شما در پی سازش با دشمنان و تسلیم در مقابل زورگویی و باج‌خواهی ..... به گزارش خبرگزاری فارس از کاشان، به دنبال انتشار بیانیه منتسب به ...... در اجرای ماده (1) قانون نظارت بر انتخابات مجلس خبرگان رهبری و ماده (1) ..... گروه تروریستی را در یک فایل صوتی اعلام کرد، تروریست های داعشی وی و ...... امین منتظری

وتار | آرشیو نایاب ترین مطالب | wtaar

wtaar.com/
freepay, Freepay, freepay.ir, فری پی, درگاه پرداخت ... اسب آبی، آهو شکار کرد! ... جزئیات تازه ای از ویندوز فون 8 به بیرون درز کرد - زومیت. .... آی دی کارت علی کریمی صادر شد ...... دانلود دکلمه پدرم کله صبح است برو داد نزن با صدای فروغ فرخزاد · واکنش آیت الله بجنوردی به انتشار اینترنتی فایل صوتی آیت الله منتظری · دلیل دعوای ...
دکتر اختری از تمامی نمایندگان مردم استان در مجلس شورای اسلامی و به خصوص ایشان ..... محترم صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم و پی گیری های مکرر اداره رفاه دانشگاه، طی سال ...... کتاب توسط انتشارات دانشگاه صنعتی کرمانشاه را از تاریخ ۱۵ مهرماه ۹۴ صادر نمود. ...... رئیس کتابخانه، موزه و مرکز اسناد مجلس خاطرنشان کرد: رهبر انقلاب همواره ...
34 - شناسایی استعاره در خبر با استفاده از روش ام آی پی وی یو- تحلیل کمی و کیفی ... 60 - آثار الحاق ایران به سازمان تجارت جهانی بر صادرات فرش دستباف از دیدگاه ...... طبیعت گردی در ایران (مطالعه موردی ناهارخوران گرگان) - نویسنده: بیانی، عاطفه ..... 1026 - ارزیابی انتشار گازهای گلخانه ای تولید گندم در روش های کشت آبی و دیم (مطالعه ...

استکبار - صفحه نخست

shahabsadati-ba.crawlblog.ir/tag/استکبار
رهبر معظم انقلاب اسلامی در پیامی به افتتاحیه دهمین دوره مجلس شورای اسلامی: .... بعد از رفتن رضاشاه از کشور و جانشینی محمدرضا شاه جوان و تغییرات پی در پی در پست .... ستاد کل نیروهای مسلح با صدور بیانیه‌ای تاکید کرد: ملت فهیم و بصیر ایران اسلامی با ..... به گزارش عمارنامه، انتشار فایل صوتی منتظری توسط بیت او درباره اعدام ...
۵ روز پیش - انتشار صوتی به منتظری اعدام‌های 67 جریان طیف منسوب وی نقشی که ... به «محارب مفسد هستند حکم اعدام اوج منتظری قائم‌مقامی او مجلس رهبری ... براستی که به‌نوعی«همه‌کاره» نفر انقلاب» مواضعی کرد منجر عزل از رهبری» « او نظام» مواضع از نهادهای ... مطلب سایت فایل منسوب آیت‌الله درباره سال منافقین، شناسی سیاسی به و را ...

فايل ايت الله منتظري - سایت تفریحی فان بید

funbid.ir/search/?q=فايل+ايت+الله+منتظري
دادستان کل کشور از پیگیری قضایی انتشار فایل صوتی منتسب به حسینعلی منتظری خبر داد. ... احمدآقا بارها تلاش كرد كه آیت الله منتظری با حضرت امام (ره) روبرو نشود ..... به گزارش ایسنا، دفتر حزب الله در تهران بیانیه در این ارتباط صادر کرد . ... تسنیم، آیت‌الله سید محمود هاشمی شاهرودی نایب رئیس مجلس خبرگان رهبری شامگاه ...

امام خامنه ای چقدر ثروت دارد؟ - خیبرآنلاین

kheybaronline.ir/fa/news/16348
۳۰ دی ۱۳۹۲ ه‍.ش. - رهبر معظم انقلاب، طبق قانون و وظیفه ای که مجلس خبرگان بر عهده ایشان .... غیر قابل انتشار: ۱۳۵ ..... کجا بود آقا شما همونایی هستین که به آیت الله منتظری انگ منافق ..... هایی کردند که اخیرا اسم یکیشون (چون دادگاه براش حکم صادر کرده اسمش رو میگم. ...... به جایی اینکه پی تحقق اهداف حضرت امام خامنه‌ای باشین فکر اینو ...

هاشمی رفسنجانی - فتنه نیوز (( فتنه ها و نیرنگ ها ))

newsfetneh88.persianblog.ir/tag/هاشمی_رفسنجانی
۲۵ دی ۱۳۹۴ ه‍.ش. - عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس تاکید کرد: در عکس ..... با انتشار بیانیه ای از همه مردم دعوت کرد تا به حمایت از هاشمی رفسنجانی بپردازند. ..... نماینده مردم کرمانشاه در مجلس خبرگان رهبری گفت: با توجه به شرایط ..... پس از انتشار فایل صوتی ۲۰ دقیقه‌ای مکالمه مهدی هاشمی با نیک آهنگ ..... آقای منتظری(۸)

خبرنامه ملی ایرانیان - بالاترین

https://www.balatarin.com/tag/خبرنامه%20ملی%20ایرانیان
تیم ملی والیبال ایران با برتری برابر مصر صعود به جمع هشت تیم را قطعی کرد. ... انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری درباره اعدام های منافقین در سال ۶۷ خبرساز شده است. این فایل صوتی واکنش هایی را در داخل و خارج ایران در پی داشته است. ... عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: در برخی از کنسرت‌هایی که امروز در کشور برگزار می شود ...
۲۶ تیر ۱۳۹۴ ه‍.ش. - احضار احمد منتظری برای انتشار فایل صوتی اعدام‌های ۶۷ ... اولین محموله نفت ایران پس از توافق صادر شد ... مجلس خبرگان رهبری، شکایت مادر سعید زینالی از آیت الله خامنه ای را ... وزارت دادگستری سوئیس با انتشار بیانیه‌ای اعلام کرد که یکی از ۷ ... در پی عقب‌نشینی حوثی‌ها از عدن، برخی وزرای کابینه‌ی در تبعید یمن با ...

سایت خبری تحلیلی پارس نیوزآرشیو سایت های ایران

parsnews.sabafeed.ir/
نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ایجاد اشتغال و بیمه زنان از مهمترین ..... گروه تروریستی تکفیری داعش با صدور بیانیه ای مسئولیت دو انفجار ... منبع : سایت خبری تحلیلی پارس نیوزانتشار فهرست طولانی ترور داعش ...... رئیس سازمان صدا و سیما با رئیس مجلس خبرگان رهبری در دبیرخانه این مجلس دیدار و گفتگو کرد.

نشر بایگانی - لینک های گوگل

khabar-online.xyz/tag/نشر/
خرید وی پی ان قوی سرعت بالا وی پی ان قوی سرعت بالا وی پی ان وی پی ان قوی وی پی ان ... او به عنوان تولیت موسسه تنظیم و نشر آثار امام نه بیانیه‌ای صادر کرد، نه موضع .... به امام از بی‌بی‌سی، امام او را به خاطر حمایت از منافقین از قائم‌مقامی رهبری عزل کردند. ... حقیقت این است که انتشار این فایل صوتی مثل همه ی ادعاهای منتظری و یارانش، ...

واکنش مطهری به انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری - عاشقانه ...

onealonegirl-ba.titrkhabar.com/.../واکنش+مطهری+به+انتشار+فایل+صوتی+آیت+الله+...
نایب رییس مجلس شورای اسلامی اظهارات اخیر منتشر شده آيت الله منتظري را از سر دلسوزی ... عدم شایستگی آقای منتظري را برای ایفای وظیفه رهبری به‌طور کامل اثبات کرد، انتشار نامه آقای ... :zap:انتشار فايل صوتي آيت الله منتظري در مورد اعدام های سال ..... لبنان با انتشار بیانیه‌ای انفجار تروریستی در پایتخت افغانستان را محکوم کرد.

مدافع برزیلی به جای منتظری؟ | پگاه آنلاین - آخرین اخبار ...

politic.pegahonline.ir/news/1601215359/طلا-دولت-نسبت-به.../pegahonline.ir/
عضو مجلس خبرگان رهبری گفت: حضور حداکثری ملت ایران در دو انتخابات مهم مجلس .... به گزارش جام‌جم، ماجرای رجز خوانی اشرار در تلگرام از یک ماه قبل و با انتشار فیلم چند ..... در پی انتشار خبر سوختگی شدید زنی که برای انجام عمل جراحی سزارین در ... پس از اطلاع دستور رسیدگی فوری و تحقیق از مسئولان و دست‌اندرکاران را صادر کرد.

online journalism دل نت

siamakjs.delnet.ir/
در پی توقیف سایت جهان نیوز توسط هیأت نظارت بر مطبوعات و استمرار این توقیف، مدیران ..... او در خصوص پارلمان در سایه و استفاده نمایندگان مجلس از تجربه اصلاح طلبان خارج از .... کرده است و 6 تن از متهمان پرونده را مستحق مرگ دانسته و برای آنها حکم اعدام صادر کرد. ...... :zap:انتشار فایل صوتی آیت الله منتظری در مورد اعدام های سال ۱۳۶۷

استکبار - بزرگترین آرشیو وبلاگ های فارسی

farhangekhoy-ba.smartfeed.ir/ogle/استکبار
برچسب ها : مجلس خبرگان رهبری در پی انتشار فایل صوتی منتظری بیانیه‌ای صادر کرد ,
بازدید : 2 تاریخ : یکشنبه 07 شهريور 1395 زمان : نویسنده : admin نظرات ()
ارسال نظر برای این مطلب

نام
ایمیل (منتشر نمی‌شود) (لازم)
وبسایت
:) :( ;) :D ;)) :X :? :P :* =(( :O @};- :B /:) :S
نظر خصوصی
مشخصات شما ذخیره شود ؟ [حذف مشخصات] [شکلک ها]
کد امنیتیرفرش کد امنیتی
تبلیغات
Rozblog.com رز بلاگ - متفاوت ترين سرويس سایت ساز

آمار سایت
 • کل مطالب : 180
 • کل نظرات : 0
 • افراد آنلاین : 1
 • تعداد اعضا : 0
 • آی پی امروز : 1
 • آی پی دیروز : 12
 • بازدید امروز : 20
 • باردید دیروز : 15
 • گوگل امروز : 0
 • گوگل دیروز : 10
 • بازدید هفته : 20
 • بازدید ماه : 150
 • بازدید سال : 2,408
 • بازدید کلی : 59,951